F1: Hamilton az élen Rosberg és Button előtt Austinban
Lewis Hamilton és Nico Rosberg sokáig a középmezőnyben tanyázott az F1-es Amerikai Nagydíj első szabadedzésén, de fél órával a vége előtt megtörte az addig az élen álló McLaren egyeduralmát, és végül az első két helyen zárta a 90 perces tréninget. A 18 fős mezőnyből Daniel Ricciardónak volt a legrosszabb edzésem a Red Bullja mindössze öt kör megtétele után a boxban maradt a motor energiatárolójának meghibásodása miatt. A 2. szabadedzés 20 órakor kezdődik.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik






