Herbert Gábor a Csurgóban folytatja

SIMON JÓZSEFSIMON JÓZSEF
Vágólapra másolva!
2011.06.30. 16:26
null
Herbert elköszönt a Szegedtől (Fotó: Korponai Tamás)
Címkék
Megegyezett a Csurgói KK és Herbert Gábor, hogy a volt szegedi válogatott beállós két évig a dunántúli gárdát erősíti.

A Pick-Szegedet elhagyó Herbert Gábor menedzsere, Szörnyi Attila tájékoztatta a Nemzeti Sportot, hogy ügyfele kétéves megállapodást kötött a legutóbbi bajnokságban hatodik helyen záró Csurgói KK-val.

„Minden szempontból korrekt szerződést ajánlott új csapatom, amely fontos szerepet szán nekem a következő két évadban – mondta a Nemzeti Sportnak a 32 éves válogatott játékos. – A menedzseremmel úgy láttuk, a külföldi ajánlatok sem szakmailag, sem anyagilag nem voltak annyira kedvezőek, mint a Csurgóé, ezért örömmel csaptam Varga János elnök úr tenyerébe.”

A Csurgó elnöke hozzáfűzte, a klub még kettő vagy három játékossal szeretne erősíteni: nemzetközi szintű kapust és/vagy jobbkezes átlövőt, valamint irányítót keres az alapozást július 11-én Bakó Botond edzővel kezdő, s az ősztől jelentős bajnoki előrelépést remélő egyesület.

Legfrissebb hírek

Győzött a Valencia, a magyar válogatott játékos csapata élre állt a férfi kosár Euroligában

Kosárlabda
11 perce

C. Ronaldo fura góllal búcsúztatta az óévet – videó

Minden más foci
1 órája

Anderson nyerte a legendák rangadóját, 4:1-re győzött Van Gerwen ellen a darts-vb-n

Egyéb egyéni
1 órája

Erste Liga: Újpest-siker Miskolcon, kilenc vereség után nyert a Csíkszereda

Jégkorong
2 órája

A hajráig vezetett az FTC, de hosszabbításban kikapott a Viennától az osztrák hokiligában

Jégkorong
2 órája

Negyedik hellyel zárta az évet Vas Blanka

Kerékpár
2 órája

Férfi kosárlabda MK: Szolnok–Alba a legjobb nyolc között

Kosárlabda
2 órája

Kecskeméti győzelem a férfi kosárlabda NB I utolsó 2025-ös mérkőzésén

Kosárlabda
3 órája
Ezek is érdekelhetik