Találatok a Serge Gnabry címkére

Találatok száma: 65

Miro Klose, de kellenél! – villámléptű szélsőkkel, de klasszis kilences nélkül a nationalelf

2021-06-12 10:42:26

A labdarúgó Európa-bajnokság F-csoportjának – amelyben a magyar válogatott is szerepel – posztonkénti bemutatóját a német válogatott támadó középpályásaival, támadóival folytatjuk.

superfeed német válogatott német labdarúgás Timo Werner Thomas Müller Serge Gnabry

Bayern: koronavírusos a szélső, nem játszik a PSG ellen

2021-04-06 17:42:45

Pozitív koronavírustesztje miatt nem léphet pályára a Paris Saint-Germain ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén Serge Gnabry, a Bayern München német válogatott labdarúgója – számolt be róla a bajor klub a hivatalos honlapján.

koronavírus Serge Gnabry PSG Bayern München Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő

Bundesliga: Lewandowski és Gnabry duplázott, hengerelt a Bayern

2021-02-27 16:18:41

A Bayern München 5–1-re legyőzte a Kölnt a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójában.

német foci VfB Stuttgart Serge Gnabry Schalke Robert Lewandowski Köln

Klub-vb: Serge Gnabry megsérült a döntőben

2021-02-12 10:48:09

Serge Gnabry, a Bayern München szélsője megsérült a labdarúgó-klubvilágbajnokság csütörtöki döntőjében, melyet 1–0-ra nyertek meg a bajorok.

német labdarúgás német foci labdarúgás klubvilágbajnokság klub-vb Tigres

NL: „Halálos hibák, teljes szétesés” – Löw alig talált szavakat a 6–0-s zakó után

2020-11-18 09:37:53

Németország sevillai, Spanyolországtól elszenvedett 6–0-s veresége után képtelen volt magyarázatot találni csapata széteső játékára Joachim Löw, a német labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. Játékosai közül Toni Kroos úgy fogalmazott, „iskolát kaptak a spanyoloktól, mi is a labdarúgás”, Serge Gnabry szerint pedig eljött a pillanat, hogy szembenézzenek, hol is a jelenlegi helyük a világelitben. Értékelések.

Toni Kroos Spanyolország Serge Gnabry Németország Luis Enrique Joachim Löw

Bayern München: rossz volt a teszt, Gnabry visszatérhet

2020-10-26 12:08:14

A korábbi hírekkel ellentétben Serge Gnabry mégsem kapta el a koronavírust, így a Bayern München szélsője hétfőtől ismét bevethető.

koronavírus Serge Gnabry Bayern München

BL: az előző idényben senkinek sem sikerült, a koronavírus legyőzheti a Bayernt

2020-10-21 11:57:28

Kedd este számoltunk be a hírről: Serge Gnabry elkapta a koronavírust. A Bayern München 25 éves alapembere rögvest házi karanténba került, de a bonyodalom ezzel még nem ért véget, sőt! Idő közben az Európai Labdarúgó-szövetség is megszólalt az esti Atlético Madrid elleni BL-csoportmeccsel kapcsolatban.

német labdarúgás koronavírus Serge Gnabry Bayern München Bajnokok Ligája Atlético Madrid

Bayern München: Serge Gnabry elkapta a koronavírust

2020-10-20 20:11:42

A Bayern München labdarúgócsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a klub német válogatott szélsőjének, Serge Gnabrynak a koronavírustesztje pozitív lett.

német labdarúgás koronavírus Serge Gnabry Bayern München

Videó: sarokkal is egy! Gnabry különleges gólja a hatodik

2020-10-13 22:06:56

Sok mindent lehet mondani a Németország–Svájc Nemzetek Ligája-találkozóra, de azt nem, hogy unalmas lenne! Serge Gnabry a 60. percben már a meccs hatodik gólját (3–3) szerezte, ráadásul nem is akárhogy: sarokkal!

videó svájci válogatott német válogatott Svájc Serge Gnabry Németország

Bundesliga: a Bayern eltiporta a Schalkét az idénynyitón

2020-09-18 22:26:54

Kiütéssel indult a német labdarúgó Bundesliga 2020–2021-es idénye: a címvédő Bayern München 8–0-ra legyőzte a Schalke együttesét. A Bayern immár 31 tétmérkőzés óta veretlen (30 győzelem, 1 döntetlen), a Schalke pedig január óta nyeretlen a bajnokságban.

Thomas Müller Serge Gnabry Schalke Robert Lewandowski Leroy Sané Leon Goretzka

Nekik nyolc! A Bayern felmosta a pályát a Schalkéval a nyitányon

2020-09-18 20:03:25

Bayern: megvan Ribéry 7-es mezének örököse

2020-08-31 20:14:38

A Bayern München hivatalos csatornáin keresztül jelentette be, hogy a következő idényben az eddig 22-esben futballozó Serge Gnabry viseli majd a 7-es mezt a klubnál.

német labdarúgás Serge Gnabry Franck Ribéry Bundesliga Bayern München

BL: „Az elmúlt 30 évben nem játszott ilyen magas színvonalon a Bayern”

2020-08-20 00:01:02

A Bayern München tovább folytatta diadalmenetét a labdarúgó Bajnokok Ligájában, és az első 15 perc megingását leszámítva simán, 3–0-ra legyőzte az Olympique Lyont a lisszaboni elődöntőben. Hansi Flick félelmetes formában futballozó, 2020-ban tétmérkőzésen még veretlen csapatára a Paris Saint-Germain vár a vasárnapi fináléban. A bajorok is tudják: azokat a védelmi hibákat, amiket szerdán megúsztak, nem biztos, hogy megúsznák Neymarék ellen.

visszapillantó reakció Serge Gnabry Rudi Garcia Olympique Lyon Lyon

Videó: gyönyörű szóló, tökéletes lövés – Gnabry-góllal kezdett a Bayern

2020-08-19 21:20:44

A Bayern München szélsője, Serge Gnabry duplázott a Lyon elleni a Bajnokok Ligája elődöntőjében. A mérkőzést ITT lehet élőben követni.

Serge Gnabry Lyon Bayern München Bajnokok Ligája

BL: mészárlás a Fény stadionjában, Barca–Bayern 2–8!

2020-08-14 22:51:41

Újabb erődemonstráció a Bayern Münchentől: a német rekordbajnok a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében lehengerlő játékkal 8–2-re múlta felül az így történelmi vereséget szenvedő Barcelonát. Az elődöntőben a Bayern a Manchester City–Olympique Lyon mérkőzés győztesével találkozik.

Thomas Müller Serge Gnabry Robert Lewandowski Quique Setién Philippe Coutinho Luis Suárez

A Bayern München megsemmisítő csapást mért a Barcelonára

2020-08-14 20:20:25

A Bayern München 8–2-re legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája Lisszabonban zajló nyolcas döntőjének péntek esti negyeddöntőjében, és bejutott a legjobb négy közé, ahol a Manchester City–Lyon csata győztese lesz az ellenfele. Az első tíz perc gyors gólváltását követően a Barca kihagyta helyzeteit, a Bayern a szünetig vágott további hármat, ami pedig a második félidő végjátékában történt, arra nehezen találunk szavakat.

Felkészülés: Gnabry villanásával nyert a Bayern München – videó!

2020-07-31 17:58:26

A német rekordbajnok Bayern München nemzetközi felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte a francia Olympique Marseille-t.

Serge Gnabry Olympique Marseille Niklas Süle Bayern München felkészülés

Német Kupa: hatgólos döntőn duplázott a Bayern

2020-07-04 22:03:09

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság után a Német Kupát is megnyerte a Bayern München, mely a berlini Olimpiai Stadionban 4–2-re legyőzte a Bayer Leverkusent a duplázó Robert Lewandowski vezérletével.

német kupadöntő Sven Bender Serge Gnabry Robert Lewandowski Német Kupa-döntő Német Kupa

A 30. után itt a 20., kupagyőztes és duplázott a Bayern München!

2020-07-04 19:41:19

Bundesliga: sosem találná ki, melyik csatár küzd a legtöbbet a pályán!

2020-06-01 19:18:30

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) legfrissebb kutatásában a Bundesliga-játékosok teljesítményét elemezte különböző produktivitási mutatók mentén. Az OptaPro adatai alapján elvégzett elemzésből kiderült, a legtöbb védést Yann Sommer mutatta be eddig a kapusok közül, a legtöbb sikeres szerelés kölni, lefülelt átadás paderborni és schalkés középpályásé, míg a legtöbb lövés és sikeres csel egy-egy Bayern-játékoshoz kötődik.