Női kézi BL: nyert Ljubljanában, nagyot lépett a negyeddöntő felé a CSM

DOMONKOS BÁLINTDOMONKOS BÁLINT
2024.03.16. 19:38
Cristina Neagu ezúttal is a CSM vezére volt, a bukarestiek simán nyertek Ljubljanában (Fotó: AFP)
Lényegében már az idegenbeli odavágón eldöntötte a negyeddöntőbe jutás kérdését a román CSM Bucuresti, amely nagyon simán nyert 30–24-re a szlovén Krim Ljubljana vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája rájátszáskörében.

A Cristina Neagu vezette románok már az első percekben magukhoz ragadták a kezdeményezést, 4–4 után pedig egy 6–0-s sorozattal lényegében állva hagyták a Krimet, s úgy tűnt, egy kiütéses győzelemmel a párharcot is eldöntik, hiszen a szünetre 19–12-es előnnyel vonulhatott a román csapat. A második félidő első tíz percében nem változott a különbség, aztán viszont a Krim elkezdett zárkózni, de erre jó hajrával válaszoltak a bukarestiek, akik 30–24-es előnyből várják a hazai visszavágót.