Találatok a Sacramento Kings címkére

Találatok száma: 98

NBA: LeBron James győzelemmel tért vissza, Curryék is simán nyertek

2022-11-26 07:08:23

LeBron James visszatért ágyéksérülése után a Los Angeles Lakersbe, amely a héten másodszor is legyőzte a San Antonio Spurst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. A kaliforniaiak ezúttal idegenben nyertek 105–94-re. A négyszeres bajnok James 21 ponttal, nyolc lepattanóval és öt assziszttal zárt, míg csapattársa, Anthony Davis dupla duplát ért el 25 pontjával, 15 lepattanójával és négy gólpasszával.

Washington Wizards Utah Jazz Trae Young Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings

NBA: a Kings lézersugarat lő az űrbe, ha nyer – videó

2022-11-23 14:56:58

Mint beszámoltunk róla, az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) a Sacramento Kings otthon 113–109-re legyőzte a Memphis Grizzliest, amivel sorozatban a hetedik győzelmét szerezte meg. A széria azóta tart, amióta a csapat vezetősége elhatározta, minden győzelem után lézersugarat lő az űrbe.

Sacramento Kings NBA

NBA: a 76ers tartalékosan is legyőzte a Brooklynt, Pistons-bravúr Denverben

2022-11-23 08:25:43

Kikapott Phoenixben a Lakers, a sacramentói expressz Memphisben sem lassított: íme a legutóbbi NBA-játéknap eseményei.

Sacramento Kings Phoenix Suns Philadelphia 76ers NBA Memphis Grizzlies Los Angeles Lakers

NBA: Doncicék egylabdás meccset buktak el a Nuggets ellen

2022-11-21 06:59:12

Nagyot hajrázva, az utolsó percekben négypontos hátrányból felállva győzött Michael Porter utolsó pillanatokban szerzett triplájával 98–97-re a Dallas Mavericks vendégeként a Denver Nuggets az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A címvédő Golden State Warriors Klay Thompson 41 pontjával, illetve a dupla duplával záró Steph Curry vezérletével (33 pont, hat lepattanó, 15 assziszt) nyert a nyugati utolsó Houston Rockets vendégeként 127–120-ra. A LeBron Jamest továbbra is nélkülöző Los Angeles Lakers nem kegyelmezett a San Antonio Spursnek és kiütéses, 123–92-es győzelmet aratott Anthony Davis hathatós közreműködésével (30 pont, 18 lepattanó, két assziszt). Tovább robog a Sacramento Kings, amely sorozatban hatodik mérkőzését nyerte meg, ezúttal a ligautolsó, s a zsinórban hetedik vereségét elszenvedő Detroit Pistons volt az „áldozat” (137–129).

Washington Wizards Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings Phoenix Suns New York Knicks

NBA: kikapott a Netstől a nyugati első Trail Blazers

2022-11-18 07:40:07

Kevin Durant vezérletével (35 pont, nyolc lepattanó, három assziszt) kiélezett mérkőzésen, 7 tizedmásodperccel a dudaszó előtt győzte le 109–107-re a Nyugati konferenciát vezető Portland Trail Blazerst a Brooklyn Nets az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti pénteki játéknapján. A Sacramento Kings zsinórban ötödik győzelmét aratta a San Antonio Spurs elleni 130–112-es sikerével, míg a házigazda Los Angeles Clippers remek negyedik negyedben nyújtott teljesítményével győzte le 96–91-re a Detroit Pistonst.

San Antonio Spurs Sacramento Kings Portland Trail Blazers NBA Los Angeles Clippers Kevin Durant

NBA: Doncictól 35 pont és meccsnyerő tripla; csúnyán kikapott a Nets – videók

2022-11-16 07:00:50

A New Orleans Pelicans 113–102-re legyőzte a Memphist Grizzlest, a Dallas Mavericks 103–101-es sikert aratott a Los Angeles Clippers felett, míg a Sacramento Kings 153–121-re lemosta a pályáról a Brooklyn Netset. Nyert a New York Knicks és a Portland Trail Blazers is, utóbbinak immár 10–4-es mérlege van és továbbra is vezeti a Nyugati konferenciát.

Sacramento Kings NBA-alapszakasz NBA Luka Doncic Los Angeles Clippers Dallas Mavericks

NBA: a Nets ellen törte meg vereségszériáját a Lakers

2022-11-14 09:02:38

Joel Embiid és Darius Garland is elképesztően nagyot játszott, de utóbbi nem ért győzelmet, simán nyert a Denver, ismét kikapott a GSW, folytatta jó sorozatát a Washington, 145 pontot dobott az OKC.

Steph Curry Sacramento Kings NBA

NBA: James nélkül verte Durantéket a Lakers, Curryék is kikaptak

2022-11-14 07:18:04

Hazai pályán, Anthony Davis vezérletével győzte le a LeBron Jamest nélkülöző Los Angeles Lakers a Brooklyn Netset 116–103-ra az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A címvédő Golden State Warriors Steph Curry 27 pontja ellenére 122–115-ös vereséget szenvedett a Sacramento Kings vendégeként. A Cleveland Cavaliers úgy kapott ki hazai pályán 129–124-re a Minnesota Timberwolvestól, hogy a Cavstől Darius Garland 51 pontot szórt! A Washington Wizard sorozatban negyedik győzelmét aratta a Memphis Grizzlies elleni 102–92-es sikerrel. A nyugati főcsoportot vezető Denver Nuggets simán, 126–103-ra győzött a Chicago Bulls vendégeként. A James Hardent továbbra is nélkülöző Philadelphia 76ersben Joel Embiid parádézott és 59 (!) ponttal vette ki a részét a Utah Jazz elleni 105–98-as sikerből, azaz csapata pontjainak több mint felét ő szerezte.

Washington Wizards Utah Jazz Sacramento Kings Philadelphia 76ers NBA Minnesota Timberwolves

NBA: Curry 40 ponttal segítette győzelemhez a címvédőt

2022-11-12 07:42:10

A harmadik negyedben 11 pontos hátrányban is volt, végül szoros mérkőzésen győzte le Steph Curry 40 pontjával a Cleveland Cavalierst 106–101-re a címvédő Golden State Warriors a tengeren túli profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. Az Oklahoma City remek csapatteljesítménynek köszönhetően múlta felül 132–113-ra a Toronto Raptorst. A Thunder legjobbja, Eugene Omoruyi 22 ponttal zárt, de rajta kívül heten is két számjegyű pontot termeltek. Janisz Adetokunbo kevesebb mint hat percet játszott a Milwaukee Bucksban, amely 111–93-ra kikapott a Spurstól San Antonióban, míg a LeBron Jamest ágyéksérülés miatt nélkülöző Los Angeles Lakers otthon szenvedett 120–114-es vereséget a Sacramento Kingstől.

Toronto Raptors Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings Phoenix Suns Orlando Magic

NBA: nézze meg a Kings félpályás győztes kosarát – videó

2022-11-07 18:15:44

Mint beszámoltunk róla, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) szombati játéknapján a Sacramento Kings hosszabbítás után győzte le az Orlando Magicet 126–123-ra De'Aaron Foxnak éppen a dudaszó előtt elengedett (buzzer-beater) félpályás dobásával.

NBA: Doncic sorozatban hetedszer is 30 pont fölé jutott

2022-11-03 07:13:09

A Dallas Mavericks 103–100-ra legyőzte a Utah Jazzt az NBA – magyar idő szerint – csütörtök hajnali játéknapján. A hazaiak szlovén sztárja, Luka Doncic 33 ponttal és 11 assziszttal zárt, ami azt jelenti, hogy ebben az idényben eddig minden mérkőzésén 30 pontnál többet dobott.

Sacramento Kings Miami Heat Los Angeles Lakers Portland Trail Blazers NBA Luka Doncic

Hosszabbításos Mavs-siker a Nets ellen, győzött a GSW

2022-10-28 10:12:26

Az utolsó negyedben vitte dűlőre a Heat elleni rangadót a bajnok, túlóra döntött Brooklynban, megint kikapott a Clippers, nem hibázott a Memphis.

Sacramento Kings Oklahoma City Thunder NBA Miami Heat Memphis Grizzlies Los Angeles Clippers

NBA: Doncic tripla duplájával nyert Brooklynban a Dallas

2022-10-28 06:33:46

Hosszabbítás után győzött a Brooklyn Nets vendégeként a Luka Doncic által vezérelt Dallas Mavericks az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) pénteki játéknapján. A szlovén kosárlabdázó tripla duplával zárt, hiszen 41 pontja mellett 11 lepattanóval és 14 assziszttal vette ki a részét a texasiak 129–125-ös idegenbeli sikeréből. A Golden State Warriors Steph Curry vezérletével és 33 pontjával múlta felül 123–110-re a Miami Heatet, az Oklahoma City Thunder a Los Angeles Clippers 118–110-es legyőzésével szerezte meg idei második sikerét, míg a Sacramento Kings odahaza szenvedett 125–110-es vereséget az idénybeli negyedik mérkőzését megnyerő Memphis Grizzliestől, így a vendéglátó négy meccs után is nyeretlen az NBA-ben.

NBA: majdnem ötven ponttal kikapott a főpróbán a Lakers

2022-10-15 10:35:00

A Los Angeles Lakers 133–86-ra kikapott a Sacramento Kingstől az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) idényének főpróbáján – írja az MTI.

Sacramento Kings Russell Westbrook NBA Los Angeles Lakers

NBA: távozik a sacramentói edző, hosszabbítás Minnesotában

2022-04-12 09:04:08

Az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) rájátszásáról lemaradt Sacramento Kings menesztette Alvin Gentry megbízott vezetőedzőt.

kosárlabda Sacramento Kings NBA Alvin Gentry

Simán nyerte a keleti rangadót a Heat, Ja Morant oktatott

2022-03-01 12:40:59

Végig uralta a Bulls elleni mérkőzést és növelte előnyét a tabellán a Miami, a Bucks, a Raptors és a Kings is elérte a 130 pontos határt, Ja Morant pedig saját franchise-rekordját döntötte meg.

amerikai sportok Toronto Raptors Sacramento Kings Milwaukee Bucks Miami Heat Miami

NBA: hosszabbításban nyert a Nuggets, kikapott a Lakers

2021-10-15 07:25:52

Megszakadt a Denver Nuggets rossz sorozata az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) előszezonjában, és négy vereség után, hosszabbításban 113– 107-re legyőzte az Oklahoma City Thundert, míg a Los Angeles Lakers 116– 112-re kikapott a Sacramento Kingstől.

kosárlabda előszezon Sacramento Kings Oklahoma City Thunder NBA Minnesota Timberwolves

Jayson Tatum 60 pontot dobott, a Celtics óriásit fordított

2021-05-01 09:06:36

Jayson Tatum 60 pontos parádéja, a Celtics nagy fordítása és LeBron James vereséggel való visszatérése is nagy esemény volt a játéknap során, míg a Suns–Jazz csúcsrangadó rendkívül sima kimenetele után új csapat vezeti a ligát – közben nyert a Sixers és a Bucks, a Brooklyn viszont kikapott a Portlandtől.

Washington Wizards Utah Jazz San Antonio Spurs Sacramento Kings Portland Trail Blazers Phoenix Suns

Dudaszóra verte a Brooklynt a Miami, a Kings ellen is kikapott a Mavs

2021-04-19 08:32:48

Gálázott a Clippers, hosszabbításban tartotta életben sikerszériáját a New York, látványos meccset húzott be az Atlanta – ez történt az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

Sacramento Kings New York Knicks NBA Miami Heat Los Angeles Clippers Dallas Mavericks

NBA: elképesztő, „dudaszós” triplával nyert a Kings – videó

2021-03-28 13:21:47

22 pontos győzelmet aratott a Houston, Zion Williamson szétszedte a Dallast, B csapattal kapott ki a Bucks, nyert a Jazz, a Celtics, a Spurs és a Wizards is. Nem mindennapi, dudaszós dobással nyert a Kings.