Találatok a Sydney McLaughlin címkére

Találatok száma: 4

Akik örömükben sírtak, és akiknek fájt – az atlétikai vb nagy nyertesei és vesztesei

2022-07-31 11:31:24

Mint minden atlétikai világbajnokságnak, az ideinek is voltak nagy nyertesei és vesztesei: olyan sportolók, akiktől mindenki várta a kiugró eredményt, ami valamiért mégsem jött össze, és olyanok is, akiknek a győzelmével senki sem számolt, mégis a dobogó tetejére álltak. Tizenhárom atléta szereplését emeltük ki a eugene-i világbajnokságról.

atlétikai vb Sydney McLaughlin Shelly-Ann Fraser-Pryce Képes Sport Kimberly García Eugene

Atlétikai vb: maga sem hitte el – valószerűtlen világcsúcs a vb-n

2022-07-23 07:47:37

Még mindig csak 22 éves, de már harmadszor futott világcsúcsot a Hayward Fielden az amerikai Sydney McLaughlin, aki mindent megnyert négyszáz gáton, amit lehet, ezért azon gondolkozik edzőjével, hogy versenyszámot vált.

atlétikai vb Sydney McLaughlin Shaunae Miller-Uibo Michael Norman

Atlétika: Sydney McLaughlin ismét megdöntötte a 400 méteres gátfutás világcsúcsát

2022-06-26 09:44:44

Sydney McLaughlin 51.41 másodperces eredménnyel megdöntötte saját világcsúcsát női 400 méteres gátfutásban az amerikai bajnokság döntőjében – írja az MTI.

atlétika Sydney McLaughlin

Tokió 2020: világcsúcs a női 400 gát döntőjében

2021-08-04 04:51:45

Az amerikai Sydney McLaughlin 51.46 másodperces világcsúccsal nyerte meg a női 400 méteres gátfutás olimpiai aranyérmét. A második helyen honfitársa, az eddigi világrekorder Dalilah Muhammad ért célba, szintén 52 másodperc alatt, a korábbi világcsúcs idején belül. A harmadik helyen a holland Femke Bol végzett 52.08-as Európa-rekorddal.