Találatok a Sopron Basket címkére

Találatok száma: 250

Női kosár Euroliga: ötből öt – negyeddöntős a Sopron

2021-01-18 18:42:20

A Sopron Basket 74–67-re legyőzte a francia Bourges-t a női kosárlabda Euroliga csoportkörének 5. fordulójában, és bejutott a sorozat negyeddöntőjébe.

női kosárlabda Euroliga Sopron Basket Bourges

Női kosár: A játékosok más minőséget képviselnek itt – Gáspár Dávid

2021-01-18 13:22:21

Az itthon és a nemzetközi porondon is hibátlan Sopron Basket edzője, Gáspád Dávid úgy véli, koncentráltnak kell lenniük a Bourges ellen, s arról is beszélt, hogy Határ Bernadett hétről hétre nyeri vissza az erejét.

női kosárlabda Euroliga női kosárlabda kosárlabda Sopron Basket Gáspár Dávid

Női kosárlabda Euroliga: „Nem szabad túlértékelni a veretlenséget”

2021-01-15 16:12:34

Nem szabad túlértékelni az idénybeli veretlenséget Gáspár Dávid, a női kosárlabda Euroliga jövő heti, franciaországi buboréktornájára készülő Sopron Basket vezetőedzője szerint – írja az MTI.

női kosárlabda Euroliga női kosárlabda Sopron Basket Gáspár Dávid

Női kosár NB I: kiütéses soproni siker a PEAC-Pécs ellen

2021-01-14 19:53:23

A listavezető Sopron 88–53-ra nyert a PEAC-Pécs ellen a női kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.

női kosárlabda NB I kosárlabda Sopron Basket PEAC-Pécs

Női kosár NB I: a PEAC-Pécs sem tudta megállítani a Sopront

2021-01-12 18:16:37

A Sopron Basket 72–53-ra legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I keddi játéknapján.

női kosárlabda NB I Sopron Basket PEAC-Pécs

Női kosár NB I: a rangadót is simán nyerte a hibátlan Sopron

2021-01-06 17:06:23

A Szekszárd hozzáállása dicsérhető, ám a Sopron Basket nem hagyott kétséget afelől, hogy jóval előrébb jár riválisánál: a soproniak hazai pályán 79–56-ra legyőzték vendégüket a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

női kosárlabda NB I Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár: két kulcsjátékosával is hosszabbított a Sopron

2021-01-05 20:44:33

A Sopron Basket női kosárlabdacsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Briann January és Gabby Williams is hosszabbított a gárdával.

szerződéshosszabbítás női kosárlabda NB I Sopron Basket Gabby Williams Briann January

Női kosár NB I: a Sopron sima sikerrel kezdte az évet

2021-01-03 17:43:36

A női kosárlabda NB I-ben az első vasárnapi bajnoki mérkőzésen az idényben még hibátlan Sopron Basket a BEAC Újbuda otthonába látogatva kezdte az új évet, s 51–24-es félidei vezetés után végül 77–52-re győzött.

női kosárlabda NB I Sopron Basket ELTE BEAC Újbuda

Női kosár NB I: újabb sima Sopron-siker, 12/12 a mérleg

2020-12-30 17:12:56

Akárcsak kedden, szerdán is megmérkőzött egymással a Sopron és a Cegléd a női kosárlabda NB I-ben, és a címvédő soproniak ismét fölényes győzelmet arattak (74–51), azaz 12 meccs után is százszázalékosak. Ugyancsak magabiztos győzelmet aratott a Csata a PINKK felett, otthon nyert a TFSE-MTK is, míg a DVTK és a PEAC idegenbeli sikerrel növelte pontjai számát.

női kosárlabda NB I Sopron Basket NKE-Csata

Női kosár NB I: 23 ponttal nyert a Cegléd ellen a Sopron Basket

2020-12-29 19:37:20

A Sopron Basket a Cegléd ellen, a Győr Mély-Út az Atomerőmű Szekszárd vendéglátójaként tudott győzni a női kosárlabda NB I kedd esti mérkőzésein.

női kosárlabda női kosár NB I Sopron Basket

Női kosárlabda: Határ Bernadett hosszabbított a Sopronnal

2020-12-22 21:29:56

Határ Bernadett 2022-ig meghosszabbította szerződését a Sopron Basket kosárlabdacsapatánál.

női kosárlabda NB I Sopron Basket Határ Bernadett

Női kosár NB I: a Szekszárd nyerte meg a forduló rangadóját

2020-12-19 18:05:25

A Szekszárd szinte végig vezetett, a harmadik negyedben aztán meg is lépett ellenfelétől, és végül 93–79-re győzött a DVTK vendégeként a női kosárlabda NB I szombati rangadóján

női kosárlabda NB I Uni Győr Sopron Basket ELTE BEAC Újbuda

Női kosár Euroliga: a Sopron ismét legyőzte a Galatasarayt

2020-12-17 16:14:01

A keddi szoros győzelem után ezúttal könnyebben nyert a Sopron Basket az Euroliga előrehozott 5. fordulójában a Galatasaray ellen, és négy mérkőzés után továbbra is csak győzelem áll a neve mellett.

női kosár Euroliga Sopron Basket Galatasaray kosárlabda

Női kosár: jöjjön a negyedik! Ismét a Galatasaray lesz a Sopron ellenfele

2020-12-17 10:29:09

A keddi győzelem után csütörtökön, kora délután ismét a Galatasaray az ellenfele a Sopron Basket női kosárlabdacsapatának az Euroliga csoportkörében. A magyar bajnok eddig három győzelemmel vezeti a kvartettjét, csodálatos lenne megőrizni a makulátlan mérleget.

női kosárlabda Euroliga kosárlabda Sopron Basket Gáspár Dávid Galatasaray kosárlabda

Női kosárlabda Euroliga: a Galatasarayt is legyőzte a Sopron

2020-12-15 16:01:55

A női kosárlabda Euroliga D-csoportjában a Sopron Basket 69–66-ra legyőzte a török Galatasarayt, így továbbra is hibátlan. A két csapat csütörtökön újra megmérkőzik egymással Sopronban.

női kosáréabda női kosárlabda Euroliga női kosár Euroliga Sopron Basket Galatasaray kosárlabda

Női kosár NB I: a Sopron Basket kiütötte a PINKK-Pécset

2020-12-11 17:39:11

A Sopron Basket 104–53-ra legyőzte a Pinkk-Pécs 424 csapatát a női kosárlabda NB I pénteki játéknapján. A Csata is hengerelt, és idegenben 91–59-re nyert a ZTE ellen.

női kosárlabda NB I Sopron Basket Pécs kosárlabda PINKK-Pécsi 424

Női kosár NB I: 100-ig jutott a Sopron, nyert a DVTK is

2020-12-09 20:22:23

A még százszázalékos Sopron 100 pontig jutva győzött a két hónapnyi kényszerszünet után bajnokit játszó Vasas vendégeként, a DVTK hazai pályán nyolc ponttal verte meg a TFSE-MTK-t, míg az ELTE BEAC nagy csatában, hosszabbítást követően győzött a PINKK otthonában a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

női kosárlabda NB I Sopron Basket ELTE BEAC Újbuda Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Euroliga: visszatér a buborék, összecsap a Sopron és a Galatasaray

2020-12-07 13:34:34

A Sopron Basket női kosárlabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a nemzetközi szövetség vezetőinek döntése értelmében a magyar együttes és a török Galatasaray részvételével folytatódik a soproni buborék, és a két alakulat kétszer is megmérkőzik egymással.

női kosárlabda Euroliga női kosárlabda női kosár Euroliga Sopron Basket Galatasaray kosárlabda

Női kosár Euroliga: hibátlan Sopron – siker a Landes ellen is

2020-12-04 17:32:17

A Sopron Basket 70–59-re legyőzte a francia Landes csapatát a női kosárlabda Euroliga D-csoportjában, a 3. fordulóban.

női kosárlabda Euroliga Sopron Basket Landes

Női kosárlabda: az amerikai sztár lételeme a segítség

2020-12-02 21:54:38

A Sopron Basket beugró amerikai magasembere, Glory Johnson igazi csapatember, aki még nem tudja, mihez kezd az Euroliga-buborék után, de annyi bizonyos, hogy új együttesében családias környezetbe csöppent.