Találatok a Sopron KC címkére

Találatok száma: 131

Férfi kosár NB I: huszonegy év után tért vissza az élvonalba a Honvéd

2022-10-01 19:14:52

Huszonegy év után tért vissza az élvonalba a Budapesti Honvéd férfi kosárlabdacsapata, amely az első meccsén a címvédő Falcóval találkozott.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olajbányász Szolnok

Férfi kosár NB I: szépített a Szolnok, elődöntős a Fehérvár

2022-05-24 19:28:27

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének 3. mérkőzésein a Szolnok 95–89-re legyőzte a Kecskemétet, ezáltal szépített a párharcban, míg a Körmend egymás után másodszor is felülmúlta az Oroszlányt. A Fehérvár parádés utolsó negyeddel 92–85-re legyőzte a Sopront, ezzel elsőként biztosította a helyét az elődöntőben, míg a címvédő Falco szintén nyert, s így a Körmendhez hasonlóan már csak egy győzelemre van szüksége a továbbjutáshoz.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák Kecskemét kosárlabda

Férfi kosár NB I: nyert a Falco, rájátszásban az OSE és a Szedeák

2022-05-11 19:13:35

A férfi kosárlabda NB I középszakasza csoportkörének utolsó fordulójában a Sopron idegenben legyőzte az Alba Fehérvárt, és ezzel megszerezte a 4. helyet, vagyis a pályaelőnyt a playoffra. Az OSE legyőzte a Szedeákot, de mindkét gárda bejutott a rájátszásba, mivel a Kaposvár otthon vereséget szenvedett a DEAC-tól.

férfi kosárlabda NB Szolnoki Olaj Sopron KC Pécsi VSK OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák

Férfi kosár NB I: a Szolnok fordulatos meccsen verte meg a Körmendet

2022-05-04 19:38:11

A férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházában izgalmas, és a playoffot idéző hangulatú mérkőzésen győzte le a Szolnok a Körmendet és ezzel megszerezte a második helyet a középszakaszban, függetlenül a hátralévő két találkozójának eredményétől.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Falco KC Szombathely Egis Körmend

Férfi kosár NB I: az Alba nagyon megverte a Körmendet

2022-04-27 17:18:52

A középszakaszban eddig nem brillírozó Alba Fehérvár hazai pályán fölényes sikert (97–77) aratott a szintén az első négybe vágyó Körmend felett a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A felsőházban szintén értékes győzelmet aratott a Sopron a Szolnok ellen (97–90), a középházban lépéshátrányban lévő Szeged és Oroszlány ugyancsak nyert – utóbbi 100 pont fölé hatolt a bajnoki hajrára megfiatalított DEAC ellen –, míg az alsóházban az Atomerőmű és a ZTE könyvelt el győzelmet.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olajbányász Sopron KC Egis Körmend Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: körmendi és szolnoki siker a felsőházban

2022-04-06 19:43:58

A Körmend az Alba Fehérvár, a Szolnok pedig a Sopron ellen nyert otthon szerdán a férfi kosárlabda NB I középszakaszában, a felsőház első fordulójában.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Körmend Egis Körmend

Kosárlabda: kijelenthető, Sopron a sportág hazai fővárosa

2022-03-12 23:28:29

Sopron a magyar kosárlabdázás fővárosa lett: a férficsapat hihetetlen menetelése és a nők újabb, immár ötödik Euroliga final fourba kerülése után kijelenthető, hogy hazánkban nincs (és talán soha nem is volt Budapesten kívül) még egy olyan város, ahol két ilyen magas szintű kosárcsapat kényeztetné a nézőket hétről hétre.

női kosárlabda NB I női kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Sopron KC Sopron Basket

Férfi kosár: Valami nagyon különleges történik velünk – Ford

2022-02-07 05:52:47

A férfi kosárlabda-bajnokságban menetelő, sorozatban 12 meccset megnyerő SKC légiósa, Quincy Ford elárulta, hogy egyfajta testvériség alakult ki az idényt pocsékul kezdő, de immár szárnyaló együttesnél.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Sopron KC Quincy Ford

Férfi kosár NB I: már 11-nél tart a Sopron győzelmi sorozata

2022-01-30 19:12:45

Tartja remek formáját a Sopron a férfi kosárlabda NB I-ben: a soproniak 93–87-re győztek a PVSK vendégeként a 20. forduló vasárnapi játéknapján. Az SKC sorozatban a 11. bajnoki mérkőzését nyerte meg.

férfi kosárlabda NB I Sopron KC PVSK

Férfi kosár: Boriszov szerint megváltozott a látásmódjuk

2022-01-22 10:15:58

Sorozatban tizedik NB I-es győzelmére tör Nyíregyházán a Sopron férfi kosárlabdacsapata, montenegrói bedobója, Milos Boriszov úgy véli, a következő két mérkőzésen még jó esélyük van kitolni a szériájukat.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Sopron KC Milos Boriszov

Férfi kosár NB I: Most szerénynek kell maradni – Flevarakisz

2022-01-11 08:14:19

A novemberben a Sopron KC-hez visszatérő görög vezetőedző, Kosztasz Flevarakisz romokban lévő együttesből épített olyan gárdát, amely a regnáló bajnokot és ezüstérmest is legyőzte idegenben.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Sopron KC Kosztasz Flevarakisz

Férfi kosár NB I: idegenben zárta le rossz szériáját a Sopron

2021-11-17 18:07:47

Hat vereség után győzelemnek örülhet a Sopron a férfi kosárlabda NB I-ben: a soproniak 80–72-re nyertek Oroszlányban a 14. fordulóból szerda estére előrehozott mérkőzésen.

férfi kosárlabda NB I Sopron KC OSE Lions

Férfi kosár NB I: 100 pontot szerezve nyert a Szedeák

2021-11-03 18:40:38

A Naturex-SZTE-Szedeák 100–83-ra nyert a Sopron KC ellen a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján, s ezzel elmozdult az utolsó helyről.

férfi kosár NB I Szedeák Sopron KC

Férfi kosár NB I: három trónkövetelő veszélyezteti a Falcót

2021-09-21 10:29:56

A bajnoki címvédő csupán két légióst küld csatába, a Szolnok, az Alba és a DEAC masszív kerettel üldözi a vasiakat – kedden elkezdődik a 2021–2022-es évad.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Sopron KC Kaposvári KK

Férfi kosár NB I: 0–2-ről felállt a DEAC, jön az ötödik meccs

2021-04-26 17:41:48

A párharc első két mérkőzését elveszítő Debreceni EAC 97–90-re győzött az Alba Fehérvár vendégeként a férfi kosárlabda NB I hétfői játéknapján, ezzel 2–2-re alakította a negyeddöntő összesített állását. A legjobb négy közé jutásról ötödik mérkőzés dönt szerdán Debrecenben.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC DEAC Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: a Falco már elődöntős; sima Szolnok-siker

2021-04-23 17:40:42

A férfi kosárlabda NB I rájátszásának negyeddöntőjében pénteken a címvédő Falco 104–91-re nyert a Körmend ellen, így három mérkőzés után továbbjutott, és már elődöntős, éppúgy, mint a Szedeák, amely 96–94-re győzte le az Atomerőmű SE-t. A Szolnok könnyedén, 82–61-re nyert a Sopron ellen, így 2–1-re vezet a párharcban, míg a DEAC 97–82-re legyőzte az Alba Fehérvárt, életben tartva továbbjutási reményeit.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Naturtex-SZTE-Szedeák Falco Egis Körmend

Férfi kosár NB I: egyedül az Alba csente el a pályaelőnyt

2021-04-17 17:49:36

A Szeged és a Falco magabiztos hazai győzelemmel kezdte szombat este a negyeddöntőt a férfi kosárlabda NB I rájátszásában. Nyert az alapszakaszelső Szolnok is a Sopron ellen, de egyáltalán nem könnyen, a DEAC pedig elvesztette a pályaelőnyt – az Alba Fehérvár fölényes győzelemmel indul haza Debrecenből. A párharcok az egyik fél harmadik győzelméig tartanak, folytatás kedden.

Férfi kosár NB I: nyert a Falco, kikapott az éllovas Szolnok

2021-03-17 20:29:23

A legutóbbi bajnok Falco hazai pályán legyőzte a Sopront, míg az éllovas Szolnok kikapott Körmenden a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Falco Egis Körmend

Férfi kosár NB I: simán nyert a Falco; újabb DEAC-siker

2021-01-30 13:17:12

A Falco KC Szombathely 88–68-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Sopron kosárlabda Sopron KC PVSK Kecskemét kosárlabda Kaposvár kosárlabda

Férfi kosár NB I: újabb nagy skalpot szerzett a Kaposvár

2021-01-27 17:51:47

A Kaposvár néhány nappal a Falco után az Atomerőmű legénységét is legyőzte hazai pályán (79–75) a férfi kosárlabda NB I-ben. A szerdai másik mérkőzésen is hazai siker született, a Sopron nagy csatában verte meg a Kecskemétet (82–81).