F1: az összes pilóta nyilatkozata az Ausztrál Nagydíj után
A Mercedesnél elismerték, kár szerénykedni az Ausztrál Nagydíjon aratott kettős győzelem után. A pilóták mellett a csapat vezetői is más kategóriába sorolták a csapatot a riválisokhoz képest, sőt Nico Rosberg azt mondta, jó lenne a szurkolóknak, ha a Ferrari felzárkózna. Sebastian Vettelt viccesen meg is hívta Sepangba a csapat garázsába egy tanulmányi körútra. A Red Bullnál sokkal borúsabb a hangulat, Adrian Newey szerint a Renault nem is akar segíteni a csapatnak, így ezúttal „nincs fény az alagút végén.” A McLaren-Honda számára teszt volt a vasárnapi futam, méghozzá sikeres.
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik






