Boris Becker egykori teniszező szerint Sebastian Vettel helyesen cselekedett a Malajziai Nagydíjon, ahol a Red Bull-istálló tiltása ellenére megelőzte Mark Webbert.
„Vettel azt csinálta, amit egy háromszoros világbajnoknak tennie kell, a maga kezébe vette az irányítást – írta Becker a Twitteren. A korábbi teniszcsillag azért sem érti a nagy közfelháborodást, mert honfitársa bocsánatot kért. – Heves viták folynak Vettelről. Igen, megszegte a csapatutasítást, de elismerte, hogy hibázott, bocsánatot kért, ideje továbblépni."
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






