nemzetisport.hu 2017.09.15 11:38 Frissítve: 2017.10.05 12:24

MAGYAR KUPA, 2017–2018 – ADATBANK

A labdarúgó Magyar Kupa 2017–2018-as kiírásának eredményei és programja egy helyen. A mezőny már a főtábla első fordulójában teljes – a sorozat selejtezőjében korábban öt fordulót rendeztek –, a tizenkét NB I-es és a húsz NB II-es klub mindegyik pályára lép.

 

A 6. fordulóban (a főtábla első körében) az első- és másodosztály együttesei kiemeltek a sorsoláson, így nem kerülhetnek össze. A 7. és a 8. fordulóban már csak az NB I-es klubok kiemeltek, a 9. körtől (nyolcaddöntőtől) kezdve viszont már nincs kiemelés.

A 6., 7. és 8. fordulóban a továbbjutás egy mérkőzésen dől el, a nyolcaddöntőtől kezdve viszont már oda-visszavágós rendszerben zajlanak a párharcok.

Minden esetben az alacsonyabb vonalbeli csapatok a pályaválasztók, ha azonos osztálybeliek kerülnek össze, akkor az előbb kihúzott együttes.

A kupadöntő helyszíne a Groupama Aréna lesz.

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA 2. KÖR, A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
OKTÓBER 24., KEDD
13.30: Kisvárda (NB II)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
13.30: Monori SE (NB III)–Debreceni VSC
13.30: Balassagyarmati VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
13.30: Tiszaújváros (NB III)–Haladás
13.30: FC Dabas (NB III)–Videoton FC
13.30: Cigánd (NB III)–Füzesgyarmati SK (NB III)
OKTÓBER 25., SZERDA
13.30: Gödöllői SK (megyei I)–Újpest FC
13.30: Bátaszék (megyei I)–Balmazújváros
13.30: Eger SE (megyei I)–Puskás Akadémia FC
13.30: Balatonfüredi FC (megyei I)–Paksi FC
13.30: Szekszárd UFC (NB III)–Csákvár (NB II)
13.30: Ceglédi VSE (NB II)–Soroksár (NB II)
13.30: Törtel (megyei II)–Sényő (megyei I)
13.30: Andráshida (NB III)–BFC Siófok (NB II)
13.30: UFC Nagykanizsa (megyei I)–Olajmunkás SE Gellénháza (megyei I)
13.30: Pilisi LK (megyei I)–Zalaegerszegi TE FC (NB II)
13.30: Tatabányai FCE (megyei II)–Nagyecsed RSE (megyei I)
13.30: Mád FC (megyei I)–Békéscsaba (NB II)
13.30: Csornai SE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
13.30: Ercsi Kinizsi (megyei I)–Érdi VSE (NB III)
13.30: SZEOL SC (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
13.30: Iváncsa (NB III)–MTK Budapest (NB II)
13.30: Ibrány (megyei II)–Budafoki MTE (NB II)
13.30: Putnok FC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
13.30: Somosi TC Salgótarján (NB III)–Vác FC (NB II)
13.30: Bácsa (megyei I)–Vecsés (NB III)
13.30: Ásotthalmi TE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III)
13.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
13.30: Salgótarjáni BTC (megyei I)–Szarvasi FC (megyei I)
17.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Mezőkövesd
18.00: Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd
20.00: Dunaújváros (NB III)–Vasas FC (Tv: M4 Sport) 

6. FORDULÓ (FŐTÁBLA 1. KÖR, A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Szeptember 19., kedd

Dunaharaszti MTK (NB III)–Ferencváros 1–2
Veszprém (NB III)–Diósgyőri VTK 0–3

Szeptember 20., szerda
Kecskemét (megyei I)–Mezőkövesd 1–4
Karancslapujtő (megyei I)–Balmazújváros 0–2
Pécsi MFC (NB III)–Budapest Honvéd 0–1
Nyíradony (megyei I)–Vasas FC 0–2
Sárvár (megyei I)–Paksi FC 0–3
Öttevény (megyei I)–Újpest FC 0–6
Szarvaskend (megyei II)–Haladás 0–6
Mohács (megyei I)–Videoton FC 0–4
Csongrád (megyei I)–Debreceni VSC 1–10
Felsőtárkány (megyei I)–Mád (megyei I) 1–3
Debreceni EAC (NB III)–Budafok (NB II) 0–4
BKV Előre (NB III)–Kisvárda (NB II) 0–3
RAFC (BLSZ I)–Siófok (NB II) 1–3
Nagyatád (megyei I)–Vác (NB II) 0–2
Sényő (megyei I)–Kazincbarcika (NB II) 2–0 – hosszabbítás után
Komárom (megyei I)–Dorog (NB II) 0–2
Tállya (NB III)–MTK Budapest (NB II) 0–9
Úrkút (megyei I)–Ceglédi VSE (NB II) 2–6
Kondorosi TE (megyei I)–Békéscsaba (NB II) 0–2
Mórahalom (NB III)–Budaörs (NB II) 1–4
THSE-Szabadkikötő (NB III)–Csákvár (NB II) 1–5
Szarvas (megyei I)–Mosonmagyaróvár (NB II) 4–1
Nagyhalászi SE (megyei I)–Iváncsa (NB III) 1–3
Csácsbozsok-Nemesapáti (megyei I)–Pilisi LK (megyei I) 2–3
Jászárokszállás (megyei I)–Nagyecsed (megyei I) 0–5
Nagykanizsa (megyei I)–Törökszentmiklós (megyei I) 2–0
Maklár SE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III) 1–4
Szabadszállási SE (megyei II)–Dunaújváros (NB III) 1–3
Füzesgyarmati SK (NB III)–Makó (NB III) 3–0
Gyöngyös (NB III)–Pénzügyőr (NB III) 5–3 – hosszabbítás után
Szentlőrinc SE (NB III)–Csepel (NB III) 3–0
Lajoskomárom (megyei I)–Andráshida (NB III) 0–3
Tatai AC (megyei I)–Putnok (NB III) 2–7
Csétény (megyei I)–Ercsi Kinizsi (megyei I) 0–4
Pécsváradi Spartacus (megyei I)–Tiszaújváros (NB III) 1–4
Jánoshalma (megyei I)–Gödöllői SK (megyei I) 0–2
Bátaszék (megyei I)–Tolna (megyei I) 3–2
Budakalász (megyei II)–Somosi TC Salgótarján (NB III) 1–3
Edelény (megyei I)–SZEOL (NB III) 1–3
Salgótarjáni BTC (megyei I)–Petőfi SE Vasszécseny (megyei I) 7–2
Balatonlelle (megyei I)–Vecsés (NB III) 0–2
Bácsa (megyei I)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–0
Tiszafüred (NB III)–Csorna (NB III) 1–4
Ibrány (megyei II)–Jászberény (NB III) 3–1
Ásotthalmi TE (megyei I)–Hódmezővásárhely (NB III) 2–2 – tizenegyessekkel 4–3
Törtel (megyei II)–Algyői SK (megyei I) 4–1
Eger (megyei I)–Testvériség (BLSZ I) 3–1
Olajmunkás SE (megyei I)–Felsőzsolca (megyei I) 3–1
ESMTK (NB III)–Monor (NB III) 0–1
Balatonfüred (megyei I)–Pestszentimrei SK (BLSZ I) 3–2 – hosszabbítás után
Sárrétudvari KSE (megyei I)–Balassagyarmati VSE (NB III) 1–8
Felsőtárkány (megyei I)–Mád (megyei I) 1–3
III. kerületi TVE (NB III)–Soroksár (NB II) 1–1 – hosszabbítás után 1–3
Cigánd (NB III)–Szolnoki MÁV (NB II) 2–2 – 11-esekkel 7–6
Szekszárd (NB III)–Szeged 2011-GA (NB II) 1–1 – 11-esekkel 4–2
Nyírbátor (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 1–1 – 11-esekkel 3–5

Gárdony-Agárd (megyei I)–ZTE FC (NB II) 0–3
Ménfőcsanak (megyei I)–FC Dabas (NB III) 1–3

Ajka (NB III)–Érd (NB III) 2–2 – 11-esekkel 3–4
Tatabánya (megyei II)–Sopron (NB II) 1–0
Kaposvári Rákóczi (NB III)–Puskás Akadémia 1–3

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.23 12:12:12

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A Vidi megint a hajrában lőtt gólt – kilencedszer. Böde kilenc éve nem kezdett ilyen kevés góllal, de...

2017.10.21 23:23:33

Labdarúgó NB I CSILLAG PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Be kell látnom amúgy, barátomnak igaza van. Ez már nem az a Fradi–Újpest, amelytől a szüleink féltettek minket a kilencvenes években, amelynek rituáléja a véres utcai összecsapással és a szilánkosra rúgott metróablakok csörrenésével volt teljes.

2017.10.21 15:51:07

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR

Ugrai az elsőt elrontotta, Joannidisz azonban a 93. percben már nem hibázott.

2017.10.21 13:24:03

Labdarúgó NB I SINKOVICS GÁBOR

A hajdúságiak első élvonalbeli győzelmüket aratták vendégként.

2017.10.21 10:01:11

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN

Kuttor Attila döntetlennel debütált a Mezőkövesd kispadján.