Találatok a Krim Ljubljana címkére

Találatok száma: 110

Női kézi BL: nyert Szlovéniában a Ferencváros

2020-11-21 17:26:15

A női kézilabda Bajnokok Ligájában kulcsfontosságú meccsre készült Szlovéniában az FTC. Remek zöld-fehér kezdés után a hazaiak feltámadtak, de a második félidőben már csak egy csapat volt a pályán, a Ferencváros (26–32). Ezzel véget értek a BL-küzdelmek erre az évre, januárban folytatják.

női kézi BL Krim Ljubljana Fradi kézilabda Ferencváros kézilabda

Szoros első félidő után biztos ferencvárosi győzelem a Krim ellen

2020-11-21 15:24:22

A női kézilabda Bajnokok Ligájában kulcsfontosságú meccsre készült Szlovéniában az FTC. Remek zöld-fehér kezdés után a hazaiak feltámadtak, de a második félidőben már csak egy csapat volt a pályán, a Ferencváros (26–32). Ezzel véget értek a BL-küzdelmek erre az évre, janárban folytatják.

Krim Ljubljana Ferencváros kézilabda FTC-Rail Cargo Hungaria FTC kézilabda női kézi BL női kézilabda

Női kézi BL: Lukács Viktória a bal szélen? Danyi Gábor nem zárta ki

2020-11-21 09:52:33

Vérbeli balszélső nélkül, 11 megmaradt játékossal is a győzelem a Győr célja a Buducsnoszt ellen a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

női kézilabda BL női kézilabda Lukács Viktória Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: a Buducsnoszt majdnem elszórakozta a sikert

2020-11-14 17:50:17

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 8. fordulójában a Krim Ljubljana meglepetésre 22–22-es döntetlent játszott a csoportot (meccselőnyökkel) vezető CSM Bucuresti otthonában.

női kézilabda BL Valcea Podravka Koprivnica Krim Ljubljana CSM Bucuresti Buducsnoszt Podgorica

Női kézi BL: a második félidőben hengerelt az FTC a Krim ellen

2020-10-24 17:32:48

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 6. fordulójában a Ferencváros remek második félidei játékának köszönhetően 32–25-re legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát.

női kézi BL Krim Ljubljana Ferencváros női kézilabda Ferencváros FTC

A második félidőben remekelt a Fradi, héttel nyert a Ljubljana ellen

2020-10-24 15:35:37

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 6. fordulójában a koronavírusból felépült játékosait újból bevető Ferencváros remek második félidei teljesítményének köszönhetően 32–25-re legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát.

női kézilabda női kézi BL Krim Ljubljana Ferencváros női kézilabda Ferencváros FTC kézilabda

Női kézi BL: otthon nyert a Krim és a Rosztov-Don

2020-10-17 21:43:16

A Rosztov-Don és a Krim Ljubljana is nyert hazai pályán a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában.

női kézilabda BL Rosztov-Don Krim Ljubljana

Női kézi BL: pozitív eset(ek) Rosztovban, halasztják a CSM elleni rangadót

2020-09-24 13:04:49

Hivatalossá vált, hogy újabb két mérkőzést elhalasztanak a női kézilabda Bajnokok Ligája hétvégi programjából. A Krim Ljubljana és az Esbjerg, valamint a CSM Bucuresti és a Rosztov-Don összecsapását kell későbbi időpontban játszani a koronavírus-járvány miatt.

női kézilabda BL női kézi BL koronavírus Rosztov-Don Krim Ljubljana

Női kézi BL: újabb FTC-meccset halasztanak el, karanténban a Krim

2020-09-22 19:41:27

A koronavírus-járvány egyre inkább érezteti hatásáét a női kézilabda Bajnokok Ligájában is. Az európai szövetség (EHF) tájékoztatása szerint elhalasztják a szombatra kiírt FTC–Metz csoportmérkőzést.

női kézilabda női kézi BL koronavírus Krim Ljubljana FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: őrült végjátékban bukott pontot a Rosztov – videó!

2020-09-19 17:40:18

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 2. fordulójában a Rosztov-Don hazai pályán 23–23-as döntetlent játszott a Krim Ljubljanával.

női kézi BL Rosztov-Don Krim Ljubljana Anna Vjahireva női kézilabda női kézilabda BL

Videó: amikor a Dunaferr hihetetlen hetespárbajt vívott a verhetetlennek hitt Hypóval

2020-05-02 18:53:17

A koronavírus megbénította a sportvilágot – mit lehet ilyenkor tenni? Irány az archívum! Ezúttal 1999 szép áprilisi napjára utazunk vissza az időben, amikor a Dunaferr női kézilabdacsapata legyőzte a Bajnokok Ligája elődöntőjében a verhetetlennek hitt Hypót.

női kézilabda Bajnokok Ligája amikor Zsiga Gyula Zsemberiné Simics Judit Takács Gabriella Radulovics Bojana

Nehéz szülés volt, de végül öttel győzött és továbbjutott az ETO

2019-11-02 16:48:56

A női kézilabda Bajnokok Ligája 4. fordulójában a Győri Audi ETO KC a vártnál szorosabb meccsen 31–26-ra győzött a Krim Mercator Ljubljana ellen. Így folytatódott a magyar csapat győzelmi sorozata a BL-ben: négyből négyet megnyert, és biztosította helyét a középdöntőben.

női kézi BL Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC

Ez is nagyon sima volt: tizenkét gólos győri siker Ljubljanában

2019-10-19 19:13:09

A női kézilabda Bajnokok Ligája 3. fordulójában a D-csoportot vezető, címvédő Győri Audi ETO KC magabiztos, 33–21-es győzelmet aratott a szlovén RK Krim Mercator felett Ljubljanában. A győriek egyszer sem voltak hátrányban a mérkőzésen.

női kézilabda BL női kézi BL kézilabda Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC Eduarda Amorim

Női kézi: nem várt érdeklődés – Nagykanizsán az FTC

2019-08-08 15:13:36

Az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdázói pénteken 16 órától Nagykanizsán mérkőznek meg felkészülési találkozó keretében a szlovén Krim Ljubljana együttesével. A kanizsai léptékkel nézve nem mindennapi – hiszen mégiscsak két Bajnokok Ligája-résztvevő csapatról beszélhetünk – mérkőzést az egykori NTE-, vagyis mostani Tungsram-csarnokban rendezik, mely befogadóképesség terén véges kapacitással bír, mintegy 350-400 néző fér be az létesítménybe.

Krim Ljubljana Ferencváros kézilabda FTC-Rail Cargo Hungaria FTC kézilabda női kézilabda NB I

Női kézi BL: A fiataljaink rendkívül tehetségesek, pozitív a jövőkép – Elek Gábor

2019-03-10 20:12:28

Az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata a szezonban már nem először húz elő olyan fiatalt az utánpótlásából, aki azonnal felhívja magára a figyelmet. A Krim Ljubljana elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen a 17 éves Tóth Nikolettet küldte fel Elek Gábor a pályára az utolsó percekben, aki nem sokat tétovázott, máris megszerezte első gólját a nemzetközi porondon. Róla, és a BL februári legjobbjának választott Klujber Katrinról is beszélt az NSO Tv-nek a Fradi vezetőedzője.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda női kézi BL Tóth Nikolett Rosztov-Don Krim Ljubljana

Női kézi BL: Klivinyi szerint így juthat be a Fradi a final fourba

2019-03-10 19:15:15

Az FTC-Rail Cargo Hungaria 31–27-re győzött a Krim Ljubljana ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában. A negyeddöntőben az Ambros Martín vezette Rosztov-Don lesz a zöld-fehérek ellenfele: Klivinyi Kinga és Háfra Noémi is elmondta az NSO Tv-nek, mi vezethet sikerre az oroszok ellen.

női kézi BL Rosztov-Don Krim Ljubljana Klivinyi Kinga Háfra Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria

Ambros Martín csapata vár a BL-negyeddöntőben az FTC-re

2019-03-10 14:05:39

Az FTC-Rail Cargo Hungaria 31–27-re legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát Érden a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában, ezzel veretlen maradt a második csoportkörben, hat meccsen tíz pontot szerezve. A zöld-fehérek így a csoportjuk harmadik helyén végezték, és a negyeddöntőben az Ambros Martín által irányított Rosztov-Donnal találkoznak.

női kézilabda BL női kézilabda Krim Ljubljana FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: nagy verést kapott a Rosztov és a Krim is

2019-02-23 20:18:32

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 1. csoportjában a Rosztov-Don hazai pályán kapott ki nyolc góllal a listavezető Metz ellen. A forduló előtt a két csapat azonos pontszámmal állt az élen, a francia együttes sikerével lépéselőnybe került. A 2. csoportban a Krim Ljubljana nyolccal kikapott a Kristiansand otthonában, így a Thüringert legyőző FTC is biztosan negyeddöntős.