Női kézi BL: Löke örül, hogy célt értek a kaproncai meccsel

2012.11.12. 12:17
A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában a Győri ETO 29–22-re nyert a Podravka Koprivnica vendégeként, és ezzel biztossá tette első helyét a kvartett élén. A zöld-fehérek egyik legjobbja, Heidi Löke szerint a csapat a csoportelsőség megszerzésével teljesítette a célt.
„Nagyon boldog vagyok, hogy ilyen jó csapatot sikerült legyőznünk, ilyen kemény védelemmel szemben küzdöttünk sikerrel. Azonban védekezésben mi is nagyon jól teljesítettünk, harcosak, kemények, agresszívak voltunk, és ez meghozta az eredményt. Támadásban is jól mentek a figurák, az átlövőink képességeit igazán ki tudtuk használni. A csoportelsőségnek külön örülök, ez volt a mai mérkőzés legfőbb tétje” – mondta a kaproncai meccs után a kisalfold.hu-nak a norvég beálló, aki két gólja mellett hetesek kiharcolásával vétette észre magát a mérkőzésen.

Az ETO az utolsó csoportkörben a kolozsvári U Jolidont fogadja szombaton 16 órakor.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézilabda: Takács Maja három fronton is segítette a Győri ETO-t

Utánpótlássport
2026.06.17. 13:01

Kézi: újra a legjobbak között bizonyíthatott a Veszprém az ifi BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.16. 08:58

Kézilabda: jön a Veszprémmel a fiú ifjúsági BL négyes döntője

Utánpótlássport
2026.06.12. 09:01

Kézi: odaértek az akadémiák közé a Budaörs korosztályos leánycsapatai

Utánpótlássport
2026.06.10. 14:05

Kézi: történelmet írtak a debreceni lányok az ifi BL négyes döntőjében

Utánpótlássport
2026.06.08. 19:20

Kézilabda: a Veszprém az U20-as, az FTC az U18-as fiúbajnok

Utánpótlássport
2026.06.07. 20:27

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38
Ezek is érdekelhetik