nemzetisport.hu 2017.09.15 11:38 Frissítve: 2018.01.17 13:40

MAGYAR KUPA, 2017–2018 – ADATBANK

A labdarúgó Magyar Kupa 2017–2018-as kiírásának eredményei és programja egy helyen. A mezőny már a főtábla első fordulójában teljes – a sorozat selejtezőjében korábban öt fordulót rendeztek –, a tizenkét NB I-es és a húsz NB II-es klub mindegyik pályára lép.

 

A 6. fordulóban (a főtábla első körében) az első- és másodosztály együttesei kiemeltek a sorsoláson, így nem kerülhetnek össze. A 7. és a 8. fordulóban már csak az NB I-es klubok kiemeltek, a 9. körtől (nyolcaddöntőtől) kezdve viszont már nincs kiemelés.

A 6., 7. és 8. fordulóban a továbbjutás egy mérkőzésen dől el, a nyolcaddöntőtől kezdve viszont már oda-vissza vágós rendszerben zajlanak a párharcok.

Minden esetben az alacsonyabb vonalbeli csapatok a pályaválasztók, ha azonos osztálybeliek kerülnek össze, akkor az előbb kihúzott együttes.

A kupadöntő helyszíne a Groupama Aréna lesz.

MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
2018. FEBRUÁR 20., KEDD
14.00: Debreceni VSC–Dorogi FC (NB II)
14.00: UFC Nagykanizsa (megyei I.)–Békéscsaba (NB II)
17.00: ZTE FC (NB II)–Puskás Akadémia FC
18.00: Diósgyőri VTK–Vác FC (NB II)
18.00: Újpest FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
2018. FEBRUÁR 21., SZERDA
16.00: ETO FC Győr (NB II)–Balmazújváros
17.00: MTK Budapest (NB II)–Sényő (megyei I.)
18.00: BFC Siófok (NB II)–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport)

MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
2018. FEBRUÁR 27., KEDD
19.00: Paksi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
2018. FEBRUÁR 28., SZERDA
13.00: Dorogi FC (NB II)–Debreceni VSC
13.00: Vác FC (NB II)–Diósgyőri VTK
13.00: Sényő (megyei I.)–MTK Budapest (NB II)
17.00: Békéscsaba (NB II)–UFC Nagykanizsa (megyei I.)
19.00: Puskás Akadémia FC–ZTE FC (NB II)
19.00: Balmazújváros–ETO FC Győr (NB II)
19.00: Bp. Honvéd–BFC Siófok (NB II)

8. FORDULÓ (FŐTÁBLA 3. KÖR, A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
NOVEMBER 28., KEDD
Kisvárda (NB II)–Puskás Akadémia FC 0–1
NOVEMBER 29., SZERDA

Vác FC (NB II)–Videoton FC 3–1
Soroksár SC (NB II)–Diósgyőri VTK 1–3
Gyöngyösi AK (NB III)–Budapest Honvéd 0–4
Budafoki MTE (NB II)–Debreceni VSC 0–3
Vecsési FC (NB III)–Újpest FC 0–5
Nagykanizsa (megyei I.)
–Érdi VSE (NB III) 3–2
Tiszaújváros (NB III)–Békéscsaba (NB II) 0–2
Szarvas (megyei I.)–Zalaegerszegi TE FC (NB II) 0–3
Cigánd (NB III)–Dorog (NB II) 0–2
Nagyecsed (megyei I.)–BFC Siófok (NB II) 0–4
Sényő (megyei I.)
–Rákosmente (NB III) 2–0

Dunaújváros (NB III)–Balmazújváros 1–3 – h. u.
Csákvár (NB II)–Paksi FC 0–1
ETO FC Győr (NB II)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 3–1
MTK Budapest (NB II)–Gyirmót FC Győr (NB II) 2–1

7. FORDULÓ (FŐTÁBLA 2. KÖR, A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
OKTÓBER 24., KEDD
Kisvárda (NB II)
–Ferencváros 1–0
Monori SE (NB III)–Debreceni VSC 2–3
Balassagyarmati VSE (NB III)–Diósgyőri VTK 0–1
Tiszaújváros (NB III)–Haladás 1–1 – 11-esekkel: 3–1
FC Dabas (NB III)–Videoton FC 0–4
Cigánd (NB III)–Füzesgyarmati SK (NB III) 0–0 – 11-esekkel: 3–1

OKTÓBER 25., SZERDA
Gödöllői SK (megyei I)–Újpest FC 0–3 (0–1)
Balatonfüredi FC (megyei I)–Paksi FC 0–7 (0–1)
Bátaszék (megyei I)–Balmazújváros 0–1 (0–0)
Eger SE (megyei I)–Puskás Akadémia FC 0–6 (0–2)
Gyirmót FC Győr (NB II)–Mezőkövesd 2–1 (1–1, 1–1, 2–1) – hosszabbítás után
Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd 1–1 (0–1, 1–1, 1–1) – 11-esekkel 4–5
Dunaújváros PASE (NB III)–Vasas FC 2–1 (1–0)
Iváncsa (NB III)–MTK Budapest (NB II) 1–4
Csornai SE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 2–4
Ceglédi VSE (NB II)–Soroksár (NB II) 0–4
SZEOL SC (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 2–3
Szekszárd UFC (NB III)–Csákvár (NB II) 0–3
Törtel (megyei II)–Sényő (megyei I) 1–3
Andráshida (NB III)–BFC Siófok (NB II) 1–2
Pilisi LK (megyei I)–Zalaegerszegi TE FC (NB II) 1–3
Tatabányai FCE (megyei II)–Nagyecsed RSE (megyei I) 2–3
Mád FC (megyei I)–Békéscsaba (NB II) 1–4
Ibrány (megyei II)–Budafoki MTE (NB II) 0–3
Putnok FC (NB III)–Dorogi FC (NB II) 1–3
Somosi TC Salgótarján (NB III)–Vác FC (NB II) 0–1
Ásotthalmi TE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III) 0–5
Gyöngyösi AK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III) 2–1
Ercsi Kinizsi (megyei I)–Érdi VSE (NB III) 0–6
UFC Nagykanizsa (megyei I)–Olajmunkás SE Gellénháza (megyei I) 4–2
Bácsa (megyei I)–Vecsés (NB III) 1–1 – 11-esekkel 3–4
Salgótarjáni BTC (megyei I)–Szarvasi FC (megyei I) 2–4

6. FORDULÓ (FŐTÁBLA 1. KÖR, A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Szeptember 19., kedd

Dunaharaszti MTK (NB III)–Ferencváros 1–2
Veszprém (NB III)–Diósgyőri VTK 0–3

Szeptember 20., szerda
Kecskemét (megyei I)–Mezőkövesd 1–4
Karancslapujtő (megyei I)–Balmazújváros 0–2
Pécsi MFC (NB III)–Budapest Honvéd 0–1
Nyíradony (megyei I)–Vasas FC 0–2
Sárvár (megyei I)–Paksi FC 0–3
Öttevény (megyei I)–Újpest FC 0–6
Szarvaskend (megyei II)–Haladás 0–6
Mohács (megyei I)–Videoton FC 0–4
Csongrád (megyei I)–Debreceni VSC 1–10
Felsőtárkány (megyei I)–Mád (megyei I) 1–3
Debreceni EAC (NB III)–Budafok (NB II) 0–4
BKV Előre (NB III)–Kisvárda (NB II) 0–3
RAFC (BLSZ I)–Siófok (NB II) 1–3
Nagyatád (megyei I)–Vác (NB II) 0–2
Sényő (megyei I)–Kazincbarcika (NB II) 2–0 – hosszabbítás után
Komárom (megyei I)–Dorog (NB II) 0–2
Tállya (NB III)–MTK Budapest (NB II) 0–9
Úrkút (megyei I)–Ceglédi VSE (NB II) 2–6
Kondorosi TE (megyei I)–Békéscsaba (NB II) 0–2
Mórahalom (NB III)–Budaörs (NB II) 1–4
THSE-Szabadkikötő (NB III)–Csákvár (NB II) 1–5
Szarvas (megyei I)–Mosonmagyaróvár (NB II) 4–1
Nagyhalászi SE (megyei I)–Iváncsa (NB III) 1–3
Csácsbozsok-Nemesapáti (megyei I)–Pilisi LK (megyei I) 2–3
Jászárokszállás (megyei I)–Nagyecsed (megyei I) 0–5
Nagykanizsa (megyei I)–Törökszentmiklós (megyei I) 2–0
Maklár SE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III) 1–4
Szabadszállási SE (megyei II)–Dunaújváros (NB III) 1–3
Füzesgyarmati SK (NB III)–Makó (NB III) 3–0
Gyöngyös (NB III)–Pénzügyőr (NB III) 5–3 – hosszabbítás után
Szentlőrinc SE (NB III)–Csepel (NB III) 3–0
Lajoskomárom (megyei I)–Andráshida (NB III) 0–3
Tatai AC (megyei I)–Putnok (NB III) 2–7
Csétény (megyei I)–Ercsi Kinizsi (megyei I) 0–4
Pécsváradi Spartacus (megyei I)–Tiszaújváros (NB III) 1–4
Jánoshalma (megyei I)–Gödöllői SK (megyei I) 0–2
Bátaszék (megyei I)–Tolna (megyei I) 3–2
Budakalász (megyei II)–Somosi TC Salgótarján (NB III) 1–3
Edelény (megyei I)–SZEOL (NB III) 1–3
Salgótarjáni BTC (megyei I)–Petőfi SE Vasszécseny (megyei I) 7–2
Balatonlelle (megyei I)–Vecsés (NB III) 0–2
Bácsa (megyei I)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–0
Tiszafüred (NB III)–Csorna (NB III) 1–4
Ibrány (megyei II)–Jászberény (NB III) 3–1
Ásotthalmi TE (megyei I)–Hódmezővásárhely (NB III) 2–2 – tizenegyessekkel 4–3
Törtel (megyei II)–Algyői SK (megyei I) 4–1
Eger (megyei I)–Testvériség (BLSZ I) 3–1
Olajmunkás SE (megyei I)–Felsőzsolca (megyei I) 3–1
ESMTK (NB III)–Monor (NB III) 0–1
Balatonfüred (megyei I)–Pestszentimrei SK (BLSZ I) 3–2 – hosszabbítás után
Sárrétudvari KSE (megyei I)–Balassagyarmati VSE (NB III) 1–8
Felsőtárkány (megyei I)–Mád (megyei I) 1–3
III. kerületi TVE (NB III)–Soroksár (NB II) 1–1 – hosszabbítás után 1–3
Cigánd (NB III)–Szolnoki MÁV (NB II) 2–2 – 11-esekkel 7–6
Szekszárd (NB III)–Szeged 2011-GA (NB II) 1–1 – 11-esekkel 4–2
Nyírbátor (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 1–1 – 11-esekkel 3–5

Gárdony-Agárd (megyei I)–ZTE FC (NB II) 0–3
Ménfőcsanak (megyei I)–FC Dabas (NB III) 1–3

Ajka (NB III)–Érd (NB III) 2–2 – 11-esekkel 3–4
Tatabánya (megyei II)–Sopron (NB II) 1–0
Kaposvári Rákóczi (NB III)–Puskás Akadémia 1–3

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.01.22 09:24:56

Labdarúgó NB I BABJÁK BENCE

„Ötleteket átvehetünk külföldről, de egy az egyben nem másolhatjuk. A két kultúrát közelíteni kell egymáshoz.”

2018.01.22 09:59:26

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR

„Husztival alig beszéltem az anyagiakról. Magyarországon az értékgondozás terén is elmaradunk.”

2018.01.22 00:11:00

Labdarúgó NB I DLUSZTUS IMRE

ALAPVONAL.A labdarúgás hazai átfogó modernizációjához szükséges a magas szintű szakmaiság, az európai infrastruktúra, a minőségi utánpótlás-nevelés, a törekvéseket értőn honoráló közvélemény.

2018.01.19 23:34:31

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Az NB III-as Szekszárd már a 3. percben hátrányban volt. Az NB I éllovasa még négy lesgólt is szerzett.

2018.01.16 13:54:16

Labdarúgó NB I HARMATH ÁKOS, PÓR KÁROLY

Az őszi produkciókat összefoglaló számok alapján megnéztük, mely csapatnak milyen poszton lenne szüksége erősítésre.