HIRDETÉS
HIRDETÉS
Nemzetisport.hu 2011.08.15 15:06 Frissítve: 2015.03.16 02:19

MAGYAR KUPA 2011-2012

A selejtezőket követően, augusztus 7-én bonyolították le a 2011–2012-es labdarúgó Magyar Kupa 1. fordulóját. Az NB II-es csapatok a 2., az élvonalbeliek a 3. fordulóban kapcsolódtak be a küzdelmekbe, a nemzetközi kupákban szereplők (a bajnok Videoton, az ezüstérmes Paks, a bronzérmes Ferencváros és a kupa címvédője, a Kecskemét) pedig a 4. körben. A döntőt 2012. május elsején játszották.

HIRDETÉS

 

 DÖNTŐ
MTK (II.)–DVSC-Teva 3–3, T: 7–8
 ELŐDÖNTŐ
MTK (II.)–Videoton 2–3
2–0
4–3
DVSC-Teva–Újpest 2–1
3–1
5–2
 NEGYEDDÖNTŐ
Kaposvári Rákóczi–DVSC-Teva 0–1 0–0
0–1
Bajai LSE (II.)–Újpest FC 1–3 0–4
1–7
Békéscsaba (II.)–MTK (II.) 0–3 0–3
0–6
Videoton–Győri ETO 5–1 1–0
6–1

NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK (NOVEMBER 30., SZERDA)
Bajai LSE (II.)–Kozármisleny (II.) 2–0
Putnoki VSE (III.)–Kaposvári Rákóczi 1–1
Kaposvári Rákóczi II (III.)–Újpest FC 2–1
Kecskeméti TE–DVSC-Teva 1–2
MTK (II.)–Pécsi MFC 0–1
Békéscsaba (II.)–Ferencváros 0–0
DVTK–Győri ETO 1–1
Videoton–Haladás 1–0
   
VISSZAVÁGÓK (DECEMBER 3., SZOMBAT)
Kozármisleny (II.)–Bajai LSE (II.) 0–0
Kaposvári Rákóczi–Putnoki VSE (III.) 3–0
DVSC-Teva–Kecskeméti TE 1–1
Ferencváros–Békéscsaba (II.) 2–2
Győri ETO–DVTK 4–1
Haladás–Videoton 0–0
Újpest FC–Kaposvári Rákóczi II (III.) 2–0
Pécsi MFC–MTK (II.) 1–2
 4. FORDULÓ

 
Október 25. (kedd)  
Veszprém–Haladás 0–2
Kaposvár II–Gyirmót 3–2
BKV Előre–Diósgyőr 1–4
Kozármisleny–Siófok 2–1
Tatabánya–Videoton 0–2
Jánossomorja–Győri ETO 2–9
RKSK–Kaposvár 0–1 – h. u.
Csákvár–Pécs 2–3 – h. u.
Baja–Pápa 1–1, 11-esekkel 4–2
Cegléd–Debrecen 0–2
Szolnok–Ferencváros 2–5
Mezőkövesd–Kecskemét 2–3
Putnok–Paks 3–2
Szigetszentmiklós–Újpest 3–3, 11-esekkel 3–4
Békéscsaba–Vasas 3–2
Balmazújváros–MTK 1–2

 

 3. FORDULÓ
Soproni Vasutas SE–Szombathelyi Haladás 0–2
Jánossomorja SE–Sárvár FC 3–1
Videoton-PFLA–Győri ETO FC 0–3
Gyirmót FC–FC Ajka 3–3 – 11-esekkel 5–4
Győri ETO FC II–FC Tatabánya 0–0 – 11-esekkel 2–4
Győrszemere KSK–Lombard Pápa 0–10
Töltéstava SE–Veszprém FC 2–4
Kaposvári Rákóczi II–ZTE FC
1–0
ZTE FC II–BFC Siófok 0–2
Kentaur Sprint ASC–Kaposvári Rákóczi 0–2
Paksi FC II–Pécsi MFC 0–3
Harta SE–Kozármisleny 2–4 – hosszabbítás után
Bólyi SE–Bajai LSE 2–5
Dunakanyar-Vác–Újpest FC 1–4
Szigetszentmiklósi TK–Budapest Honvéd 2–1 – h. u.
Budaörs–Vasas 0–2
MTK Budapest–REAC 4–0
BKV Előre–Dunaújváros PASE 3–0
Csákvári TE–Budapest Honvéd II 2–1
RKSK–Újpest FC B 4–1
Ceglédi VSE–Orosháza FC 3–0
Szolnoki MÁV FC–Szeged 2011 1–1 – 11-esekkel 5–2
Nagyiváni KSE–Békéscsaba 1912 Előre 1–3
Egri FC–DVTK 0–0 – 11-esekkel: 2–4
Kazincbarcikai SC–Debreceni VSC 1–5
Mezőkövesd-Zsóry–Nyíregyháza Spartacus 4–1
Putnok VSE–DVSC-DEAC 3–0
Aszaló SE–Balmazújváros0–2
2. FORDULÓ
Ferencvárosi FC–Dunakanyar-Vác 0–1
Bajcs SE–Veszprém FC 1–9
Sárosd NKSC–Paksi FC II. 0–5
Csákvár TK–FTC II. 3–0
Ócsárd SE–Bajai LSE 0–4
Badacsonytomaj-Tapolca FC–Gyirmót FC 0–14
Kecskeméti TE II.–Szolnoki MÁV 0–2
Bölcskei SE–Dunaújváros Pálhalma SE 2–3
Répcelaki SE–Soproni VSE 0–3
Újbuda KFT–SZTK 1–4
Ikrény SE–FC Tatabánya 0–16
Aba-Sárvíz FC–Hartai SE 0–6
Rákosmenti KSK–Vecsés FC 2–0
Celldömölki VSE–Sárvár FC 2–3
Bólyi SE–Bonyhád VLC 3–0
Szany SE–FC Ajka 1–2
Velence SE–BKV Előre SC 1–2
Csepel FC–Videoton-PFLA 0–0 – 11-esekkel 5–6
Aszód FC–Egri FC 1–5
Tarnaleleszi Romacsillagok–Újpest FC B 1–6
Tanakajdi TC–Jánossomorja 0–5
Bököny SE–Putnok VSE 1–6
Tiszalúc NKSE–DVSC-DEAC 0–6
Töltéstava SE–Lombard Pápa II 3–2
II. Rákóczi F. SE Szakoly–Balmazújváros 0–6
Iszkaszentgyörgy KSE–Győri ETO FC II 3–6
Szászbereki SE–Restart-Ceglédi VSE 0–7
Szécsény VSE–REAC 0–3
Tiszakanyár SE–Mezőkövesd-Zsóry 0–3
Kiskorpádi SE–Kozármisleny 0–5
Terem SE–KBSC FC 1–4
Kispalád SC–Aszaló 1–2
Kentaur Sprint ASC–Balatonlelle SE 4–1
Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő–ZTE FC II 2–2 – 11-esekkel 4–5
Révfülöp NSE–Győrszemere KSK 
0–3
Békéscsabai Jamina–Szeged 2011 0–1
Diósdi TC–MTK 0–4
Makó–Békéscsabai Előre 1912 SE  0–6
PVSK–Kaposvári Rákóczi II 1–4
Tisza Volán–Orosháza FC 3–4
Tiszaújváros–Nyíregyháza Spartacus 1–2
Nagyiváni KSE–Nagykőrösi Kinizsi Törtel 3–1
Felsőtárkány SC–Budaörs 3–4 – h. u.
Gödöllői SK–Budapest Honvéd-MFA     
0–2

 

1. FORDULÓ
Nyírcsaholy SE–Tiszakanyár SE    0–8
Rédics KSE–Badacsonytomaj-Tapolca FC   0–2
Zalaszentmihály SE–Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő  1–1 – 11-esekkel 4–5
Jáki SE–ZTE FC II  1–1 – 11-esekkel 7–8
Rum KSC–Kentaur Sprint ASC   1–4
Hajdúhadházi FK–Nagyiváni KSE   0–3
Révfülöp NSE–Gránit Gyógyfürdő SE   3–1
Celldömölki VSE–Egervári TE   2–0
Magyarbánhegyesi FC–Makó 3–4
Bácsalmási PVSE–PVSK  3–4
Szany SE–Ete SE  4–1
FC Táp–Lombard Pápa II  0–5
Diósdi TC–Soroksár 3–2
Csepel FC–Érdi VSE   4–1
Bólyi SE–Tolnai VFC   1–0
Újhartyán KSE–Kecskeméti TE II   0–5
Alsónémedi SE–Rákosmenti KSK   0–3
Sárosd NKSC–Solti FC   2–0
Bajcs SE–MTE 1904   2–0
Töltéstava SE–Nemesszalók ESE   3–1
Győrszemere KSK–Ácsi Kinizsi SC   8–0
Adonyi VSK–Hartai SE   0–1
Gödöllői SK–Vasas II   1–0
Újbuda–Maglódi TC   1–0
Szigetvári ZMSE–Balatonlelle SE   1–3
Szécsény VSE–FC Hatvan   2–1
Petőházi SE–Répcelaki SE   1–3
Bödei SE–Tanakajdi TC   1–1 – 11-esekkel 3–4
Jánossomorja–Vép VSE   3–2
Szendrő VSE–Tiszalúc NKSE  3–5
Detk SE–Putnok VSE  0–4
Tarnaleleszi Romacsillagok–VMSE Gönc   2–0
Kiskanizsai Sáskák SE–Kiskorpádi SE   1–5
Bököny SE–Sárrétudvari KSE   2–2 – 11-esekkel 4–2
Kislőd FC–Iszkaszentgyörgy KSE   0–11
Aszód FC–Nagybátonyi SC   3–1
Szászbereki SE–Tápiószecső FC   1–0
Ferencvárosi FC–Tardosi FC 1–1 – 11-esekkel 5–3
Szászvári SE–Bonyhád VLC    2–5
Garai KSE–Ócsárd SE    0–5
Öskü MFC–Velence SE    0–5
Varbói Bányász SE–Felsőtárkány SC    0–4
Kispalád SC–Pátroha LSE    2–1
Tomor-Lak KSE–FC Tiszaújváros    4–5 – hosszabbítás után
Ebesi KSE–II. Rákóczi Ferenc SE Szakoly 3–4
Aba-Sárvíz FC–Akasztó FC    játék nélkül
Kapuvári SE–Sárvár FC    1–0-nál félbeszakadt, újrajátszás: 1–3
Ikrény SE–Úrkút SK    3–1-nél lefújta a játékvezető
Madocsa SE–Bölcskei SE    0–6
Terem SE–Tiszakóród SE   2–1
Herendi Porcelán SK–Csákvár TK   0–1
Békéscsabai MÁV SE–Tisza Volán SC   1–2
Nagykőrösi Kinizsi Törtel–Törökszentmiklósi FC   2–0
Nagyrozvágy KSE–Aszaló   1–2
Csanádpalota FC–Békéscsabai Jamina SE  0–1
HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.23 12:41:30

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Hrabina Alex „kivédte a Vidi támadóinak a szemét”, ám a fehérváriak így is két góllal jobbnak bizonyultak.

2018.09.22 14:07:52

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT, HATÁR DÁVID (közvetítés)

A Magyar Kupa főtáblájának első fordulójában kétgólos sikert aratott a Rebrov-csapat.

2018.09.22 08:55:20

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR

Utoljára gyúlnak ki a fények a stadionban, amely Puskás Ferenc és Bozsik József otthona volt.

2018.09.21 23:32:59

Labdarúgó NB I CSERHÁTI ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. Egy korszak zárul le a Honvéd történelmében.

2018.09.19 23:53:59

Labdarúgó NB I SINKOVICS GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Egyetlen szakember képviseli Magyarországon az állandóságot.

HIRDETÉS
HIRDETÉS