Találatok a Lloyd Harris címkére

Találatok száma: 10

Tenisz: szép győzelem Fucsovicstól, megverte Harrist

2022-02-15 15:45:15

Fucsovics Márton két szettben, 6:4, 7:6-ra legyőzte a dél-afrikai Lloyd Harrist a Dohában zajló kemény pályás ATP 250-es torna első fordulójában, így bejutott a nyolcaddöntőbe, amelyben a dél-koreai Kvon Szun Vu lesz az ellenfele.

tenisz Lloyd Harris Fucsovics Márton Doha ATP-Doha ATP

Tenisz: Fucsovics dél-afrikai ellenfél ellen kezd Dohában

2022-02-13 16:43:55

A világranglistán 35. dél-afrikai Lloyd Harris ellen kezdi meg szereplését Fucsovics Márton a jövő heti, egymilló dollár (316 milló forint) összdíjazású dohai kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Fucsovics Márton Lloyd Harris ATP Doha

Tenisz: olasz–argentin döntő lesz vasárnap Antwerpenben

2021-10-23 19:53:54

Az antwerpeni tenisztornán az első helyen kiemelt olasz Jannik Sinner jutott be elsőként a döntőbe, miután két sima szettben legyőzte a pénteken Fucsovics Mártont kiejtő dél-afrikai Lloyd Harrist.

Marin Cilic Lloyd Harris Diego Schwartzman Aszlan Karacev

US Open: „Hát, ez érdekes, itt mi ömlött ki?” – különös közjáték, videó

2021-09-09 12:13:01

Az Alexander Zverev–Lloyd Harris US Open negyeddöntőt a német Zverev három szettben megnyerte, de az elsőt csak rövidítésben. Ráadásul itt Harrisnek játszmalabdája volt, így különösen bosszús lehetett. A dél-afrikai rendhagyó reakciója önmagáért beszél, ami után még Zverev is besegített a takarításba.

videó tenisz US Open Lloyd Harris Alexander Zverev

Tenisz: Dimitrov az első körben búcsúzott Madridban

2021-05-03 14:08:33

A dél-afrikai Lloyd Harris három szettben legyőzte a 13. helyen rangsorolt bolgár Grigor Dimitrovot a Madridban zajló salakpályás tenisztorna 3.2 millió euró (1.152 milliárd forint) összdíjazású férfi versenyének első fordulójában, hétfőn – közölte az MTI.

tenisz Lloyd Harris Grigor Dimitrov ATP Madrid ATP

Tenisz: véget ért a Fucsovicsot kiejtő Rubljov menetelése

2021-03-19 19:46:27

A Fucsovics Mártont kiejtő Andrej Rubljov három játszmában, 6:2, 4:6, 6:4-re kikapott honfitársától, az Australian Open-elődöntős Aszlan Karacevtől a dubai kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében, így 23 győzelem után először szenvedett vereséget ATP 500-as versenyen.

tenisz Lloyd Harris Fucsovics Márton Aszlan Karacev Andrej Rubljov ATP Dubai

Tenisz: Fucsovics saját magán mosolygott, akkora (mázlis) pontot ütött

2021-03-11 12:15:35

Ritkán látható szerencsés pontot ütött Fucsovics Márton a világranglista 84. helyén álló dél-afrikai Lloyd Harris ellen 2:1-re megnyert mérkőzésen a Dohában zajló kemény pályás tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

tenisz Lloyd Harris Fucsovics Márton

Tenisz: Fucsovics hátrányból nyert, jöhet ismét Rubljov

2021-03-10 21:25:00

Fucsovics Márton hátrányból, döntő játszmában diadalmaskodott a világranglista 84. helyén álló dél-afrikai Lloyd Harris ellen a Dohában zajló kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé, ahol Andrej Rubljov lesz az ellenfele, akivel elmúlt vasárnap a rotterdami torna döntőjében találkozott, és kikapott tőle.

Lloyd Harris Fucsovics Márton ATP Doha

Tenisz: Fucsovics ellenfele visszalépett, mégis kiesett a magyar

2019-09-24 14:32:58

Fucsovics Márton a nyitó fordulóban búcsúzott a Csengtuban zajló, egymillió dollár (300 millió forint) összdíjazású kemény pályás tenisztornán.

tenisz Lloyd Harris Fucsovics Márton ATP Csengtu

Wimbledon: Federer ráijesztett rajongóira; jöhet a Nadal–Kyrgios

2019-07-02 17:17:20

Roger Federer az első játszmát elveszítette, de végül négy szettben (3:6, 6:1, 6:2, 6:2) legyőzte a dél-afrikai Lloyd Harrist a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének első fordulójában. Az első tíz kiemelt közül Alexander Zverev és Sztefanosz Cicipasz után Dominic Thiem is kiesett, míg Rafael Nadal három-, Nick Kyrgios ötjátszmás, Jo-Wilfried Tsonga ötvennyolc perces (!) meccset nyert meg. A hölgyeknél továbbjutott a világelső Ashleigh Barty, a címvédő Angelique Kerber és a hétszeres győztes Serena Williams, búcsúzott viszont a 2017-es bajnok Garbine Muguruza.