Kézilabda: Tóth Tímea befejezte játékos-pályafutását

2013.01.21. 23:41
Bejelentette visszavonulását a 155-szörös válogatott átlövő, Tóth Tímea. Az ÉTV-Érdi VSE 32 esztendős játékosa tervei szerint az idény végén hagyott volna fel az aktív játékkal, de térdsérülése keresztülhúzta számításait.

„Az érdi klubvezetőkkel arra jutottunk, hogy eljött az idő, hogy befejezzem. A térdemet augusztusban ismét meg kellett műteni, és naivan azt gondoltam, hat-nyolc hét alatt rendbe jövök, csakhogy hiába foglalkozott vele több gyógytornász is, hiába dolgoztam rengeteget, három hónap lett belőle mire ismét edzeni tudtam. A mindennapokban nem zavar, de élsportra már nem igazán alkalmas, pedig rengeteget dolgoztam vele. Be kellett látnom, hogy vége” – mondta a világbajnoki ezüst- és bronzérmes játékos, aki 2011 óta szerepelt Érden.

Tóth egyébiránt nem szakad el a kézilabdától, a következő hónapokban Érden dolgozik majd a klub körül.

„A következő hónapokban meg majd kitapasztalom, hogyan tudnék így is hasznos tagja lenni a klubnak, miben vagyok olyan jó, mint kézilabdában – a konkrét feladatomat még nem találtuk meg, de keressük” – árulta el a Nemzeti Sportnak.

TÓTH TÍMEÁVAL INTERJÚT OLVASHATNAK A NEMZETI SPORT KEDDI SZÁMÁBAN!

Legfrissebb hírek

Kézilabda: „A név önmagában nem elég a sikerhez” – Iváncsik Máté

Utánpótlássport
15 órája

Visszavonul Németh Krisztián 37-szeres válogatott labdarúgó

Labdarúgó NB I
2026.03.20. 11:57

Kézilabda: tisztul a kép a korosztályos válogatottak körül

Utánpótlássport
2026.03.20. 11:10

Kézilabda: egyre több értékes játékperc a junioroknál

Utánpótlássport
2026.03.18. 09:10

Kézilabda: újra együtt a korosztályos fiúválogatottak

Utánpótlássport
2026.03.15. 16:02

Anglia: lemondta a válogatottságot Kyle Walker

Angol labdarúgás
2026.03.10. 16:59

Visszavonult a korábbi olasz válogatott labdarúgó

Olasz labdarúgás
2026.03.06. 09:05

Kézilabda: győztek a junior lányok, ikszeltek a serdülők

Utánpótlássport
2026.03.05. 20:36
Ezek is érdekelhetik