Másfél milliárdért vettek házat Crouchék Rooney-ék szomszédságában

2011.09.26. 13:29
null
Itt viszonylag könnyű lesz átvészelni a Londontól távol töltött éveket (Forrás: Daily Mail)
Címkék
A Tottenhamtől a Stoke Cityhez igazoló csatár szépséges felesége megnyugodhat: Anglia egyik legdrágább környékén sikerült egy szerény hajlékot vásárolni, egyúttal letenni egy WAG-centrum alapjait.

Peter Crouch felesége, Abbey Clancy eléggé ki volt akadva, amikor megtudta, hogy Harry Redknapp, a Tottenham menedzsere eladta langaléta urát a Stoke-nak, így kénytelenek lesznek elköltözni Londonból.

Ez a hétvége azonban teljes áttörést hozott a család új életét illetően: miközben Peter meglőtte első gólját (méghozzá a Manchester United ellen) új csapata mezében, addig Abbey megtalálta álmai házát. A pár és féléves lányuk, Sophia a jövőben Alderley Edge községben fog lakni, mégpedig a krikett legenda, Andrew Flintoff egykori otthonában. Crouchék 4,5 millió fontot (közel 1,5 milliárd Ft) fizettek az ingatlanért.

A ház minden szempontból tökéletes: hat hálószobájával elég nagy ahhoz, hogy a felek ne találkozzanak, ha Peter megint rossz fát tesz a tűzre, a földszinti úszómedence és fitneszterem pedig lehetővé teszi, hogy Abbey karban tartsa egyébként pompás alakját. A szórakozásról a biliárdszoba és a moziterem gondoskodik.

És van még egy nagy előnye a villának: a szomszédban lakik a Manchester United két sztárja (persze nem együtt...), Wayne Rooney és Rio Ferdinand. Crouchék egyik közeli ismerőse máris tudja, hogy ebből mi következik:

„Abbey igen rossz néven vette, hogy el kell hagynia Londont. De most már megbékélt a gondolattal, és biztos benne, hogy Alderley Edge-ben remekül fogja magát érezni. Coleen Rooney-val egy ütős WAG-központot képezhetnek ők ketten."

A konyha (Forrás: Daily Mail)
A konyha (Forrás: Daily Mail)
A fürdőszoba (Forrás: Daily Mail)
A fürdőszoba (Forrás: Daily Mail)
Úszómedence és fitneszterem (Forrás: Daily Mail)
Úszómedence és fitneszterem (Forrás: Daily Mail)
Legfrissebb hírek

Korda nyerte meg a Delray Beach-i tenisztornát

Tenisz
5 órája

Hétfői sportműsor: MTK–FTC örökrangadó az NB I-ben, Videoton–KTE mérkőzés az NB II-ben

Minden más foci
5 órája

Hétfő estig biztosan hat pont a Győr előnye; Bognár Istvánban bízik az MTK a Fradi ellen

E-újság
5 órája

Játszik az ETO! – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
5 órája

A zebrák agóniája – Bobory Balázs publicisztikája

Olasz labdarúgás
5 órája

Videó: „Tényleg ez a világ legerősebb bajnoksága” – Orbán Viktor Tóth Alexszel beszélgetett

Légiósok
6 órája

Negóék ellen zárta le ötmeccses szériáját a Nantes

Francia labdarúgás
6 órája

Serie A: a Roma győzelmével utolérte pontszámban a Napolit

Olasz labdarúgás
6 órája
Ezek is érdekelhetik