Találatok a Muhari Eszter címkére

Találatok száma: 19

Vívó-vk: negyeddöntős a magyar női párbajtőrcsapat

2021-03-22 10:53:01

Két győzelemmel negyeddöntőbe jutott a Szász-Kovács Emese, Kun Anna, Muhari Eszter, Büki Lili összeállítású csapat a párbajtőrözők kazanyi világkupaversenyén – írja az MTI.

vívás párbajtőr női párbajtőrcsapat női párbajtőr Szász-Kovács Emese Muhari Eszter

Vívás: jó az irány – a főtáblán Szász-Kovács és három fiatal

2020-03-07 18:34:14

Kihozta a maximumot a szombati selejtezőnapból a húsz hónap után visszatérő Szász-Kovács Emese. Az olimpiai bajnok mellett három fiatal jutott a főtáblára a budapesti párbajtőr GP-n.

vívás női párbajtőr Szász-Kovács Emese Muhari Eszter

Vívás: Büki ezüst-, Muhari bronzérmes a junior Eb-n

2020-02-28 19:00:49

A párbajtőröző Büki Lili ezüst-, míg Muhari Eszter bronzérmet nyert pénteken a junior vívók Európa-bajnokságán a horvátországi Porecben.

vívás párbajtőr junior vívó Eb Muhari Eszter Büki Lili

Vívó-vk: ötödik a női párbajtőrcsapat Barcelonában

2020-02-09 19:19:27

Az ötödik helyen végzett a magyar női párbajtőr-válogatott vasárnap a barcelonai világkupa-versenyen.

vívó-vk Nagy Kinga Muhari Eszter Kun Anna Borsody Emma

Vívó-vk: elmaradtak a magyar sikerek női párbajtőrben

2020-01-13 10:45:13

A 12. helyen végzett a magyar válogatott a női párbajtőrözők havannai világkupaversenyén.

vívó-vk vívás női párbajtőr Nagy Kinga Muhari Eszter Kun Anna

Vívó-vb: a női párbajtőrcsapat a 13. helyen végzett

2019-07-20 21:23:48

A magyar női párbajtőr-válogatott szombaton a budapesti világbajnokság alsó ági küzdelmeiben előbb kikapott a románoktól, majd megverte a kanadaiakat és a svájciakat, ezzel a 13. helyen végzett.

vívó-vb 2019 vívó-vb női párbajtőr Nagy Kinga Muhari Eszter Kun Anna

Vívó-vb: Szatmári elődöntős, Szilágyi a 32 között búcsúzott

2019-07-18 10:28:54

Szatmári András elődöntőbe jutott a Budapesten zajló olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokság férfi kardversenyén. A kétszeres olimpiai bajnok Szilágyi Áron viszont a 32 között búcsúzott, míg Gémesi Csanád az első két kört sikerrel vette, utóbbiban a 2004-es olimpiai bajnokot verte meg, de a nyolcaddöntőben a világelsővel szemben már alulmaradt. Női párbajtőrben Nagy Kinga a legjobb tizenhat, a 16 éves Muhari Eszter a harminckettő között esett ki.

vívó-vb vívó világbajnokság vívás női párbajtőr férfi kard budapesti vívó-vb

Vívó-vb: ezt hallgatta Muhari Eszter az olimpiai bajnok legyőzése előtt

2019-07-15 18:00:33

A budapesti vívó-világbajnokság első napja hamar véget ért Muhari Eszternek, de szerencsére azért, mert a selejtező csoportköre után azonnal felkerült a főtáblára. A 16 éves párbajtőröző mind a hat ellenfelét – köztük a londoni olimpiai bajnok ukrán Jana Semjakinát is – felülmúlta az öt tusig tartó asszókban, így a folytatásban már csak szurkolt a csapattársainak. Észrevettük, hogy bármerre jár, zene szól a fülében, így megkértük, mutassa meg az NSO Tv-nek a lejátszási listáját.

zene vívó-világbajnokság vívó-vb 2019 vívó-vb vívás párbajtőr

Vívó-vb: Muhari Eszter olimpiai bajnokot legyőzve főtáblás!

2019-07-15 14:27:36

Két magyar került fel a 64-es táblára női párbajtőrben a budapesti olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.

vívó-vb 2019 vívó-vb Muhari Eszter

Vívó-vb: „Lehetnék szemetebb” – a görcsösség sem hivatalos a pástra

2019-07-13 21:15:39

Július 15-én kezdődik Budapesten a vívó-világbajnokság. Az esemény előtt négy vívónknak tettünk fel villámkérdéseket. Videónk második részében Dósa Dániel, Márton Anna, Muhari Eszter és Siklósi Gergely arra válaszolt, hogy mit tart a legnagyobb fegyverének a páston, melyik tulajdonságát tenné félre a vb idejére, versenyen kelt-e már ki annyira magából, hogy nem ismert önmagára, valamint mindannyian elárulták, milyen eredménnyel lennének elégedettek a hazai rendezésű világbajnokságon.

vívó-világbajnokság vívó-vb 2019 vívó-vb Siklósi Gergő Márton Anna Muhari Eszter

Vívó-vb: melyik volt a legjobb asszójuk, melyiket felejtenék el vívóink?

2019-07-13 14:49:08

Július 15-én kezdődik Budapesten a vívó-világbajnokság. Az esemény előtt négy vívónknak tettünk fel villámkérdéseket. Videónk első részében Dósa Dániel, Márton Anna, Muhari Eszter és Siklósi Gergely arra válaszolt, hogy mi az első meghatározó emléke a pástról, melyik volt élete legjobb asszója és melyiket felejtené el, valamint mi hozza ki őt leginkább a sodrából.

Vívó Eb: nem jutott a négy közé a női párbajtőrcsapat

2019-06-22 13:15:39

Az első mérkőzését megnyerte, a negyeddöntőben viszont kikapott, így az 5–8. hely valamelyikén végez a női párbajtőrcsapat a düsseldorfi vívó Európa-bajnokságon.

vívó Eb vívás női párbajtőr Muhari Eszter Kun Anna Budai Dorina

Vívás: Andrásfi Tibor bronzot nyert a budapesti párbajtőr GP-n

2019-03-10 16:20:45

Bronzérmet nyert Andrásfi Tibor a budapesti WestEnd párbajtőr Grand Prix férfi versenyében. Muhari Eszter a női mezőny legjobb magyarjaként a nyolcaddöntőig jutott.

vívás párbajtőr Muhari Eszter Andrásfi Tibor

Vívás: Az első bajnoki címem euforikus volt, az ötödik mást jelent – Szilágyi

2018-12-21 23:35:07

Szilágyi Áron (Vasas) ötödször lett magyar bajnok, Pusztai Liza (BVSC) címet védett, tőrben taroltak az esélyesek, míg párbajtőrben nyert a fiatalság – pénteken lezajlottak a vívók országos bajnokságának egyéni versenyei. A viadal után az NSO Tv megszólaltatta a győzteseket, és szóba került a jövő évi, budapesti, olimpiai kvalifikációs világbajnokság is.

vívó ob vívás Szilágyi Áron Pusztai Liza Nagy Dávid Muhari Eszter

Vívás: magyar ezüst- és bronzérem a kadét Eb-n

2017-03-02 20:33:34

Muhari Eszter ezüstérmet nyert a lány párbajtőrözők között, míg Milassin Mór bronzérmes lett a fiú kardozók egyéni versenyében a plovdivi kadét vívó Európa-bajnokság harmadik napján, csütörtökön.