
GALÉRIÁNK MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!
Mark Webber nyerte meg a Formula–1-es világbajnokság Brit Nagydíját, de az ausztrálnak kis túlzással nemcsak az ellenfelekkel, hanem saját csapatával is meg kellett küzdenie. A Red Bull pilótája a futam után kifogásolta csapata szombati döntését, és elmondta, ha tudja, hogy ezt teszik vele, alá sem írt volna a következő idényre. Tekintse meg a futamon készült legjobb fényképeket!
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






