Találatok a Tatjana Maria címkére

Találatok száma: 5

Wimbledon: Dzsabur első észak-afrikai teniszezőként döntős

2022-07-07 16:16:31

A Londonban zajló füves pályás Grand Slam-viadal női egyesének elődöntőjében Onsz Dzsabur három játszmában (6:2, 3:6, 6:1) legyőzte jó barátnőjét, Tatjana Mariát, ezzel pedig első észak-afrikai és arab nőként bejutott egy Grand Slam-torna döntőjébe.

tenisz női tenisz Wimbledon Tatjana Maria Onsz Dzsabur

Wimbledon: Tatjana Maria és Onsz Dzsabur is elődöntős

2022-07-05 16:25:19

A wimbledoni füves pályás teniszbajnokság női mezőnyében, a negyeddöntő német összecsapásán Tatjana Maria legyőzte Jule Niemeiert, késő délután pedig a tunéziai Onsz Dzsabur múlta felül Marie Bouzkovát, így mindketten bejutottak az elődöntőbe.

Wimbledon Tatjana Maria Onsz Dzsabur Jule Niemeier

Tenisz: Babosék a legkisebb különbséggel nyerték a döntőt

2018-06-24 18:12:02

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a birminghami füves pályás női tenisztorna párosversenyét. Az első helyen kiemelt magyar, francia duó szetthátrányból fordítva verte meg a döntőben az Elise Mertens, Demi Schuurs belga, holland kettőst.

tenisz Tatjana Maria Petra Kvitová Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Babos kiütötte a világranglistán 57. ellenfelét

2018-02-21 18:10:34

A budapesti női tenisztorna 1. fordulójában a harmadik helyen kiemelt Babos Tímea (35. a világranglistán) két nagyon sima szettben legyőzte a német Tatjana Mariát (57.).

tenisz Tatjana Maria Babos Tímea

Tenisz: Stollár Fanny a főtáblán már nem nyert meccset

2017-09-12 20:51:32

Stollár Fanny 6:2, 7:6-ra kikapott a német Tatjana Mariától a québeci női tenisztorna első fordulójában.