A magyar női kézilabda-válogatott már továbbjutóként lépett pályára az utolsó oroszok elleni találkozóján. A mérkőzésen szokatlan felállásban, az alapcsapat tagjait pihentetve 6 gólos (25–31) vereséget szenvedett a nemzeti csapat. Az NSO Tv-nek a mieink trénere, Karl Erik Böhn kiemelte, voltak jó teljesítmények Oroszország ellen, de nekünk nem erre a találkozóra kell koncentrálni, hanem a szombati norvégokkal vívandó elődöntőre.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






