Kézilabda: Szamoránsky Piroska és Kovacsicz is hosszabbított a Fradival

2011.03.08. 12:56
Szamoránsky Piroska és Kovacsicz Mónika is hosszabbított a Ferencváros női kézilabdacsapatával – olvasható a szakosztály hivatalos honlapján, az ftckezilabda.hu-n.

Az együttes vezetősége több játékossal folytat tárgyalásokat, aminek első körében Kovacsicz Mónikával és Szamoránsky Piroskával sikerült megállapodni. A szélső 2013 június végéig, míg a beállós 2014 június végéig szóló szerződést írt alá a mai napon.

A szakosztály vezetősége 2011. március 11-ig szeretné lezárni a további kontraktusmódosításokat is: Tomori Zsuzsannának, Szádvári Krisztinának és Németh Csillának is szerződéshosszabbítást ajánlott a klub. A következő szezonra tervezett végleges keret kialakítását április 15-ig tervezi a szakmai stáb.

„Úgy gondolom, hogy az elmúlt évben nagyon jól éreztem itt magam – kommentálta aláírását Kovacsicz Mónika. Ahogy fogalmazott, „a Fradinál me0 van minden feltétel ahhoz, hogy én is és a csapat is jól teljesítsek, és az elmúlt egy év alatt nekem itt minden megfelelt”.

Az ugyancsak egy esztendeje visszatérő beállós is új megállapodást írt alá a klubbal. „Már tavaly is felvetődött a többéves szerződés lehetősége, amikor visszatértem a Ferencvároshoz. A klub hosszú távon tervez, s ennek keretében velem is hároméves szerződést képzeltek el” – mondta a játékos.

„Amióta új vezetősége van a szakosztálynak, mindenki nagy terveket szövöget, ahogy én is. Mindenképp szeretnénk folyamatosan a bajnoki tabella élcsoportjában lenni, és lehetőség szerint minél hamarabb feljutni a tetejére. Emellett remélem, hogy mielőbb BL-szereplők leszünk és az idén sikerül meglepetést okoznunk a KEK-ben is”.

A szakosztály vezetősége 2011. március 11-ig szeretné lezárni a további kontraktusmódosításokat is: Tomori Zsuzsannának, Szádvári Krisztinának és Németh Csillának is szerződéshosszabbítást ajánlott a klub. A következő szezonra tervezett végleges keret kialakítását április 15-ig tervezi a szakmai stáb.

„Úgy gondolom, hogy az elmúlt évben nagyon jól éreztem itt magam – kommentálta aláírását Kovacsicz Mónika. Ahogy fogalmazott, „a Fradinál me0 van minden feltétel ahhoz, hogy én is és a csapat is jól teljesítsek, és az elmúlt egy év alatt nekem itt minden megfelelt”.

Az ugyancsak egy esztendeje visszatérő beállós is új megállapodást írt alá a klubbal. „Már tavaly is felvetődött a többéves szerződés lehetősége, amikor visszatértem a Ferencvároshoz. A klub hosszú távon tervez, s ennek keretében velem is hároméves szerződést képzeltek el” – mondta a játékos.

„Amióta új vezetősége van a szakosztálynak, mindenki nagy terveket szövöget, ahogy én is. Mindenképp szeretnénk folyamatosan a bajnoki tabella élcsoportjában lenni, és lehetőség szerint minél hamarabb feljutni a tetejére. Emellett remélem, hogy mielőbb BL-szereplők leszünk és az idén sikerül meglepetést okoznunk a KEK-ben is”.

Legfrissebb hírek

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
22 perce

Joseph: Megmutattuk, hogy nem véletlenül jutottunk ki a világbajnokságra

Foci vb 2026
9 órája

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
11 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot

Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.25. 08:31

Kézilabda: kiütéses győzelemmel kezdtek a magyarok az U20-s női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.24. 08:28

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
2026.06.23. 20:14
Ezek is érdekelhetik