Találatok a Real Betis címkére

Találatok száma: 207

La Liga: a Betis és a Real Sociedad is 2–1-re nyerte a meccsét

2022-09-18 18:43:56

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján a Real Betis a Gironát, míg a Real Sociedad az Espanyolt győzte le 2–1-re.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Real Sociedad Real Betis La Liga

Európa-liga: Joaquín lett a legidősebb gólszerző

2022-09-16 10:05:00

Joaquín lett a labdarúgó Európa-liga legidősebb gólszerzője – írja a Magyar Távirati Iroda.

spanyol foci Real Betis Joaquín Betis

La Liga: Joaquín társrekorder lett a 20. idényével

2022-09-04 15:27:18

Huszadik La Liga-szezonját kezdte meg, ezzel társbérletes spanyol csúcstartóvá lépett elő Joaquín, a Real Betis 41 éves futballistája.

Real Betis La Liga Joaquín

La Liga: a Real Madrid legyőzte hazai pályán a Betist

2022-09-03 18:01:14

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójában a Real Madrid 2–1-re legyőzte a Real Betist.

onlive! közvetítés Real Madrid Real Betis La Liga

A Real Madrid megverte a Betist, továbbra is hibátlan a La Ligában

2022-09-03 16:00:06

La Liga: a Celta Vigo és a Betis is egy góllal győzött

2022-08-27 00:03:02

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában a Celta Vigo idegenben, a Real Betis hazai pályán szerezte meg a három pontot 1–0-s győzelemmel.

Real Betis Osasuna La Liga Girona Celta Vigo

La Liga: Cádiz-hibák, pamplonai siker; a Betis 11-esekkel nyert

2022-08-20 19:24:38

A La Liga 2. fordulójában az Osasuna 2–0-ra nyert odahaza a szétesően futballozó Cádiz ellen, míg a Betis két tizenegyest értékesítve győzte le idegenben 2–1-re a Mallorcát.

Real Betis Osasuna Mallorca La Liga Cádiz Chimy Ávila

Király-kupa: győzelemmel koronázná meg pályafutását Joaquín

2022-04-23 09:01:11

Harmadszor hódíthatja el a Király-kupát a Valencia elleni fináléra készülő Betis, az idény végén visszavonuló Joaquín most tenné fel a koronát karrierjére.

spanyol labdarúgás spanyol Király-kupa Valencia Real Betis Király-kupa Betis

La Liga: a Betis és a Valencia is vereséggel hangolt a kupadöntőre

2022-04-19 16:41:29

A Mallorca hazai pályán legyőzte (2–1) a sereghajtó Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában, s a kiesőzónából a 16. helyre ugrott. A Betis hazai pályán kapott ki az Elchétől, a Villarreal nyert a Valencia ellen.

spanyol labdarúgás Villarreal Valencia Real Betis Mallorca La Liga

La Liga: hét vereség után az Atléticót győzte le a Mallorca

2022-04-09 15:54:10

A Mallorca 1–0-ra megverte az Atlético Madridot, a Villarreal 1–1-es döntetlent játszott az Athletic Bilbaóval, míg a Betis hátrányból nyert 2–1-re Cádizban a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában.

spanyol labdarúgás spanyol foci Villarreal Real Betis Mallorca La Liga

La Liga: ikszelt a Sevilla; a Villarreal kikapott Cádizban

2022-03-20 15:12:25

A hazai pályán játszó Espanyol legyőzte (1–0) a Mallorcát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában. A Cádiz 1–0-ra nyert a Villarreal ellen, a Real Betis Vigóban játszott gól nélküli döntetlent, a Real Sociedad pedig a Sevilla vendégeként.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad Real Madrid Real Betis

La Liga: győzött a Betis; ezúttal sem nyert a Sevilla

2022-03-13 15:25:45

A Sevilla 1–1-es döntetlent játszott a Rayo Vallecano otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján. A másik sevillai klub, a Real Betis 1–0-ra nyert az Athletic Bilbao ellen.

Sevilla Real Sociedad Real Betis Rayo Vallecano La Liga Betis

El: a Lyon és a Frankfurt is idegenben szerzett előnyt

2022-03-09 21:11:17

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az Olympique Lyon idegenben 1–0-ra legyőzte az FC Portót, míg az Eintracht Frankfurt 2–1-gyel múlta felül a Real Betist.

videó Real Betis Olympique Lyon FC Porto Európa-liga El

La Liga: sikerével BL-indulást érő helyen az Atlético

2022-03-06 22:24:08

Az Atlético Madrid 3–1-re nyert a Real Betis otthonában vasárnap, a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában, így megelőzte a zöld-fehéreket a tabellán, s jelenleg ő áll a Bajnokok Ligája-indulást érő negyedik helyen.

spanyol Real Betis Atlético Madrid

Videó: hogy szitált a labda?! A volt MU-s káprázatos szabadrúgásgólt lőtt a Betisnek

2022-03-04 10:36:26

Mint ismert, a Real Betis otthon 1–1-es döntetlent játszott a Rayo Vallecanóval a labdarúgó spanyol Király-kupa elődöntőjének csütörtöki visszavágóján, és 3–2-es összesítéssel bejutott a fináléba. A mérkőzés 80. percében a Manchester Unitedet is megjáró Bebé kb. 30 méterről fantasztikus szabadrúgásgólt lőtt, ami ekkor – mivel az idegenben szerzett több gól nem számított – azt jelentette, hogy kétszer 15 perces hosszabbításra álltak a csapatok. Borja Iglesias 92. percbeli, kissé szerencsés találata azonban mindent megváltoztatott. Íme!

videó spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol Király-kupa labdarúgás gólvideó

Király-kupa: fricska a 92. percben – fináléba jutott a Betis

2022-03-03 21:32:05

A Real Betis 1–1-es döntetlent játszott a Rayo Vallecanóval a labdarúgó spanyol Király-kupa elődöntőjének visszavágóján, és 3–2-es összesítéssel bejutott a fináléba.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol Király-kupa labdarúgás elődöntő Spanyol Kupa

El: az RB Leipzig a Szpartak Moszkvával játszik a 16 között

2022-02-25 10:10:58

Lyonban kisorsolták a nyolcaddöntő párosítását a labdarúgó Európa-ligában. Gulácsi Péter, Willi Orbán és Szoboszlai Dominik csapata, az RB Leipzig a Szpartak Moszkvát kapta a nyolc közé jutásért. A Barcelona a Galatasarayjal találkozik.

West Ham United Szpartak Moszkva Sevilla Real Betis Rangers RB Leipzig

Király-kupa: az elődöntő első felvonását a Betis nyerte Madridban

2022-02-09 19:12:34

A Real Betis 2–1-re legyőzte a Rayo Vallecanót a spanyol Király-kupa elődöntőjének első felvonásán, így előnnyel várhatja az otthoni visszavágót.

Spanyolország Real Betis Rayo Vallecano Király-kupa Betis

La Liga: a Betis átgázolt a Deportivo Alavésen

2022-01-18 21:35:57

A tabella harmadik helyén álló Real Betis 4–0-ra nyert hazai pályán az alulról harmadik helyezett – így 21 fordulót követően kieső pozícióban lévő – Deportivo Alavés ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) keddi játéknapján.

spanyol labdarúgás Real Betis La Liga Deportivo Alavés

Király-kupa: vasárnap folytatódik a félbeszakadt rangadó

2022-01-16 08:31:29

A Spanyol Labdarúgó-szövetség hivatalos közleményben jelentette be, hogy vasárnap 16 órától folytatják a Real Betis–Sevilla Király-kupa-mérkőzést.