Formula-1: Egyszerűen imádom Szuzukát - Barrichello

Vágólapra másolva!
2010.10.05. 11:47
A Williams veterán brazil F1-es pilótája, Rubens Barrichello bízik abban, hogy az egyik kedvencének számító szuzukai pályán jó eredményt ér majd el a hétvégén.  

„Egyszerűen imádom ezt a futamot, és hasonlók az érzéseim a szuzukai pályával kapcsolatban. Biztos, hogy a három kedvencem között van, és egyszerűen hátborzongató érzés, amikor az első alkalommal teszed egyesbe itt az autódat, és kigurulsz vele az aszfaltcsíkra. Mindig is azt vallottam, szerencsés vagyok, hogy 1993 óta minden évben részt vehetek a Japán Nagydíjon" – nyilatkozta a Williams brazil pilótája.

„Szuzuka gyönyörű pálya, ahol a gyors egyeneseket több nagy sebességgel bevehető kanyar teszi még izgalmasabbá. Elképesztő élményt nyújt minden alkalommal. Egyre jobban szerepelünk a világbajnokságon, így bízom abban, hogy ezen a hétvégén is versenyképesek leszünk. Én mindenesetre optimista vagyok" – jelentette ki Barrichello.

Legfrissebb hírek

F1, Azeri Nagydíj, időmérő

F1
1 órája

Norris vette át a vezetést Verstappen és Piastri előtt az azeri szombaton

F1
4 órája

A Ferrari remek formában, Hamilton újra magabiztos. De elég lesz ez a McLaren ellen?

F1
21 órája

Hamilton vezérletével a két Ferrari állt az élre, a McLaren falba ütközött a második azeri edzésen

F1
Tegnap, 15:05

Norris kezdett a legjobban a sárga és piros zászlóval is tarkított azeri nyitányon

F1
Tegnap, 10:16

A McLaren bajnokavatásra készül az Azeri Nagydíjon; a Ferrari meghiúsítja az ünneplést?

F1
2025.09.18. 16:52

F1: jövőre is hat sprintfutamos hétvégét rendeznek

F1
2025.09.16. 12:21

A Ferrari csapatfőnöke: „Talán alábecsültük Hamilton leigazolásának következményeit”

F1
2025.09.15. 21:40
Ezek is érdekelhetik