Három góllal kikapott a Diósgyőr Fehérváron

A Mol Fehérvár FC odahaza 3–0-ra legyőzte a kiesés ellen harcoló Diósgyőrt a labdarúgó NB I 11. fordulójában.

onlive! közvetítés Nikolics Nemanja NB I Mol Fehérvár FC Ivan Petrjak

A Ferencváros legyőzte idegenben a Budapest Honvédot

2020-11-21 12:23:47

A labdarúgó NB I 11. fordulójának nagy rangadóján a Ferencváros 1–0-ra legyőzte idegenben a Budapest Honvédot, ezzel megerősítette első helyét a tabellán.

onlive! közvetítés NB I Marcel Heister Ferencváros FTC

Nemzetek Ligája: B-ből az A-ba, itt is az európai elitben a válogatottunk!

2020-11-18 20:09:06

A labdarúgó Nemzetek Ligája B-divíziójának 3. csoportjában a sorozatban hatodik mérkőzésén is veretlenül maradó magyar válogatott hazai pályán Sigér Dávid és Varga Kevin góljával 2–0-ra legyőzte Törökországot, míg Szerbia 5–0-ra kiütötte Oroszországot, így a mieink a csoport élén zártak, és feljutottak az A-ligába.

török válogatott onlive! magyar válogatott közvetítés Varga Kevin Törökország

Mit beléptünk, bevetődtünk az álmok kapuján: Eb-résztvevő a válogatott!

2020-11-12 20:19:59

A magyar labdarúgó-válogatott huszáros hajrával megfordította az Izland elleni Eb-pótselejtezőt, és 2–1-es sikerével kiharcolta a kontinenstornán való részvételt.

onlive! magyar válogatott közvetítés izlandi válogatott Magyarország Izland

Az első félidőben a Ferencváros, a másodikban Szappanos parádézott

2020-11-08 11:19:29

A Ferencváros hazai pályán 3–0-ra legyőzte az első félidőben rengeteget hibázó Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 10. fordulójában, ezzel még biztosabbá tette a helyét a tabella élén.

onlive! közvetítés Nguen Tokmac NB I Myrto Uzuni Mihajlo Meszhi

A roppant tartalékos MTK legyőzte a bajnoki címre törő Mol Fehérvárt

2020-11-07 14:09:09

A nagyon tartalékos MTK hazai pályán 3–1-re legyőzte a bajnoki címre törő Mol Fehérvár FC-t a labdarúgó NB I 10. fordulójában.

onlive! közvetítés Schön Szabolcs NB I Mol Fehérvár FC Mezei Szabolcs

BL, G-csoport: a Juventus három góllal győzött a Ferencváros ellen

2020-11-04 22:36:51

A Juventus simán, 4–1-re győzött a Ferencváros vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája szerda esti csoportmérkőzésén a Puskás Arénában.

onlive! közvetítés Juventus Fradi Ferencváros FTC

Érvényesült a papírforma, három góllal kikapott a Ferencváros

2020-11-04 20:32:07

A Juventus 4–1-re győzött a Ferencváros vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája szerda esti csoportmérkőzésén a Puskás Arénában.

Álvaro Morata onlive! közvetítés Paulo Dybala Juventus Franck Boli

Kleinheislerék ezt is behúzták, sorozatban hatodszor nyert az Eszék!

2020-11-04 16:43:53

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, az 1. HNL-ben az NK Osijek a Lokomotiva Zagrebet fogadta korábbról elhalasztott mérkőzésen, és Kleinheisler László csapata 2–1-re nyert, nem cáfolva rá remek formájának hírére.

onlive! közvetítés Ramón Miérez NK Osijek Marin Pilj Lokomotiv Zagreb

A DVTK is lőtt kapufát, de a Kisvárda nyerte a keleti rangadót

2020-11-01 15:34:15

Eseménytelen első félidőt követően a folytatásban megszerezte a vezetést a Kisvárda a DVTK ellen az NB I 9. fordulójában, és bár rengeteg helyzete volt a vendégeknek, több kapufát is lőttek, nem tudtak egyenlíteni (1–0).

onlive! közvetítés NB I Kisvárda DVTK

NB I: tartalékos Újpest, MTK-győzelem a Megyeri úton

2020-11-01 17:52:13

A sok-sok koronavírus-fertőzött miatt roppant tartalékosan felálló Újpest nem tudott csodát tenni, az MTK biztosan győzött a Megyeri úton a labdarúgó NB I 9. fordulójában (0–4).

Újpest onlive! közvetítés NB I MTK

Újabb győzelmével dobogóra lépett a Paks!

2020-11-01 13:27:06

A Budafok kétszer is vezetést szerzett az első félidőben odahaza a Paks ellen, amely még a szünet előtt fordított, és 3–2-re meg is nyerte a találkozót a labdarúgó NB I 9. fordulójában.

onlive! közvetítés Paks NB I Kovács Dániel Ihrig-Farkas Sebestyén

Mol Fehérvár–FTC: kétgólos rangadó a két aranyesélyestől

2020-10-31 13:00:07

A Mol Fehérvár FC odahaza 1–1-et játszott a Ferencvárossal a labdarúgó NB I 9. fordulójának nagy rangadóján.

onlive! közvetítés Somália Nikolics Nemanja NB I Mol Fehérvár FC

Továbbra sem megy a Mezőkövesdnek – a fehérváriak nagy örömére

2020-10-25 12:58:43

Továbbra sem megy az immáron a kiesés ellen harcoló múlt idénybeli meglepetéscsapatnak, a Mezőkövesdnek, amely odahaza 2–1-re kikapott a bajnoki címre törő Mol Fehérvártól a labdarúgó NB I 8. fordulójában.

onlive! közvetítés NB I 8. forduló NB I Mol Fehérvár FC Mezőkövesd

Ferencváros–Újpest: 16 ezer néző, remek hangulat, gólok, piros lap...

2020-10-24 14:19:48

A Ferencváros nyerte az Újpest ellen a derbit, a zöld-fehérek 2–0-ra győztek odahaza a labdarúgó NB I 8. fordulójának nagy rangadóján.

Újpest onlive! közvetítés Tokmac Nguen Somália NB I 8. forduló

Ezúttal nem kapott ki az MTK a Kisvárdától

2020-10-24 13:49:55

A labdarúgó NB I 8. fordulójának nyitó mérkőzésén a Kisvárda 1–1-es döntetlent játszott az MTK otthonában. A két csapat eddigi három élvonalbeli mérkőzését rendre a Kisvárda nyerte meg, ez volt tehát a kék-fehérek első pontja a rétközi csapat ellen.

onlive! közvetítés NB I 8. forduló NB I MTK Kovácsréti Márk

Morata-duplával nyert Kijevben a Juventus

2020-10-20 17:45:01

A Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában, a G-csoportban a Juventus Álvaro Morata két góljával könnyedén legyőzte a Dinamót Kijevben.

Álvaro Morata onlive! közvetítés Juventus G-csoport Dinamo Kijev

Két góllal nyert a Fradi Kisvárdán, jöhet a Barcelona!

2020-10-16 19:09:18

A címvédő Ferencváros 2–0-ra nyert a Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén, a jövő héten kedden a zöld-fehérek a Barcelonával csapnak össze.

onlive! közvetítés NB I 7. forduló NB I Kisvárda Fradi

Bravúrgyőzelmek után bravúros döntetlen!

2020-10-14 19:50:09

A Nemzetek Ligájában a B-liga 3. csoportjának 4. fordulójában a magyar válogatott Oroszország vendégeként lépett pályára Moszkvában, és gól nélküli döntetlenre végzett.

orosz–magyar orosz válogatott onlive! magyar válogatott közvetítés Oroszország

Törökország és Bulgária után Szerbiában is győzött a válogatottunk!

2020-10-11 17:58:41

A magyar labdarúgó-válogatott a debütáló Könyves Norbert góljával 1–0-ra legyőzte Szerbiát a Nemzetek Ligájában, a B-liga 3. csoportjában. A magyar csapat nagyot küzdött, és néha ugyan a szerencsével sem állt hadilábon, de egy pillanatig sem adta fel, és megérdemelt győzelmet aratott.