F1: Már nehéz megtartanom a motivációmat - Webber
A Formula–1-ből az idény végén távozó Mark Webber Szingapúrban kissé viccesen, de inkább komolyan beszélt arról, hogy nehéz megtartania a motivációját az idény hátralévő részére, és nem bánja, hogy nem lesz részese a 2014-ben kezdődő turbómotoros érának.
„Nem vonulnék vissza, ha még mindig minden részét élvezném az F1-nek – mondta Webber. – Eljött az idő, amikor már nehéz megtartanom a motivációmat, és amikor már nem tudnék elviselni még egy telet Jerezben teszteléssel. Mást szeretnék. Talán ha a szabályokat nem változtatnák meg ennyire, maradnék, de ennek az új érának már nem akarok a részese lenni. Minden apró trükköt bevetek, hogy a hátralévő pár hónapban még lelkes maradjak. Pokolian jó akarok lenni, még egy győzelem kell, akárhol, nincs olyan versenypálya, amelyen nem jó nyerni."
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik






