Találatok a Simona Halep címkére

Találatok száma: 267

Tenisz: Simona Halep is elkapta a koronavírust

2020-10-31 14:29:59

Megfertőződött a koronavírussal Simona Halep román teniszező, a női világranglista második helyezettje – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

tenisz koronavírus Simona Halep

Tenisz: február óta nem játszik, mégis az élen zárja a női világranglistát

2020-10-05 10:14:18

A február óta nem versenyző Ashleigh Barty lesz a női tenisz-világranglista év végi éllovasa – írja az MTI.

WTA-világranglista Simona Halep Ashleigh Barty

Roland Garros: meglepetések a nőknél, Halep és Bertens is kiesett

2020-10-04 13:17:29

Az első helyen kiemelt román Simona Halep a vasárnapi nyolcaddöntőben búcsúzott a francia nyílt teniszbajnokság női versenyétől.

tenisz Simona Halep Roland Garros Martina Trevisan Kiki Bertens Iga Swiatek

Roland Garros: elsőként Thiem jutott a nyolcaddöntőbe

2020-10-02 14:42:59

A US Open-győztes Dominic Thiem elsőként jutott nyolcaddöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság férfiversenyében.

tenisz Simona Halep Roland Garros Jelina Szvitolina Dominic Thiem

Roland Garros: Nadal négy gémet veszített, Zverev öt szettben nyert

2020-09-30 16:30:22

Rafael Nadal három sima játszmában, 6:1, 6:0, 6:3-ra megverte az amerikai Mackenzie McDonaldot a francia nemzetközi teniszbajnokság második fordulójában, így sorozatban a 25., összességében a 95. győzelmét aratta a párizsi Grand Slam-tornán. A Roland Garros címvédője és 12-szeres bajnoka a legjobb 32 között az olasz Stefano Travagliával játszik. Továbbjutott Dominic Thiem, Alexander Zverev és Stan Wawrinka, valamint a nőknél Simona Halep és Elina Szvitolina is. A játéknap meglepetése Viktorija Azarenka búcsúja.

tenisz Simona Halep Sara Errani Roland Garros Rafael Nadal Mackenzie McDonald

Roland Garros: Halep remek születésnapot tartott magának

2020-09-27 16:45:40

Az első helyen kiemelt Simona Halep sima győzelemmel tette emlékezetessé a 29. születésnapját a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) első fordulójában.

Simona Halep Roland Garros David Goffin

Roland Garros: hűvösre kerültek – ki állítja meg Halepet?

2020-09-26 08:42:22

Az időjáráson is érződik, hogy május helyett szeptember végén rendezik a párizsi Grand Slam-tornát, ami befolyásolhatja az erőviszonyokat – de Simona Halep így is favorit.

tenisz Simona Halep Roland Garros

Tenisz: Halep 10 euróval kapott kevesebbet Djokovicsnál – kitört a botrány

2020-09-24 14:56:00

A múlt héten rendezett római salakpályás tenisztorna két győztese – a férfiaknál Novak Djokovics, míg a nőknél Simona Halep – nagyjából 200 ezer eurót zsebelhetett be az elsőségért. Az éles szeműek viszont kiszúrták, hogy az olasz rendezők 10 euróval kevesebbet utaltak Halepnek.

tenisz WTA Róma Simona Halep Novak Djokovics ATP Róma

Tenisz: Halep 33 perc alatt nyerte meg a római döntőt

2020-09-21 15:46:19

A római női salakpályás tenisztorna döntőjében két korábbi világranglista-vezető találkozott, s az első kiemelt román Simona Halep 33 perc játék után diadalmaskodott, miután a második helyen rangsorolt cseh Karolína Plísková sérülés miatt a második játszma elején feladta a mérkőzést.

tenisz WTA Róma Simona Halep Karolina Plisková

Tenisz: Halep az első női döntős Rómában

2020-09-20 15:49:58

A női versenyben elsőként Simona Halep jutott be a döntőbe a római salakpályás tenisztornán.

WTA Róma Simona Halep tenisz

Tenisz: Djokovics, Nadal és Halep sima sikere Rómában

2020-09-16 14:29:25

A világelső Novak Djokovics sima győzelemmel jutott tovább a 16 közé a római salakpályás tenisztorna férfi versenyében.A nőknél a szombaton még a US Open döntőjében szereplő Viktorija Azarenka is győzelemmel kezdett, Venus Williamst múlta felül. Estére kiderült, hogy Rafael Nadal is győztes meccsen tért vissza.

tenisz Simona Halep Novak Djokovics ATP Róma

Forbes: 9 teniszező a legjobban kereső sportolónők tízes listáján

2020-08-20 10:10:59

Kilenc teniszező szerepel a legjobban kereső sportolónők tízes listáján, amelyet a Forbes magazin állított össze.

Sofia Kenin Simona Halep Serena Williams Oszaka Naomi Garbine Muguruza Forbes

US Open: Simona Halep sem indul

2020-08-17 15:40:26

A női teniszezők világranglistáján második Simona Halep nem indul az augusztus 31-én kezdődő amerikai nyílt bajnokságon.

tenisz US Open Simona Halep

Tenisz: Halep nyerte a prágai WTA-tornát

2020-08-16 15:47:27

A román Simona Halep győzelmével ért véget a 225 ezer dollár (66 millió forint) összdíjazású prágai salakpályás női tenisztorna, aki a vasárnapi fináléban a belga Elise Mertenst verte.

tenisz WTA Simona Halep Elise Mertens

Tenisz: az 1. kiemelt Halep lesz Mertens ellenfele a döntőben

2020-08-15 16:06:45

Elsőként Elise Mertens jutott a 225 ezer dollár (66 millió forint) összdíjazású prágai salakpályás női tenisztorna fináléjába.

tenisz Simona Halep Elise Mertens

Tenisz: Halep mégsem indul el a palermói tornán

2020-07-26 15:51:50

A koronavírus-járvánnyal kapcsolatos olasz óvintézkedések miatt visszalépett a női tenisz-világranglistán második román Simona Halep az augusztus 3-án kezdődő palermói tornától.

Tenisz: kérdesesé vált Halep indulása Palermóban

2020-07-25 22:41:59

A koronavírus-járvánnyal kapcsolatos olasz óvintézkedések miatt kérdésessé vált Simona Halep korábbi világelső teniszező indulása az augusztus 3-án kezdődő palermói salakpályás női tornán.

tenisz Simona Halep

US Open: Williams alig várja a tornát, Halep jelenleg nem indulna

2020-06-17 21:45:27

A korábbi világelsők közül a román Simona Halep jelen körülmények között nem indulna az idei amerikai nyílt teniszbajnokságon, az amerikai Serena Williams ugyanakkor alig várja, hogy ismét játsszon a US Openen.

tenisz US Open Simona Halep Serena Williams

Tenisz: Roger Federer feltett egy kérdést a Twitteren…

2020-04-22 15:23:46

A világklasszis svájci teniszező, Roger Federer szerdán kora délután a Twitteren valóságos kommentcunamit indított el a női és férfitenisz egyesítésére vonatkozó egyszerű kérdéssel. Bő másfél óra alatt több mint 600-an válaszoltak támogatóan a felvetésére, köztük többek között korábbi női világelső Simona Halep és a férfiak aktuális fenegyereke, Nick Kyrgios.

Roger Federer Nick Kyrgios ATP Simona Halep WTA tenisz

Tenisz: a korábbi világelső a tüdejét félti a vírustól

2020-04-13 12:36:55

A 28 éves, kétszeres Grand Slam-torna-győztes Simona Halep úgy érzi, ha netán elkapná a koronavírust, az még akkor is maradandó teljesítménycsökkenéssel járna számára, ha esetleg tünetmentesen esne át rajta.