Találatok a női tenisz címkére

Találatok száma: 175

Tenisz: Bondár Anna a főtáblán Kolozsváron

2021-10-24 15:40:50

Bondár Anna főtáblára jutott a Kolozsváron zajló 235 ezer dollár (73 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán. A moszkvai kemény pályás viadalon Anett Kontaveit diadalmaskodott – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Bondár Anna

Tenisz: Babos győzött, és már elődöntős Hamburgban

2021-10-22 19:32:56

Babos Tímea bejutott a négy közé a hamburgi kemény pályás tenisztornán.

női tenisz ITF Babos Tímea

Tenisz: Szabalenka győzelemmel tért vissza Moszkvában

2021-10-20 22:39:26

Az első helyen kiemelt olasz Jannik Sinner kétjátszmás győzelmet aratott az antwerpeni kemény pályás férfi tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjében. Míg az első helyen kiemelt Arina Szabalenka három szettben legyőzte az ausztrál Alja Tomljanovicot a moszkvai kemény pályás tenisztorna női nyolcaddöntőjében – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Jannik Sinner Arina Szabalenka Antwerpen

Tenisz: Babos győzelemmel tért vissza Hamburgban

2021-10-20 17:45:19

Csípősérülését követően győzelemmel tért vissza Babos Tímea: a női teniszezők világranglistájának 149. helyezettje a hamburgi ITF-viadal első körében szerdán két játszmában győzte le az olasz Dalila Spiterit – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Babos Tímea

Tengerkék, igéző szemek, tüzes képek – ő lenne a legszexibb teniszezőnő?

2021-10-17 16:11:04

Vitalija Gyjacsenko neve talán még a legnagyobb teniszrajongók számára sem csenghet ismerősen. A 31 éves orosz hölgy lassan a pályafutása végéhez ér, a legjobb eredménye Grand Slam-tornán eddig egy harmadik kör Wimbledonban még 2018-ból. A világranglistán jelenleg a 139., a legmagasabban 2014-ben volt jegyezve, akkor a 71. helyig küzdötte fel magát. Noha a tévéközvetítésekben nem igazán láthattuk őt, az Instagramnak köszönhetően sok követőre tett szert az elmúlt években. Az 58 ezer kedvelés ugyan a mai világban már nem számít kuriózumnak, a 180 centiméter magas Gyjacsenko képeiben könnyen el lehet merülni.

tenisz szexi női tenisz képgaléria kép galéria

Tenisz: Bondár és Gálfi a selejtező második fordulójába jutott Tenerifén

2021-10-16 21:00:48

Bondár Anna és Gálfi Dalma bejutott a selejtező második körébe a 235 ezer dollár (72.92 millió forint) összdíjazású tenerifei kemény pályás tenisztornán – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Gálfi Dalma Bondár Anna

Ahogy hűvösödik, úgy tesz ki egyre forróbb képeket az ukrán teniszező

2021-10-11 15:30:11

Még csak 19 éves Marta Kosztyuk, de már az ukránok második számú teniszezőnőjévé lépett elő azzal, hogy a WTA világranglistáján az 58. helyet foglalja el. A nagy jövő előtt álló sportolónő az utóbbi időszakban egyre aktívabb az Instagramon, az edzésvideói mellett igen népszerűek lettek a szexi bikinis képei is.

videó tenisz szexi női tenisz képgaléria kép

Tenisz: Iga Swiatek ott van a 32 között Indian Wellsben

2021-10-08 22:25:04

A második helyen kiemelt Iga Swiatek bejutott a 32 közé az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében.

női tenisz Indian Wells Iga Swiatek

Tenisz: Sinner és Monfils is a négy között Szófiában

2021-10-01 23:08:45

Jannik Sinner a pénteki negyeddöntőben két játszmában nyert az ausztrál James Duckworth ellen a szófiai kemény pályás teniszviadal negyeddöntőjében.

női tenisz férfi tenisz Jannik Sinner

Tenisz: Raducanu felszerelése helyet kap a Hírességek Csarnokában

2021-09-28 10:24:31

Emma Raducanu brit teniszezőnek a US Open döntőjében viselt győztes felszerelése is helyet kap a tenisz Hírességek Csarnokában – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Emma Raducanu

Tenisz: szabadkártyás hazai játékos búcsúztatta Fogninit San Diegóban

2021-09-28 09:17:17

Az amerikai Brandon Nakashima játszmahátrányból bizonyult jobbnak hétfőn az esélyesebb olasz Fabio Fognininél a San Diegóban zajló 661 ezer dollár (202 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában, míg a szintén amerikai Madison Keys az első fordulóban búcsúzott a Chicagóban zajló 565 ezer dollár (173 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Madison Keys Fabio Fognini

Hiába jött meg az ősz, Camila Giorgi fürdőruhás fotói visszahozzák a nyarat!

2021-09-20 15:12:30

A WTA világranglistáján 39. helyén álló olasz teniszezőnő, Camila Giorgi neve sokak számára ismerősen csenghet. A 29 éves játékos pályafutása során sohasem tartozott a legnagyobb sztárok közé, ugyanakkor a szépsége miatt sokszor került reflektorfénybe. Giorgi népszerűsége az Instagramon tél óta ugrott meg igazán – már több mint 500 ezren követik –, amikor egy merész fotósorozattal rukkolt elő, legutóbb pedig fürdőruhás képeivel dobbantotta meg a férfi szíveket.

Tenisz: búcsúzott Stollár Fannyék párosa Portorozban

2021-09-17 16:55:26

Stollár Fanny és Anna Danyilina párosa két játszmában kikapott pénteken a 235 ezer dollár (71.7 millió forint) összdíjazású portorozi kemény pályás női tenisztornán – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Stollár Fanny Portoroz Danka Kovinics A

Videó: nincsenek nagy igényei – erre költ először Raducanu a dollármilliókból

2021-09-13 10:18:28

Mint ismert, a selejtezőből induló 18 éves brit Emma Raducanu két játszmában, 6:4, 6:3-ra legyőzte a 19 esztendős kanadai Leylah Fernandezt az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) szombati döntőjében, így már élete második Grand Slam-tornáját meg tudta nyerni. A 18 éves brit játékos a győzelme után az ESPN-nek elárulta, mire fog először költeni a nyereményéből.

videó vicces videó tenisz női tenisz US Open Emma Raducanu

US Open: Ez egy valóra vált álom – Emma Raducanu

2021-09-12 09:33:01

Mint ismert, a selejtezőből indult 18 éves brit Emma Raducanu két játszmában, 6:4, 6:3-ra legyőzte a 19 esztendős kanadai Leylah Fernandezt az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) szombati döntőjében, így már rögtön élete második Grand Slam-tornáját meg tudta nyerni. A mérkőzés után természetesen boldogan értékelt New York új királynője – írja az eurosport.hu.

videó tenisz női tenisz nyilatkozat US Open Leylah Fernandez

Tenisz: Fucsovics egy helyet javítva 41. a világranglistán

2021-08-30 09:28:51

Fucsovics Márton egy helyet javítva a 41. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, míg a chicagói tornán diadalmaskodó ukrán Elina Szvitolina helyet cserélt az amerikai Sofia Keninnel, így előbbi az ötödik, utóbbi a hatodik a női teniszezők legfrissebb világranglistáján – közölte az MTI.

tenisz női világranglista női tenisz férfi világranglista férfi tenisz Sztefanosz Cicipasz

Tenisz: Szvitolina Chicagóban, Ivaska Winston-Salemben diadalmaskodott

2021-08-29 10:15:41

Az első helyen kiemelt Elina Szvitolina nyerte szombaton a 235 ezer dollár (70.2 millió forint) összdíjazású kemény pályás chicagói női tenisztornát, míg a fehérorosz Ilja Ivaska a 807 ezer dollár (246 millió forint) összdíjazású winston-salemi férfi kemény pályás tenisztornán diadalmaskodott, miután a szombati döntőben fölényes sikert aratott a svéd Mikael Ymer felett.

tenisz női tenisz férfi tenisz WTA Mikael Ymer Ilja Ivaska

Tenisz: Prágában lesz a Billie Jean King-kupa döntője

2021-08-28 09:46:15

Prágában rendezik meg a női teniszezők  Billie Jean King-kupájának (korábbi nevén: Fed-kupa) idei döntőjét, amelynek eredetileg Budapest lett volna a házigazdája – közölte a Magyar Távirati Iroda.

tenisz női tenisz Billie Jean King

US Open: horvát ellenfelet kapott Gálfi Dalma a főtáblán

2021-08-28 07:39:08

Kialakult a US Open teljes mezőnye, amiből kiderült, hogy a Grand Slam-versenyen életében először főtáblára jutó Gálfi Dalma a világranglista 32. helyezettjével, a horvát Petra Marticcsal méri majd össze az erejét.

tenisz női tenisz US Open Gálfi Dalma

US Open: Serena Williams orvosi tanácsra visszalépett

2021-08-25 13:52:03

A 23-szoros Grand Slam-bajnok Serena Williams sérülés miatt visszalépett a hétfőn rajtoló amerikai nyílt teniszbajnokságtól.