HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.28 14:42 Frissítve: 2018.10.18 00:28

NŐI KOSÁRLABDA NB I, 2018–2019

A női kosárlabda NB I 2018–2019-es alapszakaszának menetrendje.

HIRDETÉS

 

Az oda-vissza vágós, 22 fordulós alapszakasz 2019. március 31-ig tart, utána a 9–12. helyezett csapatok körmérkőzéses rendszerben játszanak oda-vissza vágós alapon, az utolsó kiesik az NB I-ből. Az első nyolc helyen végző együttes a rájátszásba jut, a negyeddöntőben az 1–8., a 2–7., a 3–6. és a 4–5. helyezett kerül párba.

A negyeddöntő és az elődöntő, valamint a harmadik, az ötödik és hetedik helyért zajló párharc az egyik fél második, a döntő az egyik fél harmadik győzelméig tart. A bajnoki rájátszás az április 1-jével induló héten kezdődik, a bajnoki finálé utolsó lehetséges játéknapja május 4. vagy 5. Az élvonal mérkőzéseit az M4 Sport csatorna tűzi műsorára.

A Magyar Kupa nyolcas döntőjére várhatóan a március 1–3-i hétvégén kerül sor.

A teljes 2018–2019-es versenykiírást ide kattintva olvashatja el!

AZ ÁLLÁS
1. Sopron Basket 4 4 355–244 1.000 
2. Atomerőmű KSC Szekszárd 4 4 284–214 1.000 
3. CMB Cargo-Uni Győr 3 2 1 254–200 0.833 
4. PEAC-Pécs 3 2 1 197–172 0.833 
5. Aluinvent DVTK Miskolc 4 2 2 297–259 0.750 
6. NKE-Csata 2 1 1 121–125 0.750 
7. ZTE Női KK 4 2 2 272–286 0.750 
8. Vasas Akadémia 1 1 75–90 0.500 
9. MTK Budapest 1 1 47–76 0.500 
10. Ceglédi EKK 3 3 184–252 0.500 
11. ELTE BEAC Újbuda 2 2 115–187 0.500 
12. PINKK-Pécsi 424 3 3 169–265 0.500 
 AZ ALAPSZAKASZ MENETRENDJE
1. FORDULÓ (szeptember 30., október 3., november 17., november 24.)
Aluinvent DVTK–ZTE Női KK 67–50
Sopron Basket–VBW CEKK Cegléd 96–53
NKE-Csata–MTK-Budapest  –
PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda  –
Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs  55–50
CMB CARGO UNI Győr–Vasas Akadémia 90–75
   
2. FORDULÓ (október 6-7-17.)  
Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424
ZTE Női KK–VBW CEKK Cegléd 85–61
PEAC-Pécs–MTK-Budapest 76–47
ELTE BEAC Újbuda–CMB CARGO UNI Győr 60–101
NKE-Csata–Atomerőmű KSC Szekszárd 54–61
Sopron Basket–Aluinvent DVTK 82–65
   
3. FORDULÓ (október 12-13., november 24.)  
MTK-Budapest–Vasas Akadémia
PINKK-Pécsi 424–Sopron Basket 54–82
CMB CARGO UNI Győr–ZTE Női KK 63–65
Aluinvent DVTK–NKE-Csata 64–67
VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs 70–71
Atomerőmű KSC Szekszárd–ELTE BEAC Újbuda 86–55
   
4. FORDULÓ (október 20-21-24.)  
ZTE Női KK–PINKK-Pécsi 424  –
NKE-Csata–VBW CEKK Cegléd
ELTE BEAC Újbuda–MTK-Budapest
Sopron Basket–CMB CARGO UNI Győr
Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd
PEAC-Pécs–Aluinvent DVTK
   
5. FORDULÓ (október 17-27-28.)  
PEAC-Pécs–Vasas Akadémia
Aluinvent DVTK–PINKK-Pécsi 424 101–60
VBW CEKK Cegléd–CMB CARGO UNI Győr
MTK-Budapest–ZTE Női KK
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
NKE-Csata–ELTE BEAC Újbuda
   
6. FORDULÓ (november 3-4.)  
PINKK-Pécsi 424–VBW CEKK Cegléd
Sopron Basket–MTK-Budapest
CMB CARGO UNI Győr–Aluinvent DVTK
Vasas Akadémia–NKE-Csata
ZTE Női KK–Atomerőmű KSC Szekszárd
ELTE BEAC Újbuda–PEAC-Pécs
   
7. FORDULÓ (november 8-10-11.)  
MTK-Budapest–PINKK-Pécsi 424
Atomerőmű KSC Szekszárd–CMB CARGO UNI Győr
PEAC-Pécs–ZTE Női KK
NKE-Csata–Sopron Basket
VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia
ELTE BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK  –
   
8. FORDULÓ (november 28., december 1-2.)  
ZTE Női KK–NKE-Csata
Vasas Akadémia–Aluinvent DVTK
VBW CEKK Cegléd–ELTE BEAC Újbuda
Sopron Basket–PEAC-Pécs
Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK-Pécsi 424 82–55
CMB CARGO UNI Győr–MTK-Budapest
   
9. FORDULÓ (december 8-9.)  
PEAC-Pécs–CMB CARGO UNI Győr
NKE-Csata–PINKK-Pécsi 424
VBW CEKK Cegléd–MTK Budapest
Aluinvent DVTK–Atomerőmű KSC Szekszárd  –
ELTE BEAC Újbuda–ZTE Női KK  –
Vasas Akadémia–Sopron Basket
   
10. FORDULÓ (december 15-16.)  
MTK Budapest–Aluinvent DVTK
Sopron Basket–ELTE BEAC Újbuda
ZTE Női KK–Vasas Akadémia
PINKK-Pécsi 424–PEAC-Pécs
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
CMB CARGO UNI Győr–NKE-Csata  –
   
11. FORDULÓ (október 17., december 20-21-22.)  
Aluinvent DVTK–VBW CEKK Cegléd
Vasas Akadémia–ELTE BEAC Újbuda
MTK Budapest–Atomerőmű KSC Szekszárd
ZTE Női KK–Sopron Basket 72–95
PEAC-Pécs–NKE-Csata
CMB CARGO UNI Győr–PINKK-Pécsi 424
   
12. FORDULÓ (január 5-6-8.)  
PEAC-Pécs–Atomerőmű KSC Szekszárd
ELTE BEAC Újbuda–PINKK-Pécsi 424
ZTE Női KK–Aluinvent DVTK
MTK Budapest–NKE Csata
Vasas Akadémia–CMB CARGO UNI Győr
VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket
   
13. FORDULÓ (január 12-13.)  
CMB CARGO UNI Győr–ELTE BEAC Újbuda  –
MTK Budapest–PEAC-Pécs
PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia
Aluinvent DVTK –Sopron Basket
VBW CEKK Cegléd–ZTE Női KK
Atomerőmű KSC Szekszárd–NKE-Csata
   
14. FORDULÓ (január 19-20.)  
ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd
ZTE Női KK–CMB CARGO UNI Győr
Sopron Basket–PINKK-Pécsi 424
NKE-Csata–Aluinvent DVTK
PEAC-Pécs–VBW CEKK Cegléd
Vasas Akadémia–MTK-Budapest
   
15. FORDULÓ (január 26-27., február 20.)  
Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs  –
PINKK-Pécsi 424–ZTE Női KK
Atomerőmű KSC Szekszárd–Vasas Akadémia
MTK-Budapest–ELTE BEAC Újbuda  –
CMB CARGO UNI Győr–Sopron Baske
VBW CEKK Cegléd–NKE-Csata  –
   
16. FORDULÓ (február 1-2-3.)  
PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK
ZTE Női KK–MTK Budapest  –
Vasas Akadámia–ZTE Női KK  –
CMB CARGO UNI Győr–VBW CEKK Cegléd
Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd
ELTE BEAC Újbuda–NKE Csata
   
17. FORDULÓ (február 8-9-10.)  
PEAC-Pécs–ELTE BEAC Újbuda
Atomerőmű KSC Szekszárd–ZTE Női KK
Aluinvent DVTK–CMB CARGO UNI Győr
MTK Budapest–Sopron Basket
VBW CEKK Cegléd–PINKK-Pécsi 424
NKE-Csata–Vasas Akadémia
   
18. FORDULÓ (február 16-17.)  
PINKK-Pécsi 424–MTK-Budapest
CMB CARGO UNI Győr–Atomerőmű KSC Szekszárd
ZTE Női KK–PEAC-Pécs  –
Sopron Basket–NKE-Csata
Vasas Akadémia–VBW CEKK Cegléd
Aluinvent DVTK–ELTE BEAC Újbuda
   
19. FORDULÓ (február 23., szombat)  
NKE-Csata–ZTE Női KK
Aluinvent DVTK–Vasas Akadémia
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd  –
PEAC-Pécs–Sopron Basket  –
PINKK-Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd
MTK-Budapest–CMB CARGO UNI Győr
   
20. FORDULÓ (március 16-17.)  
NKE-Csata–ZTE Női KK  –
Aluinvent DVTK–Vasas Akadémia
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
PEAC-Pécs–Sopron Basket  –
PINKK-Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd
MTK-Budapest–CMB CARGO UNI Győr
   
21. FORDULÓ (március 22-23.)  
Aluinvent DVTK–MTK Budapest
ELTE BEAC Újbuda–Sopron Basket
Vasas Akadémia–ZTE Női KK
PEAC-Pécs–PINKK-Pécsi 424
VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
NKE-Csata–CMB CARGO UNI Győr
   
22. FORDULÓ (március 30., szombat)  
VBW CEKK Cegléd–Aluinvent DVTK  –
ELTE BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
Atomerőmű KSC Szekszárd–MTK Budapest
Sopron Basket–ZTE Női KK
NKE-Csata–PEAC-Pécs  –
PINKK-Pécsi 424–CMB CARGO UNI Győr

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.27 13:37:40

Kosárlabda nemzetisport.hu

A férfi kosárlabda NB I 2018–2019-es alapszakaszának menetrendje.

2018.09.27 15:12:48

Kosárlabda nemzetisport.hu

A női kosárlabda NB I 2018–2019-es alapszakaszának menetrendje.

2018.09.28 09:23:57

Kosárlabda BOBORY BALÁZS, GYŐRI FERENC

A címvédő Szolnok a legnagyobb favorit, a TF-nek óriási bravúr kell a bennmaradáshoz.

2018.09.12 08:26:39

Kosárlabda BOBORY BALÁZS

Ivkovics Sztojan szerint idegenben is nyerhet a kosárválogatott a pénteki vb-selejtezőn.

2018.08.27 18:12:52

Kosárlabda GYŐRI FERENC

A magyar válogatott Govens Darrin helyére sokoldalú csapatjátékost kaparintott meg a bajnoki ezüstérmes Falco Ron Curry személyében.

HIRDETÉS
HIRDETÉS