Képek: Vettel robogón érkezett; mi veszett el a Red Bullban?

<a href="javascript:void()" onclick="initializeNGallery('F1csutortok')">A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE! (Fotók: Földi Imre)</a>
Csütörtökön az összes F1-es pilóta megérkezett a Hungaroringre, ahol péntektől a Magyar Nagydíjon száguldanak, míg vasárnap a vb-pontokért állnak rajthoz. A tavalyi győztes Sebastian Vettel robogón érkezett, a vb-címvédő Lewis Hamilton máris köszöntötte egyik szurkolóját, míg Nico Rosbergből sugárzott a lazaság. De mi veszett el a Red Bull autójában?
Legfrissebb hírek

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35

Népsport: Horthy előtt száguldott az autóversenyzők krémje
Népsport
2026.06.21. 11:29

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Gyulay Zsolt: Cél az F1 és a MotoGP közös mogyoródi jövője
F1
2026.06.15. 12:44
Ezek is érdekelhetik




