HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.09.15 11:38 Frissítve: 2018.05.23 23:07

MAGYAR KUPA, 2017–2018 – ADATBANK

A labdarúgó Magyar Kupa 2017–2018-as kiírásának eredményei és programja egy helyen. A mezőny már a főtábla első fordulójában teljes – a sorozat selejtezőjében korábban öt fordulót rendeztek –, a tizenkét NB I-es és a húsz NB II-es klub mindegyik pályára lép.

HIRDETÉS

 

A 6. fordulóban (a főtábla első körében) az első- és másodosztály együttesei kiemeltek a sorsoláson, így nem kerülhetnek össze. A 7. és a 8. fordulóban már csak az NB I-es klubok kiemeltek, a 9. körtől (nyolcaddöntőtől) kezdve viszont már nincs kiemelés.

A 6., 7. és 8. fordulóban a továbbjutás egy mérkőzésen dől el, a nyolcaddöntőtől kezdve viszont már oda-vissza vágós rendszerben zajlanak a párharcok.

Minden esetben az alacsonyabb vonalbeli csapatok a pályaválasztók, ha azonos osztálybeliek kerülnek össze, akkor az előbb kihúzott együttes.

A kupadöntő helyszíne a Groupama Aréna lesz.

MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
MÁJUS 23., Groupama Aréna
Puskás Akadémia–Újpest 2–2 (Knezevic 38., Perosevic 66., ill. Zsótér 55., Bojovics 62.) – 11-esekkel: 4–5

ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
ÁPRILIS 17.
Újpest–Balmazújváros 2–1 (Nagy D. 19., 33., ill. Arabuli 85.)
ÁPRILIS 18.
Puskás Akadémia–DVSC 4–0
(Henty 2., 31., Perosevic 43., Knezevic 79.)
VISSZAVÁGÓK
MÁJUS 8.
DVSC–Puskás Akadémia 2–0
(Tisza 38., Takács 50.)
Továbbjutott: a Puskás Akadémia, 4–2-es összesítéssel
MÁJUS 9.
Balmazújváros–Újpest 0–0

Továbbjutott: az Újpest, 2–1-es összesítéssel

NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
ÁPRILIS 3. (KEDD)

DVSC–Honvéd 3–1
Gólszerzők:
Könyves N. (5., 38.), Tabakovic (63.), ill.  Eppel (68.)
Továbbjutott: a DVSC 3–1-es összesítéssel.

ÁPRILIS 4. (SZERDA)
Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC 0–3
Gólszerzők:
Perosevic (0–1) a 40., Knezevic (0–2) a 49., Henty (0–3) a 85. percben
Továbbjutott: a Puskás Akadémia 3–1-es összesítéssel.

Békéscsaba Előre (II.)–Balmazújváros 1–2
Gólszerzők: Sindagoridze (0–1), a 40., Király P. (11-esből, 1–1) a 75., Harsányi (1–2) a 80. percben.
Továbbjutott: a Balmazújváros 7–1-es összesítéssel.

MTK Budapest (II.)–Újpest FC 3–2
Gólszerzők: Kanta J. (1–0) a 17., Novothny (1–1), az 53., Kanta J. (11-esből 2–1) a 61., Deutsch (3–2) a 63., Novothny (3–2) a 83. percben.
Továbbjutott: az Újpest, 4–4-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal.

ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
Újpest FC–MTK 2–1
Gólszerző: Bojovics (36.), Nagy D. (66.), ill. Vass Á. (38.)

Bp. Honvéd–Debreceni VSC 0–0


Puskás Akadémia–Diósgyőri VTK 0–1
Gólszerző: Joannidisz (33.)
 
Balmazújváros–Békéscsaba 1912 Előre 5–0
Gólszerző: Vajda S. (1–0) a 23., Zsiga (2–0) a 35., Habovda (3–0) a 44., Vajda S. (4–0) az 51., Vajda S. (5–0) a 60. percben

NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
2018. FEBRUÁR 28., SZERDA
Dorogi FC–Debreceni VSC 2–3
(0–1)
Gólszerző: Sós B. (0–1) a 16., Sós B. (0–2) az 58., Bora (1–2) a 66., Kinyik (1–3) a 84., Mészáros Á. (2–3) a 85. percben
Továbbjutott: a DVSC, 4–4-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal.

Vác FC–DVTK 0–1 (0–1)
Gólszerző: Vela (0–1) a 29. percben
Továbbjutott: a DVTK, 3–0-s összesítéssel.

Békéscsaba (NB II)–UFC Nagykanizsa (megyei I.) 1–0 (0–0)
Gólszerző: Birtalan B. (11-esből, 1–0) a 81. percben
Továbbjutott: a Békéscsaba, 4–1-es összesítéssel.

Balmazújváros–ETO FC Győr (NB II) 0–0
Továbbjutott: a Balmazújváros, 3–2-es összesítéssel.

Puskás Akadémia FC–Zalaegerszegi TE FC (NB II) 2–0 (0–0) – hosszabbítás után
Gólszerző: Diallo (1–0) az 56., Perosevic (2–0) a 110. percben
Továbbjutott: a PAFC, 2–1-es összesítéssel.

2018. MÁRCIUS 6., KEDD
Paksi FC–Újpest FC 0–2
Gólszerző: Tischler (0–1) az 56., Nwobodo (0–2) a 83. percben
Továbbjutott: az Újpest kettős győzelemmel, 4–0-s összesítéssel.

2018. MÁRCIUS 7., SZERDA
Sényő (megyei I.)–MTK Budapest (NB II) 2–0
Gólszerző:
Marics (1–0) a 11., Fabu (2–0) a 21. percben
Továbbjutott: az MTK 4–2-es összesítéssel

2018. MÁRCIUS 7., SZERDA
Bp. Honvéd–BFC Siófok (NB II) 2–1
Gólszerző.
Gazdag (1–0) a 11., Baráth (öngól, 1–1) a 73., Baráth (2–1) a 75. percben
Továbbjutott: a Honvéd, 4–3-as összesítéssel


NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
2018. FEBRUÁR 20., KEDD
Diósgyőri VTK–Vác FC (NB II) 2–0 (Joannidisz 30., Bacsa 87.)  
Debreceni VSC–Dorogi FC (NB II) 1–2
(Kinyik 56., ill. Mészáros Á. 64., 81. – a másodikat 11-esből)
ZTE FC (NB II)–Puskás Akadémia FC 1–0
(Vernes 66. – 11-esből)
UFC Nagykanizsa (megyei I.)–Békéscsaba (NB II) 1–3 (Péntek 56. – 11-esből, ill. Urbin 7., Szatmári 26., Gránicz 32.)

2018. FEBRUÁR 21., SZERDA
ETO FC Győr (NB II)–Balmazújváros 2–3 (Szánthó R. 28., 70., ill. Vajda S 16., Arabuli 32. – 11-esből, Rácu F. 83.)
MTK Budapest (NB II)–Sényő (megyei I.) 4–0 (Hrepka 11., Kanta J. 34. – 11-esből, Baki 39., Borbély B. 81.)
BFC Siófok (NB II)–Bp. Honvéd 2–2 (Petneházi 82. – 11-esból, Gál M. 90., ill. Kosút 18., Eppel 25.)

2018. FEBRUÁR 27., KEDD
Újpest FC–Paksi FC 2–0
(Nagy D. 15., 67.)

8. FORDULÓ (FŐTÁBLA 3. KÖR, A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
NOVEMBER 28., KEDD
Kisvárda (NB II)–Puskás Akadémia FC 0–1
NOVEMBER 29., SZERDA

Vác FC (NB II)–Videoton FC 3–1
Soroksár SC (NB II)–Diósgyőri VTK 1–3
Gyöngyösi AK (NB III)–Budapest Honvéd 0–4
Budafoki MTE (NB II)–Debreceni VSC 0–3
Vecsési FC (NB III)–Újpest FC 0–5
Nagykanizsa (megyei I.)
–Érdi VSE (NB III) 3–2
Tiszaújváros (NB III)–Békéscsaba (NB II) 0–2
Szarvas (megyei I.)–Zalaegerszegi TE FC (NB II) 0–3
Cigánd (NB III)–Dorog (NB II) 0–2
Nagyecsed (megyei I.)–BFC Siófok (NB II) 0–4
Sényő (megyei I.)
–Rákosmente (NB III) 2–0

Dunaújváros (NB III)–Balmazújváros 1–3 – h. u.
Csákvár (NB II)–Paksi FC 0–1
ETO FC Győr (NB II)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 3–1
MTK Budapest (NB II)–Gyirmót FC Győr (NB II) 2–1

7. FORDULÓ (FŐTÁBLA 2. KÖR, A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
OKTÓBER 24., KEDD
Kisvárda (NB II)
–Ferencváros 1–0
Monori SE (NB III)–Debreceni VSC 2–3
Balassagyarmati VSE (NB III)–Diósgyőri VTK 0–1
Tiszaújváros (NB III)–Haladás 1–1 – 11-esekkel: 3–1
FC Dabas (NB III)–Videoton FC 0–4
Cigánd (NB III)–Füzesgyarmati SK (NB III) 0–0 – 11-esekkel: 3–1

OKTÓBER 25., SZERDA
Gödöllői SK (megyei I)–Újpest FC 0–3 (0–1)
Balatonfüredi FC (megyei I)–Paksi FC 0–7 (0–1)
Bátaszék (megyei I)–Balmazújváros 0–1 (0–0)
Eger SE (megyei I)–Puskás Akadémia FC 0–6 (0–2)
Gyirmót FC Győr (NB II)–Mezőkövesd 2–1 (1–1, 1–1, 2–1) – hosszabbítás után
Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd 1–1 (0–1, 1–1, 1–1) – 11-esekkel 4–5
Dunaújváros PASE (NB III)–Vasas FC 2–1 (1–0)
Iváncsa (NB III)–MTK Budapest (NB II) 1–4
Csornai SE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 2–4
Ceglédi VSE (NB II)–Soroksár (NB II) 0–4
SZEOL SC (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 2–3
Szekszárd UFC (NB III)–Csákvár (NB II) 0–3
Törtel (megyei II)–Sényő (megyei I) 1–3
Andráshida (NB III)–BFC Siófok (NB II) 1–2
Pilisi LK (megyei I)–Zalaegerszegi TE FC (NB II) 1–3
Tatabányai FCE (megyei II)–Nagyecsed RSE (megyei I) 2–3
Mád FC (megyei I)–Békéscsaba (NB II) 1–4
Ibrány (megyei II)–Budafoki MTE (NB II) 0–3
Putnok FC (NB III)–Dorogi FC (NB II) 1–3
Somosi TC Salgótarján (NB III)–Vác FC (NB II) 0–1
Ásotthalmi TE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III) 0–5
Gyöngyösi AK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III) 2–1
Ercsi Kinizsi (megyei I)–Érdi VSE (NB III) 0–6
UFC Nagykanizsa (megyei I)–Olajmunkás SE Gellénháza (megyei I) 4–2
Bácsa (megyei I)–Vecsés (NB III) 1–1 – 11-esekkel 3–4
Salgótarjáni BTC (megyei I)–Szarvasi FC (megyei I) 2–4

6. FORDULÓ (FŐTÁBLA 1. KÖR, A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Szeptember 19., kedd

Dunaharaszti MTK (NB III)–Ferencváros 1–2
Veszprém (NB III)–Diósgyőri VTK 0–3

Szeptember 20., szerda
Kecskemét (megyei I)–Mezőkövesd 1–4
Karancslapujtő (megyei I)–Balmazújváros 0–2
Pécsi MFC (NB III)–Budapest Honvéd 0–1
Nyíradony (megyei I)–Vasas FC 0–2
Sárvár (megyei I)–Paksi FC 0–3
Öttevény (megyei I)–Újpest FC 0–6
Szarvaskend (megyei II)–Haladás 0–6
Mohács (megyei I)–Videoton FC 0–4
Csongrád (megyei I)–Debreceni VSC 1–10
Felsőtárkány (megyei I)–Mád (megyei I) 1–3
Debreceni EAC (NB III)–Budafok (NB II) 0–4
BKV Előre (NB III)–Kisvárda (NB II) 0–3
RAFC (BLSZ I)–Siófok (NB II) 1–3
Nagyatád (megyei I)–Vác (NB II) 0–2
Sényő (megyei I)–Kazincbarcika (NB II) 2–0 – hosszabbítás után
Komárom (megyei I)–Dorog (NB II) 0–2
Tállya (NB III)–MTK Budapest (NB II) 0–9
Úrkút (megyei I)–Ceglédi VSE (NB II) 2–6
Kondorosi TE (megyei I)–Békéscsaba (NB II) 0–2
Mórahalom (NB III)–Budaörs (NB II) 1–4
THSE-Szabadkikötő (NB III)–Csákvár (NB II) 1–5
Szarvas (megyei I)–Mosonmagyaróvár (NB II) 4–1
Nagyhalászi SE (megyei I)–Iváncsa (NB III) 1–3
Csácsbozsok-Nemesapáti (megyei I)–Pilisi LK (megyei I) 2–3
Jászárokszállás (megyei I)–Nagyecsed (megyei I) 0–5
Nagykanizsa (megyei I)–Törökszentmiklós (megyei I) 2–0
Maklár SE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III) 1–4
Szabadszállási SE (megyei II)–Dunaújváros (NB III) 1–3
Füzesgyarmati SK (NB III)–Makó (NB III) 3–0
Gyöngyös (NB III)–Pénzügyőr (NB III) 5–3 – hosszabbítás után
Szentlőrinc SE (NB III)–Csepel (NB III) 3–0
Lajoskomárom (megyei I)–Andráshida (NB III) 0–3
Tatai AC (megyei I)–Putnok (NB III) 2–7
Csétény (megyei I)–Ercsi Kinizsi (megyei I) 0–4
Pécsváradi Spartacus (megyei I)–Tiszaújváros (NB III) 1–4
Jánoshalma (megyei I)–Gödöllői SK (megyei I) 0–2
Bátaszék (megyei I)–Tolna (megyei I) 3–2
Budakalász (megyei II)–Somosi TC Salgótarján (NB III) 1–3
Edelény (megyei I)–SZEOL (NB III) 1–3
Salgótarjáni BTC (megyei I)–Petőfi SE Vasszécseny (megyei I) 7–2
Balatonlelle (megyei I)–Vecsés (NB III) 0–2
Bácsa (megyei I)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–0
Tiszafüred (NB III)–Csorna (NB III) 1–4
Ibrány (megyei II)–Jászberény (NB III) 3–1
Ásotthalmi TE (megyei I)–Hódmezővásárhely (NB III) 2–2 – tizenegyessekkel 4–3
Törtel (megyei II)–Algyői SK (megyei I) 4–1
Eger (megyei I)–Testvériség (BLSZ I) 3–1
Olajmunkás SE (megyei I)–Felsőzsolca (megyei I) 3–1
ESMTK (NB III)–Monor (NB III) 0–1
Balatonfüred (megyei I)–Pestszentimrei SK (BLSZ I) 3–2 – hosszabbítás után
Sárrétudvari KSE (megyei I)–Balassagyarmati VSE (NB III) 1–8
Felsőtárkány (megyei I)–Mád (megyei I) 1–3
III. kerületi TVE (NB III)–Soroksár (NB II) 1–1 – hosszabbítás után 1–3
Cigánd (NB III)–Szolnoki MÁV (NB II) 2–2 – 11-esekkel 7–6
Szekszárd (NB III)–Szeged 2011-GA (NB II) 1–1 – 11-esekkel 4–2
Nyírbátor (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 1–1 – 11-esekkel 3–5

Gárdony-Agárd (megyei I)–ZTE FC (NB II) 0–3
Ménfőcsanak (megyei I)–FC Dabas (NB III) 1–3

Ajka (NB III)–Érd (NB III) 2–2 – 11-esekkel 3–4
Tatabánya (megyei II)–Sopron (NB II) 1–0
Kaposvári Rákóczi (NB III)–Puskás Akadémia 1–3

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.08.15 22:21:57

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR

NS-VÉLEMÉNY. Kifogásokat sosem keresek, az a vesztesek szokása – ígérem, mi nem leszünk azok!

2018.08.14 17:14:47

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A labdarúgó-stadion megépülésével egy régi álom vált valóra, 80 év után kapott új és méltó arénát Diósgyőr.

2018.08.12 23:33:25

Labdarúgó NB I CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL Mi a baj a magyar focival? Felelet nincsen, a gyilkos élű, megválaszolhatatlan kérdés évtizedek óta a levegőben lóg.

2018.08.12 23:29:31

Labdarúgó NB I S. TÓTH JÁNOS

NS-VÉLEMÉNY. Ezt az eredményt a Fradi-meccs előtt muzsikáló rezesbanda is hozta volna.

2018.08.12 18:19:58

Labdarúgó NB I DOROS LÁSZLÓ

Holender Filip gólja döntött, Supka Attila csapata a 2007–2008-as idény után újra négy sikerrel rajtolt.

HIRDETÉS
HIRDETÉS