Találatok a Udvardy Luca címkére

Találatok száma: 11

US Open: Udvardy Luca második meccsén kikapott a junioroknál

2022-09-07 18:33:12

A 11. helyen kiemelt Udvardy Luca a második fordulóban búcsúzott a juniorok versenyétől szerdán az amerikai nyílt teniszbajnokságon – írta az MTI.

Udvardy Luca US Open

Tenisz: Udvardy Luca gyerekként mezítláb játszott, felnőttként világelső lenne

2022-07-14 18:46:00

Hét év a korkülönbség Udvardy Panna és junior wimbledoni döntős húga, Luca között – mindkettejük sikeres pályafutásában nagy szerepet kapott a család, s Panna is komoly támaszt nyújt húgának, aki az év harmadik Grand Slam-tornáján is számíthatott rá. A tizenhat éves tehetség sajtótájékoztatón beszélt londoni élményeiről.

tenisz Wimbledon Udvardy Luca

Wimbledon: Udvardy Luca nagy csatában kikapott a juniorok döntőjében

2022-07-09 15:48:57

A hetedik helyen kiemelt Udvardy Luca kikapott a juniorok döntőjében a wimbledoni teniszbajnokságon.

tenisz női tenisz döntő Wimbledon Udvardy Luca Liv Hovde

Wimbledon: Udvardy Luca bejutott a juniorok döntőjébe!

2022-07-08 16:54:26

Udvardy Luca bejutott a wimbledoni teniszbajnokság női juniorversenyének döntőjébe: a pénteki elődöntőben három játszmában (6:3, 3:6, 6:0) legyőzte a 16. helyen kiemelt cseh Linda Klimovicovát.

Wimbledon Udvardy Luca

Wimbledon: Udvardy Luca már elődöntős a junioroknál

2022-07-07 15:42:48

A hetedik helyen kiemelt Udvardy Luca elődöntőbe jutott a wimbledoni teniszbajnokság női juniorversenyében.

junior tenisz Wimbledon Udvardy Luca

Wimbledon: Udvardy Luca negyeddöntős a junioroknál

2022-07-06 14:34:42

A hetedik helyen kiemelt Udvardy Luca bejutott a negyeddöntőbe a wimbledoni teniszbajnokság junior versenyében.

Wimbledon junior Wimbledon Udvardy Luca

Wimbledon: Udvardy Luca nyolcaddöntős a junioroknál

2022-07-04 19:06:54

A hetedik helyen kiemelt Udvardy Luca továbbjutott a második fordulóból hétfőn a wimbledoni teniszbajnokság juniorversenyében – számolt be róla az MTI.

Wimbledon: Udvardy Luca döntő szettes győzelemmel kezdett

2022-07-03 18:46:27

Noha a felnőttek között már befejezték szereplésüket a mieink Wimbledonban, a juniorok között akad még magyar érdekeltség: a lányoknál egyesben induló 7. kiemelt Udvardy Luca döntő szettben legyőzte a selejtezőből érkező Daniela Pianit.

Roland Garros: Udvardy Luca az egyes után párosban is búcsúzott a junioroknál

2022-05-31 16:51:01

Udvardy Luca nem jutott nyolcaddöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság juniorversenyében, miután kedden három játszmában kikapott a cseh Lucie Havlíckovától.

tenisz Udvardy Luca Roland Garros Lucie Havlícková

Roland Garros: Udvardy Luca nyert a juniorok első fordulójában

2022-05-30 13:22:43

Udvardy Luca bejutott a második fordulóba a juniorok versenyében hétfőn a francia nyílt teniszbajnokságon.