Műkorcsolya GP: pénteken nem remekeltek a magyarok Párizsban

MTI MTIMTI MTI
2010.11.26. 23:41
Címkék
A Túróczi Dóra, Major Balázs jégtáncpáros az utolsó, nyolcadik, míg a párosok között a Khnychenkova Anna, Magyar Márk duó az utolsó előtti, hatodik helyről várja a szombati folytatást a műkorcsolya Grand Prix-sorozat párizsi állomásán.
A pénteki rövidprogramok során a férfiaknál a japán Kozuka Takahiko, a nőknél a finn Kiira Korpi, a párosoknál a német Aliona Savchenko, Robin Szolkowy kettős, míg a jégtáncosoknál a francia Nathalie Pechalat, Fabian Bourzat duó szerepelt a legjobban.
Legfrissebb hírek

Téli olimpia: az amerikaiak csoportelsőként jutottak negyeddöntőbe a férfi jégkorongtornán

Téli olimpia 2026
1 órája

Hétfői sportműsor: FA-kupa, La Liga, Serie A, téli olimpia

Birkózás
1 órája

Csoda a jégen – Moncz Attila publicisztikája

Téli olimpia 2026
1 órája

Védjük meg a magyar sportot! – Szöllősi György jegyzete

Egyéb egyéni
1 órája

Szalah dicsérte Szoboszlait; A héten Pécs–Sopron kosárrangadó következik

E-újság
2 órája

Téli olimpia: Klaebo történelmi aranyérme; Pavlova Maria és a Sviatchenko Alexei a 4. helyről várja a szabad programot – vasárnapi infóközpont

Téli olimpia 2026
2 órája

A Pavlova, Sviatchenko duó negyedik a rövid program után a téli olimpián – jöhet a mindent eldöntő kűr!

Téli olimpia 2026
2 órája

Donyell Malen duplázott, de a Napoli pontot mentett a Roma ellen

Olasz labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik