A Barcelona pénzügyi vezetője, Xavier Sala i Martín bejelentette, hogy a katalán klub 445 millió eurós bevételt könyvelhetett el a mögöttünk hagyott szezonban, és 11 millió eurós profitra tett szert a csapat.
„Ez a világ összes sportklubjának bevételét meghaladja, beleértve az Egyesült Államokéit" – mondta Sala i Martín a 2008–2009-es idényhez képest 16 százalékos növekedést jelentő bevételről.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





