WTA: Simona Halep pozitív doppingtesztet produkált a US Openen

Simona Halepet ideiglenesen eltiltották a US Openen produkált pozitív doppingtesztje miatt. A korábbi világelső a Twitteren adott ki közleményt, amelyben tagadja, hogy tudatosan juttatta volna a szervezetébe a Roxadustat nevű, vérszegénység elleni szert.

női tenisz dopping Tenisz Simona Halep

Tenisz: Simona Halep nyerte meg a torontói tornát

2022-08-14 23:24:35

A román Simona Halep megnyerte a Torontóban rendezett 2.7 millió dollár (1 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornát, amelynek vasárnapi döntőjében a brazil Beatriz Haddad Maiát múlta felül három játszmában.

WTA Toronto Simona Halep Beatriz Haddad Maia

Tenisz: Simona Halep döntős a torontói 1000-es tornán

2022-08-13 22:13:00

A 15. helyen kiemelt román Simona Halep döntőbe jutott a Torontóban zajló női tenisztornán.

WTA Toronto Simona Halep

Tenisz: a nyolcaddöntőben búcsúzott a világelső Swiatek, Gauff negyeddöntős Torontóban

2022-08-12 07:21:03

A világelső lengyel Iga Swiatek a nyolcaddöntőben búcsúzott a 2.7 millió dollár (egymilliárd forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztornán. Az amerikai Cori Gauff három játszmában legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát.

tenisz női tenisz WTA Toronto Simona Halep Cori Gauff Arina Szabalenka

Tenisz: az első és a harmadik kiemelt is továbbment a nőknél

2022-08-01 22:18:23

Az első helyen kiemelt amerikai Jessica Pegula és a harmadikként rangsorolt román Simona Halep is továbbjutott a Washingtonban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének első fordulójából hétfőn.

tenisz Washington Simona Halep

Wimbledon: új győztest avatnak, Ribakina lesz Dzsabur ellenfele a döntőben

2022-07-07 18:06:17

A Londonban zajló füves pályás Grand Slam-viadal női egyesének elődöntőjében Jelena Ribakina két játszmában (6:3, 6:3) legyőzte Simona Halepet, így ő mérkőzhet meg a wimbledoni döntőben Onsz Dzsaburral.

tenisz női tenisz Wimbledon Simona Halep Jelena Ribakina

Wimbledon: Halep és Ribakina került a négy közé

2022-07-06 16:29:53

A Londonban zajló füves pályás Grand Slam-torna női egyesének negyeddöntőjében eldőlt, hogy a korábbi világelső, a torna 2019-es győztese, Simona Halep és a világranglistán 23. helyen álló kazah Jelena Ribakina került a legjobb négy közé.

tenisz Wimbledon Simona Halep Jelena Ribakina

Wimbledon: Nadal nyolcadszor, Kyrgios nyolc év után a nyolcban

2022-07-04 18:53:08

Nick Kyrgios, Taylor Fritz és Cristian Garín után Rafael Nadal is bejutott a legjobb nyolc közé a férfiak versenyében a wimbledoni füves pályás teniszbajnokságon. A nőknél negyeddöntős Simona Halep, Elena Ribakina, Amanda Anisimova és Ajla Tomljanovic is.

tenisz Wimbledon Taylor Fritz Simona Halep Rafael Nadal Paula Badosa

Roland Garros: pánikrohamot kapott meccs közben a korábbi világelső

2022-05-27 11:10:26

Nagy meglepetésre 2:6, 6:2, 6:1-re kikapott Simona Halep a kínai Cseng Csin-ventől a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) 2. fordulójában. A torna 2018-as győztese a találkozó utáni sajtótájékoztatón elmondta, pánikrohama volt a mérkőzés alatt.

tenisz Simona Halep Roland Garros

Roland Garros: Cicipasz négy szettben nyert, Halep búcsúzott

2022-05-26 22:42:31

Simona Halep szettelőnyről kapott ki a francia nyílt teniszbajnokság női egyéni versenyében, a második forduló csütörtöki játéknapján.

Tenisz: Wawrinka először nyert a visszatérése óta

2022-05-09 14:28:16

Márciusi visszatérése óta első győzelmét aratta a háromszoros Grand Slam-bajnok Stan Wawrinka a római salakpályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz Stan Wawrinka Simona Halep ATP Róma

Tenisz: Rafael Nadal győzelemmel tért vissza Madridban

2022-05-04 20:36:06

Rafael Nadal bejutott a nyolcaddöntőbe a madridi salakpályás tenisztorna férfi versenyében, míg a hölgyeknél búcsúzott a verseny korábbi kétszeres bajnoka, a román Simona Halep – közölte az MTI.

tenisz WTA Madrid Simona Halep Rafael Nadal ATP Madrid

Tenisz: a volt világelső golfozni küldi a visszavonult Bartyt

2022-03-23 11:38:26

Amint arról beszámoltunk, szerda reggel váratlanul bejelentette visszavonulását a női teniszezők világranglistáját vezető Ashleigh Barty, akitől pályatársai, kollégái és az ausztrál teniszélet vezetői, valamint az ország miniszterelnöke is elköszönt.

tenisz Simona Halep Petra Kvitová Craig Tiley Ashleigh Barty

Tenisz: Ostapenko meccslabdáról győzte le Kvitovát Dubaiban

2022-02-17 19:13:48

A lett Jelena Ostapenko és a kétszeres Grand Slam-bajnok Simona Halep is bejutott az elődöntőbe a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású, dubai kemény pályás női tenisztornán, míg a Marseille-ben zajló, 622 ezer euró (222 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz jutott a negyeddöntőbe.

tenisz női tenisz WTA Dubai Veronyika Kugyermetova Simona Halep Petra Kvitová

Tenisz: Halep és Kvitová is nyolcaddöntős Dubaiban

2022-02-14 19:33:12

A román Simona Halep és a cseh Petra Kvitová is nyolcaddöntőbe jutott hétfőn a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású női kemény pályás dubai tenisztornán, míg az ötödik kiemelt brit Daniel Evans és a hatodikként rangsorolt orosz Karen Hacsanov a Dohában zajló 1.2 millió dollár (379 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi torna első fordulójából jutott tovább – közölte az MTI.

WTA Dubai Simona Halep Petra Kvitová Karen Hacsanov Jessica Pegula Dubai

Videó: micsoda labdamenetek! Az AO női versenyének öt legszebb pontja

2022-01-29 19:57:26

Mint ismert, a világelső ausztrál teniszező, Ashleigh Barty diadalával ért véget szombaton a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság női egyesének versenye. Többek között az ő egyik labdamenete is (meg Iga Swiatek védekezése is a meccslabdájánál) fellelhető a torna öt legszebb pontjait tartalmazó összeállításban. Mutatjuk!

videó tenisz női tenisz Simona Halep Iga Swiatek Emma Raducanu

Aus. Open: Cicipasz nagyot küzdött, negyeddöntős

2022-01-24 09:24:09

Magyar idő szerint hétfőn a világranglistán második Danyiil Medvegyev, a negyedik pozícióban tanyázó Sztefanosz Cicipasz, a kilencedik Félix Auger-Aliassime és a tizedik Jannik Sinner is a legjobb nyolc közé jutott az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon (Australian Open). A nők között a korábbi világelső Simona Halep a nyolcaddöntőben búcsúzott, ahogyan a világranglista jelenlegi második helyezettje, a fehérorosz Arina Szabalenka is – a 2020-ban Roland Garros-győztes Iga Swiatek viszont bejutott a következő körbe.

tenisz Simona Halep Marin Cilic Kaia Kanepi Jannik Sinner Felix Auger-Aliassime

Aus. Open: a korábbi US Open-bajnok legyőzte az 5. kiemeltet

2022-01-22 09:35:13

A férfiaknál Danyiil Medvegyev és Sztefanosz Cicipasz is bejutott a legjobb tizenhat közé az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) szombati játéknapján, ahogy a női mezőnyben többek között Arina Szabalenka, Iga Swiatek és Simona Halep is. A játéknap meglepetése, hogy a korábbi US Open-bajnok Marin Cilic legyőzte Andrej Rubljovot.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Simona Halep Marin Cilic Danyiil Medvegyev Australian Open

Tenisz: Halep és Anisimova a győztes Melbourne-ben

2022-01-09 10:01:22

A román Simona Halep, illetve az amerikai Amanda Anisimova sikerével értek véget a Melbourne-ben rendezett női tenisztornák, amelyeket párhuzamosan bonyolítottak le ezen a héten, egyformán 442 ezer dolláros összdíjazással.

Simona Halep Melbourne Amanda Anisimova

Tenisz: Halep bejutott a négy közé a linzi versenyen

2021-11-10 22:15:25

Simona Halep szett- és brékhátrányból felállva 4:6, 7:5, 6:0-ra legyőzte az olasz Jasmine Paolinit a linzi kemény pályás női tenisztorna szerdai negyeddöntőjében.