F1: Hamilton nem hibáztathatja a csapatot – Lauda

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.10.02. 13:29
Niki Lauda szerint Lewis Hamiltonnak a szájába adták, amit a Malajziai Nagydíj után elkeseredésében nyilatkozott, a Mercedes elöljárója szerint az angol nem gondolhatja komolyan, hogy szabotálják.

„Ismerem Lewist, tudom, hogy ez nem neki jutott az eszébe, nem fogja a csapatot hibáztatni – mondta Lauda. – Elfogadhatatlan, hogy ezt hozzák ki a szavaiból. Most tényleg azt hiszik, hogy szabotáljuk saját versenyzőnket? Ez nevetséges és ostoba. Mindkét autót ugyanúgy készítjük fel, nevetségesek ezek a kérdések.”

„Bárkire gondolhatott Lewis, elég sokféleképpen lehet ezt értelmezni. Ha balszerencsés vagyok, és nem tudom megmagyarázni az okát, isten az egyetlen, akihez fordulhatok. Én is voltam ilyen helyzetben, és mondtam hasonlókat – mondta Lauda. – Nem mondom, hogy amit Lewis mondott, az butaság, de ez előfordul. Az érzelmek okozzák ezt, nincs ezzel semmi baj.”

Legfrissebb hírek

Russell: Ha a világbajnoki címért akarok harcolni, ennél jobb teljesítményt kell nyújtanom

F1
15 órája

Hamilton azt hitte elveszíti, de végül is megtarthatja a dobogóját a Brit Nagydíjon – hivatalos

F1
17 órája

Hamilton arra számít, hogy elveszíti a dobogós helyezését Silverstone-ban

F1
18 órája

Leclerc nyert Russell és Hamilton előtt a Brit Nagydíjon – Antonelli pont nélkül maradt!

F1
19 órája

„Mintha elütöttem volna egy fekete macskát” – Verstappen hallani sem akar a bajnokságról

F1
23 órája

„Egész nap úgy éreztem, hogy hátrányból próbálok felzárkózni” – Russellt rejtélyes gond hátráltatja

F1
2026.07.04. 22:11

Gasly rajtbüntetést kapott – változott a Brit Nagydíj rajtsorrendje

F1
2026.07.04. 21:38

Leclerc és Hamilton levadászná Antonellit a silverstone-i versenyen

F1
2026.07.04. 19:45
Ezek is érdekelhetik