Női kézi Eb: Szerbia először, Svédország másodszor nyert

2012.12.06. 19:47
A házigazda szerb válogatott megszerezte első győzelmét a női kézilabda Európa-bajnokságon, az A-csoport 2. fordulójában 25–23-ra megverve Ukrajnát. A B-csoport első csütörtöki mérkőzésén a svédek – akik az első fordulóban legyőzték Dániát – 26–15-re nyertek Macedónia ellen.

A részletekről itt olvashat.A részletekről itt olvashat.

 

NŐI KÉZILABDA EB, SZERBIA
A-CSOPORT, 2. FORDULÓ
Szerbia–Ukrajna 25–23 (14–10)
Csehország–Norvégia 20.15
B-CSOPORT, 2. FORDULÓ
Macedónia–Svédország 15–26 (8–11)
Dánia–Franciaország 20.15

 

Legfrissebb hírek

Franciaország és Belgium lesz a 2030-as női kézilabda Eb házigazdája

Kézilabda
2026.06.13. 11:05

Ismét meccs közben esett össze a pályán Christian Eriksen

Minden más foci
2026.06.07. 20:14

A két öngólt vétő Szerbia csúnyán kikapott Mexikótól, Csehország Guatemalát győzte le felkészülési mérkőzésen

Foci vb 2026
2026.06.05. 10:24

Magyarország bronzérmes a minifutball Európa-bajnokságon

Magyar válogatott
2026.06.03. 20:15

Először lesz külföldi szövetségi kapitánya Ukrajnának

Minden más foci
2026.05.18. 17:31

Vereség Nisben, kétgólos hátrányból várjuk a szerbek elleni vb-selejtező visszavágóját

Kézilabda
2026.05.14. 19:44

Luka Krivokapics: Kukics hiánya pluszmotivációt jelenthet a magyarok ellen

Kézilabda
2026.05.13. 16:47

Tizenhatodszor lett bajnok a Sahtar Ukrajnában

Minden más foci
2026.05.10. 17:14
Ezek is érdekelhetik