Találatok a Olasz Anna címkére

Találatok száma: 110

Tokió 2020: Olasz Anna kvótát szerzett nyílt vízi úszásban

2021-06-19 19:56:25

Megnyerte az olimpiai kvalifikációs versenyt Olasz Anna a portugáliai Setubalban, így végre alanyi jogon készülhet az ötkarikás viadalra. Rohács Réka 14. lett, neki három év múlva nyílhat új esély.

olimpiai kvalifikáció nyílt vízi úszás Tokió 2020 Olasz Anna

Nyílt vízi úszás: Most vagy soha – Olasz Anna

2021-06-18 07:58:43

Kilenc kvóta talál gazdára szombaton Setúbalban a nyílt vízi úszók olimpiai pótkvalifikációs viadalán, ám Olasz Anna és Rohács Réka közül csak az egyik magyar örülhet.

nyílt vízi úszás Tokió 2020 Olasz Anna

Vizes Eb: nyílt vízi úszásban bronzérmes a magyar váltó

2021-05-15 15:51:46

Bronzérmet nyert a Rohács Réka, Olasz Anna, Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf összeállítású magyar váltó a nyílt vízi úszók csapatversenyében a budapesti vizes Európa-bajnokságon.

nyílt vízi úszás Rohács Réka Rasovszky Kristóf Olasz Anna Betlehem Dávid

Vizes Eb: Mindjárt elsírom magam örömömben – Olasz Anna

2021-05-13 13:44:23

Kockáztatott, és bejött: Olasz Anna sokszor vezette a mezőnyt tíz kilométeren a budapesti Európa-bajnokságon, és ez a Lupa-tavon egy ezüstérmet hozott a számára.

vizes Eb nyílt vízi úszás Olasz Anna

Vizes Eb: Olasz Anna második lett 10 kilométeren!

2021-05-13 12:09:59

Olasz Anna ezüstérmet nyert csütörtökön a nyílt vízi úszók 10 kilométeres versenyében a budapesti vizes Európa-bajnokságon – számolt be róla az MTI.

Úszó Eb: Jobb formában vagyok, mint valaha – Olasz

2021-05-06 18:48:17

Az úszó Olasz Anna saját bevallása szerint jobb formában várja a hétfőn rajtoló hazai rendezésű Európa-bajnokságot és az azt követő olimpiai kvalifikációs viadalt, mint valaha.

úszó Eb Olasz Anna

Tokió 2020: Olasz Anna kiváló formában várja az olimpiai kvótaszerzőt

2021-02-16 11:34:48

Az egy évvel ezelőtti állapothoz képest még jobb formában várja Olasz Anna a nyílt vízi úszók olimpiai kvalifikációs viadalát, amelyet májusban rendeznek a Japánban.

Úszó ob: Kalmár Ákos új rekorddal nyerte meg a 10 km-t

2020-10-23 19:09:15

Egészen lenyűgöző teljesítményt nyújtott Kalmár Ákos a medencés hosszútávúszó országos bajnokság nyitó napján Debrecenben: nem hivatalos országos csúccsal győzött 10 kilométeren, csaknem hat perccel előzve meg a táv nyílt vízi királyát, Rasovszky Kristófot. A hölgyeknél Olasz Anna ért elsőként a falhoz.

úszó ob úszás hosszútávúszás Rasovszky Kristóf Olasz Anna Kalmár Ákos

SUP, evezés, utazás – így nyaralnak úszóink – KÉPEK

2020-08-12 10:00:58

Izland, Ausztria, Olaszország, Szlovénia – pihenőidejüket töltik úszóink, mindannyian az öreg kontinensen.

úszás Telegdy Ádám Olasz Anna Mutina Ágnes Kapás Boglárka Cseh László

Balaton-átúszás: Rasovszky Kristóf megdöntötte Papp Márk rekordját

2020-08-01 09:26:40

Sikerült a terve: Rasovszky Kristóf 57 perc alatt teljesítette az 5.2 kilométeres távot, ezzel átadta a múltnak Papp Márk 2016-os rekordját (58.30).

úszás Rasovszky Kristóf Olasz Anna Balaton-átúszás

Ajánló: Olasz Anna győzelemre készül a Balaton-átúszáson

2020-07-31 21:23:39

Világbajnoki ezüstérmes hosszútávúszónk verseny helyett inkább fesztiválnak nevezné a Balaton-átúszást, amelyen ennek ellenére az a célja, hogy ő legyen a leggyorsabb.

Olasz Anna Csupasport Balaton-átúszás

Úszás: az olimpia után befejezi vb-ezüstérmes nyílt vízi úszónk

2020-04-29 11:34:21

Olasz Anna válogatott hosszútávúszónk úgy tervezi, a tokiói olimpia után valószínűleg abbahagyja a versenysportot – árulta el a 26 esztendős úszó a Kossuth Rádiónak.

úszás olimpia nyílt vízi úszás hosszútávúszás Tokió 2020 Olasz Anna

Úszás: péntekig használhatják a szegedi uszodát a válogatott tagjai

2020-03-18 10:21:13

Mivel a Nemzetközi Olimpiai Bizottság még nem döntött a tokiói játékok időpontjának módosításáról, a kvótaszerzésben reménykedő úszóink nem állhatnak le az edzésekkel.

úszás koronavírus Olasz Anna Haász SZUE Gellért Gábor Fábián Fanni

Képek: meleg égövi edzőtáborban úszóink és kajakosaink

2020-03-03 12:59:20

Úszóink és kajak-kenusaink egy része meleg égövi edzőtáborban készül az idényre: az előbbiek Thaiföldön, utóbbiak Dél-Afrikában gyűjtik a kilométereket.

úszás képek kép kajak-kenu kajak birkózás

Úszó-vk: „Ez nem úszóviadal volt, hanem bokszmeccs”

2020-02-15 16:33:06

A dohai vk-verseny eldöntötte, hogy a budapesti Európa-bajnokságon kik indulhatnak 10 kilométeren.

úszó-vk úszó világkupa Sömenek Onon Kata Székelyi Dániel Rohács Réka Rasovszky Kristóf

Strandvilágjátékok: próbára tette úszóinkat a viadal

2019-10-14 10:21:25

Nagy meleg, hajnali rajt – az idény végén próbára tette legjobbjainkat a dohai öt kilométeres viadal.

úszás strandvilágjátékok strandkézilabda nyílt vízi úszás Székelyi Dániel Rohács Réka

Multisport: a WUG testvére Dohában – magyar indulókkal

2019-10-07 21:24:26

Október 11-től 16-ig rendezik meg Dohában a World Beach Gamest, a nemrég Budapesten megtartott World Urban Games tengerparti változatát. A magyarokat öt sportágban 32 sportoló képviseli – közölte az olimpia.hu.

strandkézilabda nyílt vízi úszás karate World Urban Games World Beach Games Székelyi Dániel

Úszás: Rasovszky Kristóf hivatalosan is világkupagyőztes

2019-09-29 13:19:21

A kínai Csunanban zárult a nyílt vízi világkupa-sorozat: Rasovszky Kristófnak gyakorlatilag csak célba kellett érnie a kilencedik viadalon, hogy hivatalossá tegye összetett győzelmét (a szabályok értelmében a rangsoroláshoz a záróversenyen kötelező részt venni). Nos, az 5 km-en világbajnok veszprémi klasszis ezúttal az 5. helyen végzett, és így övé az 50 ezer dolláros fődíj. Olasz Anna hatodikként zárt, megőrizve negyedik helyét az éves összesítésben, ami 20 ezer dollárt ér.

úszó-vk úszás nyílt vízi úszás Rasovszky Kristóf Olasz Anna

Úszás: Rasovszky gyakorlatilag megnyerte az összetett vk-t

2019-08-28 16:52:19

Rasovszky Kristóf közel került a nyílt vízi úszók világkupa-sorozatának megnyeréséhez, miután a hetedik állomáson, Ohridban negyedikként ért célba.

nyílt vízi úszás Rasovszky Kristóf Olasz Anna

Úszás: Rasovszky és Olasz nyert a nyílt vízi Eb tesztjén

2019-08-15 16:33:56

A férfiaknál Rasovszky Kristóf, a nőknél Olasz Anna nyerte meg a nyílt vízi úszók csütörtökön rendezett Európa-bajnoki tesztversenyét.