Vb 2014: az észtek örülnek, hogy nem kell nyáron játszaniuk

2011.12.21. 14:53
Címkék
Az Észt Labdarúgó-szövetség sajtósa, Mikhel Uiboleht a sport.err.ee-nek nyilatkozva elmondta, örülnek, hogy nem kell nyáron játszaniuk a 2014-es vb selejtezőjében, hiszen a 2012-es Eb selejtezőjében kikaptak Olaszországtól és Feröertől is júniusban.

„Nehéz a menetrendünk, de a többi csapatnak is. Azonban örülünk, hogy nem kell nyáron játszanunk, hiszen tavaly júniusban kikaptunk Feröertől és Olaszországtól is. A márciusi, Andorra elleni hazai mérkőzés nehéznek ígérkezik″ – nyilatkozta Mikhel Uiboleht, az észt szövetség sajtósa.

Az észtek egyébként az említett két, júniusi vereségük ellenére a második helyen végeztek csoportjukban, ám a pótselejtezőn elvéreztek Írországgal szemben, így nem jutottak ki a 2012-es Európa-bajnokságra.

Mint ismert, a mieinkkel egy selejtezős csoportban lévő Észtország Románia ellen kezdi meg szereplését.

Legfrissebb hírek

Strandröplabda Eb: nagy csatában kikapott a Kun, Villám páros

Röplabda
12 perce

Népsport: Genovai futballszerelmesek

Olasz labdarúgás
14 perce

Kl-selejtező: jó kérdés, hogy a debreceni 0–3 után mi történhet Dániában...

Európa-konferencialiga
21 perce

Az MLSZ kizárta a Dunaújvárost a labdarúgó NB III-ból

Labdarúgó NB II
22 perce

Képek: így mondta ki a boldogító igent Cristiano Ronaldo

Minden más foci
34 perce

Cadu: A tengerparti esküvő után jöjjön az európai kupaősz!

Európa-liga
1 órája

Ferran Torres nem edz a Barcával; kérője akadt Roberto Martíneznek – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
1 órája

Supermoto-vb: új kategóriával bővül a visontai versenyhétvége

Egyéb autó-motor
1 órája