Találatok a Szerb Kupa címkére

Találatok száma: 16

Szerb Kupa: a legjobb nyolc közé jutott a Topolya

2022-11-09 18:47:33

A papírformának megfelelően a Topolyai SC a TSC Arénában megrendezett mérkőzésen 2–0-ra nyert a másodosztály élmezőnyéhez tartozó pancsovai Zseljeznicsar ellen a Szerb Kupa nyolcaddöntőjében, így magabiztosan jutott be a legjobb nyolc közé.

Topolyai SC Topolya Szerb Kupa

Légiósok: Holenderék bejutottak a Szerb Kupa döntőjébe

2022-05-11 18:47:03

A labdarúgó Szerb Kupa elődöntőjében a Partizan Beograd 2–1-re legyőzte a Vojvodinát, ezzel bejutott a döntőbe. Így Holender Filip személyében magyar résztvevője is lesz a döntőnek.

légiósok Vojvodina Szerb Kupa Partizan Beograd Holender Filip

Szerb Kupa: kiesett a Topolya a Crvena zvezda ellen

2022-04-06 20:27:38

A Szerb Kupa negyeddöntőjében a Topolyai SC nem tudta felborítani a papírformát, és sima (4–0) vereséget szenvedett a Crvena zvezda otthonában, amivel kiesett.

Topolya TSC Szerb Kupa Crvena zvezda

Súlyos vereséggel búcsúzott a Topolya a kupától

2022-04-06 17:50:27

Szerb Kupa: nyert, ezzel bejutott a negyeddöntőbe a Topolya

2021-12-01 14:23:47

A Szerb Kupában mutatkozott be a Topolyánál az új vezetőedző, Zsarko Lazetics. Irányításával a TSC 2–1-re legyőzte a Kolubarát és ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.

Topolyai SC TSC Szerb Kupa Koubar

Szerb Kupa: bemutatkozik az új edző, visszavághat a Kolubarának a Topolya

2021-12-01 08:18:00

Legutóbb október végén győzött a Topolyai Sport Club, amely Zsarko Lazetics irányításával készül a Szerb Kupa szerdai nyolcaddöntőjére.

Zsarko Lazetics Szpartak Zlatibor Voda Szerb Kupa

Szerb Kupa: a Topolya magabiztos győzelemmel jutott be a 16 közé

2021-10-27 16:20:00

A Topolyai SC 4–0-ra nyert a másodosztályú Zlatibor Csajetina vendégeként a labdarúgó Szerb Kupa második fordulójában, így bejutott a nyolcaddöntőbe.

Topolya Szerb Kupa Bocskay Bertalan

Szerb Kupa: a tizenegyesek döntöttek, kiesett a Topolya

2021-03-11 15:00:05

A labdarúgó Szerb Kupa negyeddöntőjében a Topolya az 1–1-es rendes játékidő után a tizenegyespárbajban 4–3-ra kikapott a Radniktól, amely fennállása során először jutott be a sorozat legjobb négy csapata közé.

szerb labdarúgás Topolya TSC Szerb Kupa Radnik

A tizenegyespárbajban dőlt el, a Topolya kiesett a Szerb Kupából

2021-03-11 12:31:45

2020-11-25 15:17:08

A Topolya hazai pályán 2–0-s győzelemet aratott élvonalbeli ellenfele, a Napredak ellen, így bejutott a Szerb Kupa negyeddöntőjébe.

Topolya Szerb Kupa Napredak Krusevac

Szerb Kupa: a Topolya nehezen, de bejutott a nyolcaddöntőbe

2020-10-21 17:49:59

Egy kemény, némely pillanatokban már-már a durvaság határát feszegető mérkőzésen a Topolyai SC Krusevacon 2–0-s győzelmet aratott a másodosztályú Trajal ellen, így bejutott a Szerb Kupa nyolcaddöntőjébe.

Trajal Krusevac Topolya TSC Szerb Kupa

Eurofutball: hiába a 96. perces egyenlítés, a Vojvodina a kupagyőztes

2020-06-24 23:22:54

Az újvidéki Vojvodina nyerte meg a labdarúgó Szerb Kupát, mivel a döntőben tizenegyespárbajban legyőzte a belgrádi Partizant.

eurofutball Vojvodina Szerb Kupa Partizan Beograd

Szerb Kupa: nem engedték be Koszovóba a Crvena zvezdát

2019-10-09 15:00:09

A koszovói határőrök nem engedték be a balkáni országba a Crvena zvezda labdarúgócsapatát, amely az FK Trepca elleni Szerb Kupa-mérkőzés helyszínére tartott.

Szerb Kupa Koszovó Crvena zvezda

Szerbia: továbbjutott a Topolya a kupában

2019-09-25 18:26:01

A Topolyai SC öt napon belül másodszor is legyőzte a krusevaci Napredak együttesét: az észak-bácskai együttes szombaton a Szuper Liga kilencedik fordulójában győzött 3–1-re, szerdán pedig – szintén idegenben – a Szerb Kupa 16 közé jutásért rendezett mérkőzésén a tizenegyesek biztosabb értékesítése után 4–3-ra. A rendes játékidő 1–1-es döntetlennel ért véget.

Topolya TSC Szerbia Szerb Kupa

Eurofutball: ezúttal is a Partizan nyerte a Szerb Kupát

2019-05-23 20:31:56

A Partizan labdarúgócsapata nyerte meg a 2018–2019-es Szerb Kupát, mivel a döntőben 1–0-ra legyőzte a Crvena zvezdát.

Szerbia Szerb Kupa Partizan Crvena zvezda

Szerb Kupa: három év után ismét trófea a Crvena zvezda vitrinjében

2010-05-05 22:50:12

A Crvena zvezda labdarúgócsapata nyerte meg a 2009–2010-es Szerb Kupát, miután Alekszandar Jevtics, Cadu és Milos Trifunovics góljával 3–0-ra legyőzte a Vojvodinát.