Formula-1: Jenson Buttont rocksztárnak nézték a repülőtéren

Vágólapra másolva!
2010.10.12. 13:58
Vicces szituációban találta magát a Japán Nagydíjról hazatérő Jenson Button, akit a Heathrow repülőtéren összekevertek a Coldplay zenekar énekesével.

A Reuters hírügynökség szerint a következő párbeszéd zajlott le a londoni repülőtéren egy amerikai turista és Jenson Button között:

„A családom és én nagy rajongói vagyunk" – mondta az amerikai a McLaren pilótájának. „Nagyon köszönöm, nem is tudtam, hogy a Formula–1 ilyen népszerű az Egyesült Államokban" – válaszolt Button. „Az összes albuma megvan otthon, és fejből tudom az összes számát" – folytatta a lelkendezést a rajongó. „Fantasztikus! Biztos azt hiszed, hogy Chris Martin vagyok, ugye?" – kérdezett vissza Button. „Miért, talán nem?" – lepődött meg az amerikai.

A jelek szerint Buttont nem először keverik össze a Coldplay zenekar énekesével, Gwyneth Paltrow férjével.

Legfrissebb hírek

F1, Azeri Nagydíj, időmérő

F1
1 órája

Norris vette át a vezetést Verstappen és Piastri előtt az azeri szombaton

F1
4 órája

A Ferrari remek formában, Hamilton újra magabiztos. De elég lesz ez a McLaren ellen?

F1
20 órája

Hamilton vezérletével a két Ferrari állt az élre, a McLaren falba ütközött a második azeri edzésen

F1
23 órája

Norris kezdett a legjobban a sárga és piros zászlóval is tarkított azeri nyitányon

F1
Tegnap, 10:16

A McLaren bajnokavatásra készül az Azeri Nagydíjon; a Ferrari meghiúsítja az ünneplést?

F1
2025.09.18. 16:52

F1: jövőre is hat sprintfutamos hétvégét rendeznek

F1
2025.09.16. 12:21

A Ferrari csapatfőnöke: „Talán alábecsültük Hamilton leigazolásának következményeit”

F1
2025.09.15. 21:40
Ezek is érdekelhetik