Találatok a Sporting Kansas City címkére

Találatok száma: 437

MLS: Sallói gólpasszal járult hozzá a kansasi győzelemhez

2022-09-18 07:26:52

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) vasárnap hajnali mérkőzésén a Sporting Kansas City Sallói Dániellel a kezdőben 4–1-re legyőzte a Minnesota Unitedet.

légiósok légiós Sporting Kansas City Sporting KC Sallói Dániel MLS

MLS: Sallói nagy gólt lőtt, aztán leült varázsolni – videó

2022-09-14 06:44:01

Sallói Dániel remek lövéssel állította be a végeredményt, csapata, a Sporting Kansas City hazai pályán 3–0-ra legyőzte a DC Unitedet az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) magyar idő szerint szerda hajnali mérkőzésén.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel

Légiósok: Gazdag 19. gólja, a Philadelphia kiütéssel győzött – videó

2022-09-11 07:24:55

Gazdag nem bír leállni a gólszerzéssel – nyilván nem is akar –, és már a 19. gólját szerezte a Philadelphia Unionban az MLS 2022-es évadjában az Orlando City elleni magyar idő szerint vasárnap hajnali mérkőzésen, amelyet a Union 5–1-re megnyert. Légiósunk sorozatban ötödik meccsén talált be. Sallói Dániel csapata, a Sporting Kansas City gól nélküli döntetlent játszott a Houston Dynamo otthonában.

videó légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel Philadelphia Union Gazdag Dániel

Sallói útja: Újpesten ingyen játszott, most 5 millió dollárért írt alá

2022-09-08 15:15:18

Sallói Dániel a múlt héten 2026-ig szóló új szerződést írt alá klubjával, a Sporting Kansas Cityvel. Először nyolc évvel ezelőtt, középiskolás diákként került ki az Egyesült Államokba, mára pedig ötmillió dollárt érő profi labdarúgó lett. Az SKC támadója maga is nehezen hiszi el, milyen utat tudott bejárni az Egyesült Államokban, de vannak még merész álmai.

Videó: Chicharito a 97. percben rontott panenkás 11-est

2022-09-05 10:19:40

A tengerentúli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) magyar idő szerint hétfő hajnalban a Los Angeles Galaxy a Sallói Dániellel felálló Sporting Kansas Cityt látta vendégül. A végeredmény 2–2 lett – de Javier Hernández, vagyis Chicharito könnyen megnyerhette volna a meccset csapatának.

videó légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS Los Angeles Galaxy

Sporting KC: More Showtime – még négy év Sallóival!

2022-08-31 18:27:15

Sallói Dániel 2026-ig szóló új szerződést írt alá csapatával, a Sporting Kansas Cityvel – tudtuk meg az Egyesült Államok profi labdarúgó-bajnokságában (MLS) szereplő klub szerdai közleményéből.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS

Videó: a heves vitát folytató Sallóit földhöz vágta az ellenfél játékosa

2022-08-16 14:57:05

Mint arról beszámoltunk, az Austin FC 4–3-ra legyőzte a Sporting KC-t vasárnap az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) 28. játéknapján. Sallói Dániel – aki végigjátszotta a mérkőzést – a második félidőben összetűzésbe került az ellenfél támadó középpályásával, Sebastian Driussival, de a csapattársai a védelmére keltek, végül a norvég védő, Ruben Gabrielsen felborította őt. Meg is kapta érte a sárga lapját.

videó labdarúgás Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS Austin FC

MLS: Gazdag ismét betalált, legyőzte a Chicagót a Philadelphia – videó

2022-08-14 07:34:23

A Philadelphia Union 4–1-re legyőzte a Chicago Fire-t az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) 28. játéknapján. A hazaiak vezető találatát a magyar válogatott játékosa, Gazdag Dániel szerezte. Sallói Dániel végigjátszotta csapata, a Sporting KC mérkőzését az Austin FC ellen.

Sporting Kansas City Sallói Dániel Philadelphia Union MLS Gazdag Dániel Egyesült Államok

MLS: Gazdag találata nyitotta meg az Union gólcsapját – videó

2022-07-31 08:35:53

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján a Philadelphia Union 6–0-ra kiütötte a Houston Dynamót, az első gólt Gazdag Dániel szerezte.

videó Sporting Kansas City Sallói Dániel Philadelphia Union MLS Gazdag Dániel

Légiósok: Sallói nem hibázott, mégsem kupadöntős a Sporting Kansas City

2022-07-28 08:23:59

Sallói Dániel csapata, a Sporting Kansas City tizenegyespárbajban elveszítette az észak-amerikai labdarúgókupa, a US Open Cup elődöntőjét a másodosztályú Sacramento Republic otthonában – írja az MTI.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS Egyesült Államok

MLS: Sallóiék kikaptak, Bale és Chiellini is debütált

2022-07-18 07:01:15

A Sallói Dániellel felálló Sporting Kansas City 3–0-s vereséget szenvedett a Real Salt Lake vendégeként az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság alapszakaszának legutóbbi fordulójában. A Los Angeles FC-ben kezdőként debütált Giorgio Chiellini, Gareth Bale 19 percet kapott az első mérkőzésén.

debütálás Sporting Kansas City Sallói Dániel Real Salt Lake MLS Los Angeles FC

MLS: valóság vagy FIFA? Kabaréba illő gól – videó

2022-07-04 07:21:35

Elképesztő gólt hozott az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) legutóbbi játéknapja: a 2–1-es hazai sikerrel végződő San Jose Earthquakes–Chicago Fire összecsapás első találata finoman fogalmazva is kabaréba illő jelenetsor végén született meg.

Sporting Kansas City San Jose Earthquakes Sallói Dániel Philadelphia Union MLS Gazdag Dániel

Légiósok: Sallói Dániel duplázott az Amerikai Kupában – videó

2022-06-23 08:58:40

Sallói Dániel két góllal járult hozzá a házigazda Sporting Kansas City 6–0-s győzelméhez a harmadosztályú Union Omaha ellen az észak-amerikai labdarúgókupa (US Open Cup) szerdai negyeddöntőjében – közölte a Magyar Távirati Iroda.

US Open Cup Sporting Kansas City Sallói Dániel

MLS: ezúttal elmaradt a Gazdag-gól, ikszelt a Philadelphia

2022-05-29 08:08:08

A Gazdag Dánielt végig a soraiban tudó Philadelphia Union döntetlent játszott a New England Revolutionnel az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel jelenleg a második helyen áll a Keleti konferenciában.

légiósok Sporting Kansas City Schön Szabolcs Sallói Dániel Philadelphia Union MLS

MLS: elszabadultak az indulatok, Sallóit a két gólja után kiállították – videó

2022-05-19 07:22:29

Sallói Dániel két góljával a Sporting Kansas City 2–1-re legyőzte hazai pályán a Colorado Rapids együttesét az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A mérkőzés hosszabbításában elszabadultak az indulatok, négyen is piros lapot kaptak, köztük a magyar támadó.

videó légiósok Sporting Kansas City Schön Szabolcs Sallói Dániel MLS

Légiósok: Sallóiék hosszabbítás után kiejtették Schönéket

2022-05-11 07:34:47

Az észak-amerikai US Open Cup negyedik fordulójában mindhárom, az MLS-ben futballozó magyar játékos pályára lépett.

légiósok US Open Cup Sporting Kansas City Schön Szabolcs Sallói Dániel Philadelphia Union

MLS: folytatódott Gazdag sorozata, ismét betalált a Philadelphiában – videó

2022-04-03 07:20:35

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján a Philadelphia Union 2–0-ra legyőzte a Charlotte FC-t. Gazdag Dániel szerezte a második gólt. A Sporting Kansas City Sallói Dániellel kikapott a Vancouvertől.

MLS: Sallói Dániel szép góllal indította a bajnokságot – videó

2022-02-27 22:57:40

Sallói Dániel gólt szerzett az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) vasárnapi játéknapján, csapata ennek ellenére vereséggel kezdte a 2022-es kiírást: a Sporting Kansas City 3–1-re kikapott az Atlanta United vendégeként.

MLS: Sallói Dániel tíz gólnál húzza meg a határt

2022-02-26 11:32:44

Sallói Dániel szeretné megtartani az észak-amerikai profi liga (MLS) előző idényében mutatott kiemelkedő formáját, egyúttal megszilárdítaná helyét a válogatottban.

Légiósok: Apa nagyon szeretne leigazolni, jól kell döntenem – Sallói Dániel

2021-12-16 13:01:57

Sallói Dánielt még egyéves szerződés köti a Sporting Kansas City futballcsapatához, amelynél rendkívül jól érzi magát, de adott esetben szívesen kipróbálná magát az öt európai topliga valamelyikében. Édesapja, a Mol Fehérvár FC-nél sportigazgatóként dolgozó Sallói István nagyon szeretné, ha Dániel a Vidibe igazolna; a támadó a Sport 24-nek elárulta, mit gondol a hazatérésről.

magyar labdarúgó-válogatott magyar labdarúgás légiósok Sporting Kansas City Sallói István Sallói Dániel