Egyik pilótát sem büntették meg Fernando Alonso és Jean-Éric Vergne Abu-dzabi Nagydíjon látott csetepatéja után. Alonso a boxból visszatérve került a francia mellé, majd ahogy Vergne leszorította, nem a Toro Rosso mögé sorolt be, hanem a bukótérben kigyorsítva megelőzte riválisát.
Alonso azzal érvelt, hogy Vergne leszorította az útról, míg a francia szerint a spanyol jogosulatlanul szerzett előnyt a pálya mellett.Alonso így megtarthatta 5. helyét, míg Vergne a 17. helyen zárt.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






