Találatok a Raheem Sterling címkére

Találatok száma: 212

Eb 2020: a gólkirály CR kimaradt a torna hivatalos álomcsapatából

2021-07-13 12:31:42

Miután a labdarúgó Európa-bajnokság vasárnap véget ért, kihirdették a torna legjobb csapatát. Az álomtizenegybe sem Cristiano Ronaldo, sem Patrick Schick nem került be.

Romelu Lukaku Raheem Sterling Leonardo Spinazzola Gianluigi Donnarumma Federico Chiesa Európa-bajnokság

Kane 0, Sterling 0 – az angol stílus tündöklése és bukása

2021-07-12 11:41:19

Az Olaszország–Anglia (1–1, 11-esekkel 3–2) Eb-döntő úgy indult, hogy a tornán nagyrészt eredményesen működő angol stílus megtörheti az olaszok 2018 óta tartó veretlenségét, ám a korai vezetés után megtorpant az angol támadójáték, az olaszok pedig – habár nem tudták a saját játékukat játszani – csak találtak egy gólt... A tizenegyeseknél előre lehetett látni, melyik oldalt választják az angol játékosok.

superfeed foci Eb 2020 Raheem Sterling Olaszország Harry Kane Eb 2020

Eb 2020: Nem lett volna szabad engedniük, hogy Saka lőjön – Keane

2021-07-12 08:57:52

Mint ismert, Olaszország nyerte meg a labdarúgó Európa-bajnokságot, miután 1–1-es rendes játékidő és hosszabbítás után tizenegyesekkel 3–2-re legyőzte Angliát. A sikertelen párbaj miatt – az angolok három tizenegyest is kihagytak – javarészt az szövetségi kapitányt, Gareth Southgate-et hibáztatják, azonban az írek legendája, Roy Keane inkább azoknak az idősebb játékosoknak a felelősségét firtatja, akik engedték, hogy előttük egy 19 éves játékos (Bukayo Saka) végezze el a büntetőt.

superfeed olasz válogatott foci Eb 2020 angol válogatott Roy Keane Raheem Sterling

A problémás srác, akiből az angol foci 55 éve várt megváltója lehet: Raheem Sterling

2021-07-09 14:23:09

Kétéves volt, mikor meggyilkolták az apját, Londonba költözve kisegítőbe járatták, viszont csak kiemelkedett a Wembley árnyékából: Raheem Sterling az idei Európa-bajnokságon végre bebizonyíthatja, hogy valóban sokkal többet tud a labdarúgásról, mint villámléptekkel robogni a pálya jobb vagy bal szélén. Sőt, már meg is tette...

superfeed angol labdarúgó-válogatott Raheem Sterling Pep Guardiola Manchester City Liverpool

Eb 2020: angol eksztázis 55 év után; a dánok nem értik, minek a VAR – lapszemle

2021-07-08 09:04:02

Dániában több szakértő, köztük korábbi FIFA-bírók sem értenek egyet a Harry Kane gólját megelőzően megítélt tizenegyessel – állítják, a videobírónak közbe kellett volna avatkoznia, a képanyag alapján pedig visszavonni a büntetőt. Mindezzel a győztes angolok egy pillanatig sem foglalkoznak, a lapok kivétel nélkül az 55 év után újra nagy futballtorna döntőjébe jutó csapatot ünneplik.

superfeed lapszemle labdarúgás Raheem Sterling Kasper Schmeichel Harry Kane

Eb 2020: Rúgtam már jobban is tizenegyest… – Kane

2021-07-08 00:37:26

Mint beszámoltunk róla, Anglia hosszabbítást követően 2–1-re legyőzte Dániát a labdarúgó Európa-bajnokság szerda késő esti londoni elődöntőjében, és bejutott a vasárnapi fináléba, ahol Olaszország lesz az ellenfele. Íme, néhány gyors vélemény a szerda esti meccs főszereplőitől!

superfeed dán válogatott angol válogatott Simon Kjaer Raheem Sterling Mikkel Damsgaard

Kane kihagyta a büntetőt, de javított – Anglia a döntőben!

2021-07-07 20:12:07

Anglia hosszabbítást követően 2–1 legyőzte Dániát a labdarúgó Európa-bajnokság nagy iramú, de kevés gólhelyzetet hozó szerda esti londoni elődöntőjében, és bejutott a vasárnapi fináléba, ahol Olaszország lesz az ellenfele. Az ezúttal is hősiesen harcoló dánok Mikkel Damsgaard szabadrúgásból lőtt óriási góljával megszerezték a vezetést, az angolok tíz percen belül egyenlítettek Simon Kjaer öngóljával, majd a hosszabbításban Harry Kane – kihagyott tizenegyest követő – közeli lövésével kiharcolták a továbbjutást.

közvetítés dán válogatott Simon Kjaer Mikkel Damsgaard Eb-elődöntő Dánia

Videó: Sterling nagyszerű passzából talált be Kane

2021-07-03 21:47:15

Mint ismeretes, Harry Kane már a 4. percben megszerezte a vezetést az angol válogatottnak az ukránok elleni Eb-negyeddöntőben. Tekintse meg Raheem Sterling mesteri passzát és Kane közeli gólját, aminek köszönhetően az első félidő egygólos angol vezetéssel fejeződött be!

superfeed Raheem Sterling Harry Kane Eb 2020

Eb 2020: az angol válogatott németeknek lőtt góljai – videó

2021-06-29 22:47:04

Az angol labdarúgó-válogatott sokáig döntetlenre állt a németekkel a Wembleyben lejátszott Európa-bajnoki nyolcaddöntőben, ám Raheem Sterling a 75. percben bevette Manuel Neuer kapuját, majd a 86. percben Harry Kane el is döntötte a továbbjutás kérdését. A mérkőzés góljait alább tekinthetik meg.

szuperfeed Raheem Sterling Németország Harry Kane Euro 2020 Eb 2021

Eb 2020: „Mint akik vért ittak, igazi állatok voltak” – Sterling a társakról

2021-06-29 21:57:33

Amint arról beszámoltunk, az angol labdarúgó-válogatott 2–0-ra legyőzte a németeket az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében, ezzel búcsúztatta a 2014-es világbajnokot a további küzdelmektől. A meccs emberének választott Harry Maguire szerint egész Anglia büszke lehet a sikerükre, míg Raheem Sterling a klasszis teljesítményt nyújtó középső középpályásokat dicsérte a lefújást követően. A vesztes oldalon Toni Kroos a helyzetkihasználásra, Manuel Neuer a pontatlan oldalpasszokra és keresztlabdákra panaszkodott.

német válogatott angol válogatott Wembley Toni Kroos Raheem Sterling Németország

Eb 2020: Sterling? Mbappé? Nem! – Nego az Eb leggyorsabb játékosa

2021-06-26 14:16:12

Az UEFA hivatalos statisztikái szerint a magyar válogatott szélsője, Loic Nego volt a labdarúgó Európa-bajnokság leggyorsabb játékosa a csoportkörben. A fehérvári mellett az olaszok futballistája, Leonardo Spinazzola futott még 33.8 km/órás sebességgel.

superfeed magyar válogatott Raheem Sterling Magyarország Loic Nego Leonardo Spinazzola

Eb 2020: Mindig előnyt jelent, ha hazai pályán játszhatsz – Raheem Sterling

2021-06-21 13:15:52

Raheem Sterling az angol válogatott sajtótájékoztatóján mondta el, hogy szerinte a csapat kizárja a szurkolók zaját és nem pánikol azért, mert gól nélküli döntetlent játszott Skóciával.

superfeed angol válogatott Raheem Sterling Anglia

Eb 2020, D-csoport: Anglia hazai pályán legyőzte a horvátokat

2021-06-13 16:51:59

Anglia Raheem Sterling góljával 1–0-ra legyőzte odahaza Horvátországot a labdarúgó Európa-bajnokság D-csoportjának nyitányán.

horvát válogatott angol válogatott Raheem Sterling Horvátország Eb 2020 Anglia

Videó: Sterling góljával előnybe került Anglia

2021-06-13 16:15:36

Az angol válogatott az 57. percben Kalvin Phillips passza után Raheem Sterling góljával szerezte meg a vezetést Horvátország ellen a D-csoport első mérkőzésén.

superfeed labdarúgás horvát válogatott foci Eb 2020 angol válogatott Raheem Sterling

Arsenal-veréssel robog tovább a bajnoki cím felé a Manchester City

2021-02-21 11:10:50

Az angol Premier League-ben az Arsenal 1–0-ra kikapott odahaza a Manchester Citytől a 25. forduló nagy rangadóján.

online! közvetítés Raheem Sterling PL Manchester City Arsenal

PL: Stones duplázott, a City könnyedén nyert a Palace ellen

2021-01-17 20:30:19

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 19. fordulójának vasárnapi játéknapján a Manchester City 4–0-ra legyőzte hazai pályán a Crystal Palace-t, ezzel feljött a tabella 2. helyére.

Raheem Sterling Premier League Manchester City Kevin De Bruyne John Stones Ilkay Gündogan

PL: Sterling 150. kanadai pontja Guardiolánál, Torres újra betalált

2020-12-26 22:51:47

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 15. fordulójának karácsony esti mérkőzésén a Manchester City otthon 2–0-ra legyőzte a Newcastle Unitedet.

Sheffield United Raheem Sterling Premier League PL Newcastle United Manchester City

PL: mint mindig – a Man. City megint elvert otthon egy újoncot

2020-12-05 17:47:15

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójában a Manchester City Raheem Sterling és Kevin De Bruyne remeklésének köszönhetően 2–0-ra legyőzte az újonc Fulhamet.

Raheem Sterling Premier League Pep Guardiola PL Manchester City Kevin De Bruyne

NL: újabb alapember sérült meg az angol válogatottnál

2020-11-17 08:44:35

Megsérült Raheem Sterling, a Manchester City és az angol labdarúgó-válogatott sztárja.

sérülés angol válogatott Raheem Sterling Nemzetek Ligája Manchester City Izland

PL: a Manchester City nyerte meg a szombat esti rangadót

2020-10-17 20:27:45

Az angol labdarúgó Premier League 5. fordulójának szombat esti rangadóján a Manchester City Raheem Sterling góljával 1–0-ra legyőzte az Arsenalt az Etihad Stadionban.

Raheem Sterling Premier League Pep Guardiola Mikel Arteta Manchester City Arsenal