Vizes vb: a szerbek a négy között, mi az amerikaiakkal játszunk
A szerb férfi vízilabda-válogatott 12–7-re legyőzte az Egyesült Államokat a kazanyi világbajnokság negyeddöntőjében, így utolsóként bejutott az elődöntőbe, amelyben a mieinket legyőző Olaszország lesz az ellenfele.
Benedek Tibor magyar válogatottja az 5-8. helyért elsőként az amerikaiakkal játszik.
KIÜTÖTTÉK A HORVÁT JÁTÉKOST, ŐK PEDIG A MONTENEGRÓIAKAT – A KORÁBBI NEGYEDDÖNTŐKRŐL ITT OLVASHAT!
KAZANY 2015, VIZES VILÁGBAJNOKSÁG
FÉRFI VÍZILABDATORNA
NEGYEDDÖNTŐ
Szerbia–Egyesült Államok 12–7 (4–2, 3–3, 2–1, 3–1)
KORÁBBAN
Horvátország–Montenegró 10–4 (1–0, 3–0, 3–3, 3–1)
Görögország–Ausztrália 7–7 (1–0, 1–3, 3–1, 2–3) – ötméteresekkel 5–4
Magyarország–Olaszország 7–8 (2–2, 2–1, 1–2, 2–3)
A 15. HELYÉRT
Kína–Argentína 16–9 (6–2, 3–4, 4–2, 3–1)
A 13. HELYÉRT
Oroszország–Japán 9–13 (4–3, 1–3, 2–5, 2–2)
A 9–12. HELYÉRT
Kanada–Kazahsztán 9–7 (1–2, 5–0, 2–3, 1–2)
Brazília–Dél-Afrika 16–5 (7–3, 2–2, 3–0, 4–0)
Legfrissebb hírek

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság
Úszás
2026.06.26. 11:07

Végleges a 2027-es vizes vb menetrendje
Úszás
2026.02.02. 14:34
Ezek is érdekelhetik






