Találatok a WTA Indian Wells címkére

Találatok száma: 38

Tenisz: a szabadkártyás kanadai lett Indian Wells legjobbja

2019-03-17 23:31:14

Profi pályafutása első WTA-tornáját nyerte meg a szabadkártyával induló kanadai Bianca Andreescu, aki három szettben megverte a német Angelique Kerbert az Indian Wells-i női tenisztornán.

tenisz WTA Indian Wells WTA Bianca Andreescu Angelique Kerber

Tenisz: az első női szabadkártyás döntős Indian Wellsben

2019-03-16 07:03:07

A szabadkártyás Bianca Andreescu és a nyolcadikként kiemelt Angelique Kerber játssza a döntőt az Indian Wells-i női tenisztornán.

WTA Indian Wells Elina Szvitolina Bianca Andreescu Angelique Kerber

Tenisz: Struff nagyon meglepte Alexander Zverevet

2019-03-11 23:57:49

Pályafutása egyik legnagyobb győzelmét aratta a német Jan-Lennard Struff, aki 70 perc alatt két játszmában elbúcsúztatta a harmadik helyen kiemelt honfitársát, Alexander Zverevet Indian Wellsben.

tenisz WTA Indian Wells WTA Jan-Lennard Struff Alexander Zverev ATP Indian Wells

Tenisz: Halep sima siker helyett szenvedve jutott tovább

2019-03-10 21:43:14

A vártnál nehezebben jutott tovább az Indian Wellsben zajló női tenisztorna harmadik fordulójából a világranglista második helyén álló Simona Halep. A román teniszező egy óra ötven perces csatában 7:6, 7:5-re verte meg az ukrán Katerina Kozlovát.

tenisz WTA Indian Wells WTA Simona Halep ATp ATP Indian Wells

Tenisz: Konta és Azarenka is a második körben Indian Wellsben

2019-03-07 09:30:11

A magyar származású Konta Johanna és a volt világelső Viktorija Azarenka is sikerrel vette az első fordulót az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA Indian Wells Viktorija Azarenka Konta Johanna

Női tenisz: Babosék döntő rövidítésben kaptak ki Indian Wellsben

2019-03-07 00:05:15

A második helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros már az első fordulóban kiesett az Indian Wells-i tenisztornán, miután döntő rövidítésben vereséget szenvedett az Elise Mertens, Arina Szabalenka belga, fehérorosz kettőstől.

WTA Indian Wells WTA Kristina Mladenovic Indian Wells Babos Tímea

Tenisz: Fucsovics kiemeltként is pokoli sorsolást kapott

2019-03-06 09:30:52

Kedden a férfiaknál és a nőknél is elkészítették az év első premier tenisztornája, az Indian Wells-i viadal főtáblájának sorsolását: a férfiaknál az ATP 1000-es tornán Fucsovics Márton kiemeltként az első körben erőnyerő, azonban utána nem lesz könnyű dolga, míg a nőknél Babos Tímea főtáblásként kazah ellenféllel kezd, ám a mérkőzéseik időpontja egyelőre nem ismert.

WTA Indian Wells Fucsovics Márton Babos Tímea ATP Indian Wells

Tenisz: a 20 éves japán első WTA-tornasikerét aratta

2018-03-18 20:48:54

Oszaka Naomi nyerte meg az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyét.

tenisz WTA Indian Wells Oszaka Naomi

Tenisz: Federer 12 éve kezdett legutóbb így egy szezont

2018-03-16 08:32:16

Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16–0-s mérlegnél jár, és két tornagyőzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.

tenisz WTA Indian Wells Venus Williams Roger Federer Kevin Anderson Indian Wells

Tenisz: Csung Hjon Indian Wellsben is remekel

2018-03-15 07:21:58

Azután, hogy az Ausztrál nyílt teniszbajnokságon élete első Grand Slam-elődöntőjét vívta Csung Hjon, a dél-koreai teniszező először jutott be a legjobb nyolc közé ATP 1000-es versenyen. Indian Wellsben legközelebb Roger Federerrel játszik.

tenisz WTA Indian Wells Simona Halep Roger Federer Oszaka Naomi Indian Wells

Tenisz: búcsúzott a Fucsovicsot legyőző Cilic Indian Wellsben

2018-03-14 10:45:37

A horvát Marin Cilic nem jutott be az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyének nyolcaddöntőjébe, a harmadik fordulóban kikapott a német Philipp Kohlschreibertől.

tenisz WTA Indian Wells Marin Cilic ATP Indian Wells

Tenisz: Babosék már elődöntősök Indian Wellsben

2018-03-13 22:46:11

Babos Tímea és Kristina Mladenovic folytatta jó szereplését a 8.65 millió dollár összdíjazású Indian Wells-i tenisztorna női párosainak versenyében: a negyeddöntőben 6:4, 6:3-ra győztek a Monica Niculescu, Andrea Hlavácková román, cseh duó ellen.

tenisz WTA Indian Wells WTA Kristina Mladenovic Indian Wells Babos Tímea

Tenisz: Babosék a második kört is sikerrel vették párosban

2018-03-11 00:23:36

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic két játszmában legyőzte a Katerina Bondarenko, Alekszandra Krunics duót az Indian Wells-i teniszverseny női párosának második fordulójában.

tenisz WTA Indian Wells Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: a világranglista 15. helyezettje kiejtette Babost

2017-03-13 21:32:20

Babos Tímea nem jutott be az Indian Wells-i női tenisztorna nyolcaddöntőjébe, mivel döntő szettben kikapott a világranglista 15. helyén álló orosz Jelena Vesznyinától.

tenisz WTA Indian Wells Jelena Vesznyina Babos Tímea

Tenisz: Nadal sima győzelemmel jutott tovább Indian Wellsben

2017-03-12 22:43:34

Az ötödik helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal két sima szettben verte argentin ellenfelét, s ezzel bejutott a legjobb 32 közé az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna 6.99 millió dollár (2 milliárd forint) összdíjazású férfiversenyében.

tenisz WTA Indian Wells Rafael Nadal Indian Wells ATP Indian Wells

Tenisz: Babos szetthátrányból ment tovább Indian Wellsben

2017-03-12 07:40:51

Babos Tímea három játszmában legyőzte az amerikai Varvara Lepchenkót az Indian Wells-i WTA-torna második fordulójában.

WTA Indian Wells Varvara Lepchenko Jelena Vesznyina Indian Wells Babos Tímea

Tenisz: honfitársak egymás ellen az Indian Wells-i tornán

2017-03-11 14:40:43

Két párban is honfitársak kerültek szembe egymással az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfiversenyének első fordulójában péntek éjszaka.

tenisz WTA Indian Wells Indian Wells ATP Indian Wells

Tenisz: kiesett az olimpiai bajnoknő Kaliforniában

2017-03-11 12:56:49

Kikapott, így már péntek este, a második fordulóban búcsúzott a Puerto Ricó-i olimpiai bajnok Monica Puig az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz női tenisz WTA Indian Wells Indian Wells ATP Indian Wells

Tenisz: az olimpiai bajnok remekelt Indian Wellsben

2017-03-09 09:28:38

A tavaly olimpiai bajnok Monica Puig mindössze két játékot veszítve jutott tovább a második fordulóba az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA torna WTA Indian Wells

Tenisz: változott Babos lehetséges ellenfelének kiléte

2017-03-08 11:15:44

Serena Williams Indian Wells-i visszalépésével változott Babos Tímea két lehetséges ellenfele is az ötödik Grand Slamnek is nevezett kaliforniai versenyen.