Behúzták az aranyat, repült a kormányos

2012.08.03. 11:46
null
(Fotó: sports.yahoo.com)
Címkék
Csütörtökön megvédte Pekingben szerzett olimpiai bajnoki címét az amerikai női evezős nyolcas, a magyar születésű, de hároméves kora óta az Egyesült Államokban élő Francia Zsuzsannával a hajóban. Mary Whipple a hangszálait és a társak dobhártyáit egy pillanatig sem kímélve, kiabálva, üvöltve, ordítva űzte és hajtotta csapatát a győzelembe. Bár a kormányos ezért (is) ül a hajóban, a célba érést követően a hagyományőrző aranyos nyolcak megragadták kilencedik társuk végtagjait és a Dorney-tó vizébe hajították.

Mivel Whipple kisasszony méretei szerepéből adódóan messze elmaradnak az „aktív" evezősökétől – ráadásul a létszámfölény sem elhanyagolható –, esélye sem volt az ellenállásra.

(Fotó: sports.yahoo.com)
(Fotó: sports.yahoo.com)
(Fotó: sports.yahoo.com)
(Fotó: sports.yahoo.com)

A kötelező fürdetés után az elázott kormányos újra csatlakozott társaihoz, s közösen folytatták az olimpiai arany és a címvédés ünneplését.

Legfrissebb hírek

Férfi kézi: Tatabányán folytatja a Fradi fiatal beállója

Kézilabda
2 perce

„Nincsenek már szavak” – az argentin sajtó Messit ünnepli a rekorddöntés után

Foci vb 2026
5 perce

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
18 perce

NB I 2026–2027, PROGRAM, EREDMÉNYEK

Labdarúgó NB I
30 perce

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
32 perce

Üzbegisztán ellen érhet véget a Cristiano Ronaldo-korszak

Foci vb 2026
46 perce

Strandkézi-vb: Tunézia legyőzésével kezdett a magyar válogatott

Kézilabda
1 órája

MotoGP: Marc Márquez szerződést hosszabbított a Ducatival

Egyéb autó-motor
1 órája
Ezek is érdekelhetik