Kolumbia: nem bíztak a szövetségi kapitányban, menesztették posztjáról

2011.12.14. 09:39
Címkék
A Kolumbiai Labdarúgó-szövetség (FCF) vezetősége azonnali hatállyal menesztette a válogatott szövetségi kapitányát, Leonel Álvarezt.

Az FCF elnöke, Luis Bedoya egy közleményben tudatta: a végrehajtó bizottság tagjai nem bíztak Álvarez képességeiben, és nem látták biztosítottnak, hogy vezetésével Kolumbia ki tudna jutni a 2014-es brazíliai világbajnokságra. A 101-szeres válogatott egykori védő mindössze 2011 decembere óta volt kapitány.

A kolumbiai szövetség a Mexikó elleni februári felkészülési mérkőzésig szeretné kinevezni az új kapitányt. Kolumbia válogatottja négy forduló után a hatodik helyen áll a dél-amerikai vb-selejtezőkön. A dél-amerikai zónából az első négy helyezett jut ki a világbajnokságra, az ötödik interkontinentális pótselejtezőt játszik Ázsia képviselőjével.

Legfrissebb hírek

Csaknem ezer évre kibérelte stadionját a Millwall FC

Angol labdarúgás
30 perce

Tenisz: Mokán István Damján halmozza a sikereket 2026-ban

Utánpótlássport
43 perce

Az orosz szövetség csatlakozott a World Boxinghoz

Ökölvívás
1 órája

Eszes Dániel a fedett pályás vb-n is hozta a téli stabil teljesítményét

Atlétika
1 órája

Joao Victor: Jó formában vagyok, duzzadok az önbizalomtól

Labdarúgó NB I
2 órája

Női kézi El: egy magyar csapat biztosan folytatja szereplését

Kézilabda
2 órája

Kemény meccs vár a Lokira az Odense ellen

Kézilabda
2 órája

Temesvári Attila: Élvezem a játékot, és tudom, hogy mekkora a tét a DVTK ellen

Labdarúgó NB I
3 órája
Ezek is érdekelhetik