Találatok a ONLIVE! címkére

Találatok száma: 802

Ferencváros: a Zalgiris és a csoportkör kipipálva, jöhet a Slavia!

2021-07-27 17:44:15

A Ferencváros 3–1-re győzött a litván Zalgiris Vilnius otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójának visszavágóján, amivel a BL-selejtezősorozat harmadik körébe lépett, ahol a cseh Slavia Praha lesz az ellenfele. Továbbjutásával a magyar bajnok biztossá tette szereplését valamelyik európai kupasorozat csoportkörében.

onlive! Róbert Mak Ryan Mmaee Fradi Ferencváros FTC

A hajrában veszített pontokat a Sepsi a Chindia ellen

2021-07-26 17:28:25

A Chindia „otthonában” 1–1-et játszott a Sepsi OSK a román Liga 1 második fordulójában.

onlive! közvetítés Sepsi OSK Sepsi Chindia Targoviste

Emlékezetes gólok, felcsúti siker, továbbjutott a Puskás Akadémia!

2021-07-15 19:30:19

Az Európa-konferencialiga selejtezőjében az 1. forduló visszavágóján a Puskás Akadémia 2–0-ra legyőzte Felcsúton a finn Inter Turkut, ezzel továbbjutott a magyar csapat.

onlive! közvetítés Yoëll van Nieff Puskás Akadémia Inter Turku Európa-konferencialiga

Uzuni mesterhármasával idegenben is nyert a BL-ben a Ferencváros

2021-07-13 19:39:20

A Ferencváros 3–1-re nyert idegenben a koszovói Prishtina ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében, így 6–1-es összesítéssel továbbjutott a következő körbe.

onlive! közvetítés Myrto Uzuni Fradi Ferencváros FTC

A futball elindult hazafelé, de meggondolta magát – Olaszország az Európa-bajnok!

2021-07-11 20:02:35

Olaszország nyerte meg a labdarúgó Európa-bajnokságot, miután a londoni döntőben 1–1-es rendes játékidő és hosszabbítás után tizenegyesekkel 3–2-re legyőzte Angliát.

onlive! olasz válogatott közvetítés angol válogatott Olaszország Eb 2020

Kane kihagyta a büntetőt, de javított – Anglia a döntőben!

2021-07-07 20:12:07

Anglia hosszabbítást követően 2–1 legyőzte Dániát a labdarúgó Európa-bajnokság nagy iramú, de kevés gólhelyzetet hozó szerda esti londoni elődöntőjében, és bejutott a vasárnapi fináléba, ahol Olaszország lesz az ellenfele. Az ezúttal is hősiesen harcoló dánok Mikkel Damsgaard szabadrúgásból lőtt óriási góljával megszerezték a vezetést, az angolok tíz percen belül egyenlítettek Simon Kjaer öngóljával, majd a hosszabbításban Harry Kane – kihagyott tizenegyest követő – közeli lövésével kiharcolták a továbbjutást.

közvetítés dán válogatott Simon Kjaer Mikkel Damsgaard Eb-elődöntő Dánia

Kifejelték az ukránokat – Anglia négyessel tér haza a „négyes döntőre”

2021-07-03 20:09:42

Talán a vártnál is simábban vette az Ukrajna elleni Európa-bajnoki negyeddöntőt az angol válogatott, amely három fejes gólt szerezve, 4–0-s sikerrel jutott a legjobb négy közé: szerdán jöhet a Dánia elleni elődöntő, immár a Wembleyben.

ukrán válogatott onlive! közvetítés foci Eb 2020 angol válogatott Ukrajna

Már a négy között! Dánia az 1992-es diadalmenetét idézi

2021-07-03 17:41:11

Dánia jutott be harmadikként a labdarúgó Európa-bajnokság legjobb négy csapata közé, miután a szombat kora esti azerbajdzsáni negyeddöntőben 2–1-re legyőzte Csehországot. A dánok az 5. percben megszerezték a vezetést, a szünetben már kettővel vezettek, és bár a csehek a szünet után gyorsan szépítettek, egyenlítésre nem futotta az erejükből.

onlive! közvetítés foci Eb 2020 dán válogatott cseh válogatott Eb-negyeddöntő

Stöger győzelemmel mutatkozott be a Groupama Arénában

2021-06-30 17:44:47

A Ferencváros utolsó nyári felkészülési mérkőzését is megnyerte, Myrto Uzuni gólja döntött (1–0) a Groupama Arénában a DAC ellen.

onlive! közvetítés felkészülés Veszelinov Dániel Roko Baturina Nélküled

Sterling újra villant, Anglia elbúcsúztatta Németországot az Eb-től

2021-06-29 17:39:51

Az angol labdarúgó-válogatott a hajrában szerzett gólokkal 2–0-ra legyőzte a németeket a Wembleyben az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében. A németek sokáig mezőnyfölényben játszottak, az angoloknak viszont egyetlen Sterling-villanás is elég volt új mederbe terelni a meccset.

onlive! német válogatott közvetítés angol válogatott Németország Eb-nyolcaddöntő

Nagy meglepetés a Puskás Arénában! A csehek kiverték a hollandokat

2021-06-27 17:50:19

A labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében Csehország 2–0-ra megverte Hollandiát, és a dánokkal vív meg majd az elődöntőbe jutásért, Bakiban. Ezzel a találkozóval elbúcsúzott a kontinenstornától rendezőként Budapest és a Puskás Aréna.

onlive! közvetítés holland válogatott cseh válogatott Hollandia Eb-nyolcaddöntő

Modric világklasszis gólt lőtt, Horvátország a 16 között

2021-06-22 20:12:39

Horvátország 3–1-re legyőzte Skóciát a labdarúgó Európa-bajnokság D-csoportjának kedd esti glasgow-i ki-ki mérkőzésén, ezzel bejutott a legjobb 16 közé. Nikola Vlasic góljára a lelkes skótok még válaszoltak – Callum McGregor 1996 óta tartó skót Eb-gólcsendnek vetett véget –, de Luka Modric második félidő közepi gyönyörű lövése és Ivan Perisic védhetetlen fejese véget vetett az Eb-szereplésüknek.

skót válogatott onlive! közvetítés horvát válogatott Skócia Horvátország

Győzelemmel mutatkozott be a Ferencváros új edzője

2021-06-20 16:43:48

A Bajnokok Ligájára készülő Ferencváros 2–0-ra megverte a jó erőkből álló lengyel Legia Warszawát németországi edzőtáborozása közben, győzelemmel debütált tehát a zöld-fehérek kispadján az új vezetőedző, az osztrák Peter Stöger.

onlive! közvetítés felkészülés Peter Stöger Legia Warszawa Fradi

Schick büntetőjére Perisic válaszolt, döntetlen a horvát–cseh meccsen

2021-06-18 17:45:38

Horvátország 1–1-es döntetlent játszott Csehországgal az Európa-bajnokság D-csoportjának pénteki összecsapásán. A vezetést a csehek szerezték meg Patrick Schick büntetője révén, majd Ivan Perisic egyenlített egy fantasztikus lövéssel.

superfeed onlive! közvetítés horvát válogatott cseh válogatott Horvátország

Ausztria az újonc Észak-Macedónia ellen nyert először Eb-meccset

2021-06-13 17:41:20

Ausztria 3–1-re legyőzte a kontinenstornán újonc Észak-Macedóniát a labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának nyitó mérkőzésén.

északmacedón válogatott Észak-Macedónia osztrák válogatott onlive! közvetítés Goran Pandev

Fejben dőlt el – öt éve 0–2-vel, most 3–0-val kezdtek a belgák

2021-06-12 20:41:54

A belga válogatott magabiztos, 3–0-s győzelemmel kezdett az Európa-bajnokság B-csoportjában, Oroszország ellen, Szentpéterváron.

orosz válogatott onlive! közvetítés foci Eb 2020 belga válogatott Oroszország

Sporttörténeti öngóllal és olasz diadallal kezdődött meg az Európa-bajnokság

2021-06-11 20:22:19

Olasz győzelemmel kezdődött meg a 16. labdarúgó Európa-bajnokság: a squadra azzurra 3–0-ra legyőzte Törökország válogatottját a péntek esti római nyitányon. A gól nélküli első félidőt követően öngóllal szerzett vezetést az addig is fölényben játszó olasz csapat – sporttörténelmi különlegesség: először indult öngóllal Európa-bajnokság –, majd a folytatásban betalált Ciro Immobile és Lorenzo Insigne is. Az olaszok korábban egyetlen Eb-mérkőzésükön sem tudtak ilyen sok gólt szerezni.

török válogatott tornanyitó onlive! közvetítés Törökország Róma

Döntetlen az írekkel – most már jöjjön az Európa-bajnokság!

2021-06-08 19:32:01

A részben hazai rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott Írország ellen gól nélküli döntetlennel zárta a felkészülést. Nemzeti csapatunk Schön Szabolcs személyében újoncot avatott, a szintén csereként pályára lépő Bogdán Ádám pedig több mint öt év után szerepelt újra címeres mezben. A magyar válogatott június 15-én már Portugália ellen játszik az Eb-n.

ír válogatott Írország onlive! magyar válogatott közvetítés foci Eb 2020

Bajnokok Ligája-győztes a házidöntőben diadalmaskodó Chelsea!

2021-05-29 19:44:31

Kilenc év után újra Bajnokok Ligája-győztes a Chelsea: a londoni labdarúgócsapat – kispadján a német menedzsert, Thomas Tuchelt segítő Lőw Zsolttal – 1–0-ra legyőzte a Manchester Cityt a két angol klub szombat esti portói döntőjében.

onlive! közvetítés Thomas Tuchel Manchester City Lőw Zsolt Kai Havertz

Nguen duplájával nyert odahaza a Ferencváros – 3627 néző előtt

2021-05-01 13:35:43

A labdarúgó NB I 32., utolsó előtti fordulójában a már bajnok Ferencváros 2–1-re legyőzte odahaza a több volt ferencvárosival kiálló, mostanában rossz formát mutató Mezőkövesdet.