Találatok a Mikkel Damsgaard címkére

Találatok száma: 3

Gyönyörű gólok, klasszis gólpasszok, történelmi pillanatok, avagy a futball Eb legjava

2021-12-14 19:14:32

Sokféleképpen élhet bennünk egy-egy múltbéli futballmeccs, futballtorna, de a leggyakoribb emlékőrzők alighanem a gólok. Ahogyan Fiola Attila nagy futással megostromolta a francia kaput, majd az asztalra csapva ünnepelt; ahogyan Szalai Ádám előrevetődve mattolta Manuel Neuert; ahogyan Schäfer András a testi épségével sem törődve a német kapuba fejelt – feledhetetlen magyar pillanatai a 2021 nyarán megrendezett 16. labdarúgó Európa-bajnokságnak. Az ünnepi időszak remek alkalmat kínál arra, hogy filmfelvételek segítségével felidézzük az olasz diadallal végződő torna góljait: a legszebbeket, a legfurcsábbakat, a legfontosabbakat, a legtalálékonyabban előkészítetteket – a teljesség kedvéért az összeset.

foci Eb 2020 foci Eb Puskás-díj Patrik Schick Mikkel Damsgaard Karim Benzema

Eb 2020: Rúgtam már jobban is tizenegyest… – Kane

2021-07-08 00:37:26

Mint beszámoltunk róla, Anglia hosszabbítást követően 2–1-re legyőzte Dániát a labdarúgó Európa-bajnokság szerda késő esti londoni elődöntőjében, és bejutott a vasárnapi fináléba, ahol Olaszország lesz az ellenfele. Íme, néhány gyors vélemény a szerda esti meccs főszereplőitől!

superfeed dán válogatott angol válogatott Simon Kjaer Raheem Sterling Mikkel Damsgaard

Kane kihagyta a büntetőt, de javított – Anglia a döntőben!

2021-07-07 20:12:07

Anglia hosszabbítást követően 2–1 legyőzte Dániát a labdarúgó Európa-bajnokság nagy iramú, de kevés gólhelyzetet hozó szerda esti londoni elődöntőjében, és bejutott a vasárnapi fináléba, ahol Olaszország lesz az ellenfele. Az ezúttal is hősiesen harcoló dánok Mikkel Damsgaard szabadrúgásból lőtt óriási góljával megszerezték a vezetést, az angolok tíz percen belül egyenlítettek Simon Kjaer öngóljával, majd a hosszabbításban Harry Kane – kihagyott tizenegyest követő – közeli lövésével kiharcolták a továbbjutást.