Találatok a női BL címkére

Találatok száma: 210

Női BL: kétgólos Barca-siker, a Lyon kiütötte a Benficát

2021-10-14 19:41:48

A Barcelona és az Arsenal, valamint a Bayern München és az Olympique Lyon is kapott gól nélkül nyert a női labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában csütörtökön.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL légiósok Olympique Lyon

Női BL: Alphonso Davies párja történelmet írt triplájával

2021-10-13 23:06:47

A Wolfsburg, a Paris Saint-Germain és a Real Madrid is ötgólos győzelmet aratott a női labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában, míg a legutóbbi idényben döntős Chelsea 2–1-re megverte idegenben a Juventust a játéknap rangadóján.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL Real Madrid PSG

Női BL: a Chelsea a ráadásban mentett pontot a Wolfsburg ellen

2021-10-06 21:46:27

A Chelsea kétgólos hátrányból felállva 3–3-as döntetlenre végzett hazai pályán Jakabfi Zsanett korábbi csapatával, a VfL Wolfsburggal a női Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában szerdán.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL Wolfsburg Real Madrid

Női BL: a Barcelona hárommal verte az Arsenalt a nyitányon

2021-10-05 23:37:16

A címvédő FC Barcelona 4–1-re legyőzte otthon az Arsenalt a női labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.

Női kézi BL: Tomori egy gólt lőtt, kikapott a Vipers

2021-09-26 17:22:12

A Tomori Zsuzsannával is felálló, címvédő Vipers Kristiansand 22–17-es vereséget szenvedett a Metz otthonában a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában vasárnap.

női kézi BL női BL Vipers Kristiansand Vipers Metz

Női BL: Kocsán Petráék egy csoportban a címvédő Barcával

2021-09-13 13:37:05

Lena Gössling és Nadine Kessler, két korábbi német válogatott labdarúgó kisorsolta a női Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának csoportbeosztását.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL légiósok Kocsán Petra

Női BL: két magyar légiós csapata is feljutott a főtáblára

2021-09-09 10:24:45

Kocsán Petra csapata, a Hoffenheim, valamint Csiki Anna együttese, a BK Häcken is feljutott a női labdarúgó Bajnokok Ligája főtáblájára.

Női BL-selejtező: nyert az FTC, következhet az albán bajnok

2021-08-17 22:23:32

A Ferencváros női labdarúgócsapata legyőzte a lengyel bajnok Czarni Sosnowiecet a Bajnokok Ligája selejtezőjében, így a magyar csapat mérkőzhet meg Lengyelországban az albán aranyérmes Vllazniával pénteken.

női foci női Bajnokok Ligája női BL-selejtező női BL labdarúgás Ferencváros női futball

Női BL-döntő: a Barcelona egy félidő alatt elintézte a Chelsea-t

2021-05-16 22:53:12

Az FC Barcelona az első félidőben szerzett gólokkal 4–0-ra legyőzte a Chelsea-t a női labdarúgó Bajnokok Ligája göteborgi döntőjében, ezzel fennállása során először megnyerte a hölgyek elitsorozatát.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL Chelsea Barcelona

Női futball: bajnok mindkét BL-döntős, a Barca és a Chelsea is

2021-05-09 22:36:17

Vasárnap a női labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjének mindkét résztvevője, az FC Barcelona és a Chelsea is biztossá tette bajnoki címét hazájában.

Női BL: a PSG kiejtésével két év után újra döntős a Barca

2021-05-02 13:07:47

Az FC Barcelona az idegenben elért 1–1-es döntetlen után hazai pályán 2–1-re legyőzte a Paris Saint-Germaint a női labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében, így két év után ismét finálét játszhat – ezúttal nem a budapesti Groupama Arénában, hanem Göteborgban, és nem a Lyonnal, hanem a Bayern Münchent kiejtő Chelsea-vel.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL PSG Chelsea

Női BL: több mint négyszeresére nő az összdíjazás

2021-04-27 20:27:27

A következő idényben több mint négyszeresére nő az összdíjazás a női labdarúgó Bajnokok Ligájában. Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) keddi bejelentése szerint a következő idényben összesen 24 millió eurót osztanak szét, ebből 1.4 millió jut a győztesnek. A 16 csapatos csoportkörig eljutó klubok legalább 400 ezer eurót kapnak, ötször annyit, amennyi jelenleg egy nyolcaddöntős csapatnak jár.

női BL UEFA Aleksander Ceferin

Női BL: a Barcelona ikszelt Párizsban; előnyben a Bayern

2021-04-25 18:44:43

Az FC Barcelona 1–1-es döntetlenre végzett idegenben a Paris Saint-Germainnel, míg a Bayern München 2–1-re legyőzte otthon a Chelsea-t a női labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL Paris Saint-Germain PSG

Női BL: négy év után nem lesz címvédés, kiesett Marozsán Lyonja

2021-04-18 15:34:45

Marozsán Dzsenifer csapata, a legutóbbi öt kiírást megnyerő Olympique Lyon az 1–0-s győzelemmel zárult első meccs után hazai pályán 2–1-re kikapott legfőbb honi riválisától, a Paris Saint-Germaintől a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, így idegenben szerzett több góljának köszönhetően a fővárosi együttes jutott be a legjobb négy közé.

Női BL: szenzációs összjáték végén szerzett gólt a Bayern – videó

2021-04-03 13:17:49

Mint arról beszámoltunk, a Bayern München a 2018–2019-es idény után másodszor jutott elődöntőbe a női labdarúgó Bajnokok Ligájában, s készülhet a Chelsea elleni párharcra. A német együttes a negyeddöntőben a 3–0-s hazai sikert követően Malmőben 1–0-ra nyert a svéd Rosengard ellen, ráadásul egy szépségdíjas találattal.

videó női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL labdarúgás

Női BL: a Bayern másodszor jutott be a legjobb négy közé

2021-04-01 17:24:02

A Chelsea és az FC Barcelona után harmadikként a Bayern München jutott be a legjobb négy közé a női labdarúgó Bajnokok Ligájában: a német együttes a negyeddöntőben a 3–0-s hazai sikert követően Malmőben 1–0-ra nyert a svéd Rosengard ellen.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL Rosengard Bayern München

Női BL: újabb vereség Újpesten, Jakabfiék kiestek a 8 között

2021-03-31 14:45:57

A Chelsea másodszor is megverte a Wolfsburgot Budapesten a női labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében – a múlt heti 2–1 után ezúttal 3–0-ra –, így kettős győzelemmel búcsúztatta Jakabfi Zsanettéket a sorozattól. Bejutott a legjobb négy közé a spanyol bajnoki listavezető FC Barcelona is.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL légiósok Wolfsburg

Női BL: az UEFA hozzájárult a Lyon halasztási kérelméhez

2021-03-30 11:51:02

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hozzájárult a Marozsán Dzsenifert is foglalkoztató, címvédő Olympique Lyon kéréséhez, s elhalasztotta a csapat szerdára kiírt, Paris Saint-Germain elleni Bajnokok Ligája-mérkőzését – írja az MTI.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL koronavírus UEFA

Női BL: Jakabfiék az első újpesti meccsen kikaptak a Chelsea-től

2021-03-24 19:06:49

Jakabfi Zsanett csapata, a VfL Wolfsburg vendégként 2–1-re kikapott a Chelsea-től az újpesti Szusza Ferenc Stadionban a női labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. Az FC Barcelona 3–0-ra nyert a tizenegyest hibázó Manchester City ellen Monzában, míg a Marozsán Dzseniferrel felálló Olympique Lyon egy tizenegyesgóllal győzte le honi riválisát, a Paris Saint-Germaint.

Női BL: a Wolfsburg a Szusza Ferenc Stadionban negyeddöntőzik

2021-03-16 10:39:18

Jakabfi Zsanett női labdarúgócsapata, a VfL Wolsburg mindkét, Chelsea elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőjét Budapesten, a Szusza Ferenc Stadionban játssza – adott hírt a Magyar Távirati Iroda.