Találatok a kajak-kenu ifi U23-as vb címkére

Találatok száma: 8

Kajak-kenu: öt magyar érem a korosztályos Eb-ről

2022-06-25 12:40:53

A magyar versenyzők öt érmet, közte három aranyat szereztek szombaton, a belgrádi ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokság első döntős napján, 1000 méteren.

kajak-kenu ifi U23-as vb kajak-kenu

Kajak-kenu: négy magyar érem szombaton az ifjúsági és U23-as Eb-n

2021-06-26 17:11:02

Három arany- és egy bronzérmet nyertek a magyar versenyzők a Poznanban zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokság szombati 1000 méteres döntőiben.

kajak-kenu ifi U23-as vb kajak-kenu Magyarország

Kajak-kenu: 2 magyar arany- és 3 bronz a korosztályos vb-n

2015-07-25 15:26:56

Két arany- és három bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság szombati döntőiben.

vb kajak-kenu ifi U23-as vb kajak-kenu

Videó: Dombvári a szegedi közönségnek köszöni az aranyat

2014-07-19 11:50:22

Dombvári Bence kajakozó aranyérmes lett K–1 1000 méteren a szegedi U23-as kajak-kenu világbajnokságon. A győzelem után az utolsó 100 métert megköszönte a szurkolóknak, és az ausztrál meglepetésről is beszélt az NSO Tv-nek.

kajak-kenu ifi U23-as vb kajak-kenu Szeged NSO Tv Dombvári

Videó: a jövő is kérdés Szegeden, ahol nem adják tíz alá

2014-07-17 08:24:46

Csütörtökön Szegeden megkezdődik az U23-as kajak-kenu világbajnokság, ahol a szép számú magyar válogatottól nagy eredményt vár a közönség. Hüttner Csaba utánpótlás szövetségi edző mondta el várakozásait az NSO Tv-nek.

videó kajak-kenu ifi U23-as vb kajak-kenu Hüttner Csaba

Kajak-kenu: vb-reménységünk felvette Vajdáék tempóját

2014-07-16 18:25:09

Tavaly még utolsó éves ifiként szerepelt és szerzett aranyérmet a wellandi ifjúsági és U23-as világbajnokságon Khaut Kristóf. Az idén első éves U23-as versenyzőként egyszerűen berobbant a felnőtt mezőnybe – olyannyira, hogy az augusztusi moszkvai felnőtt világbajnokságon C-1 500 méteren is rajthoz áll majd. A győriek tehetséges kenusa előbb a szegedi ifjúsági és U23-as világbajnokságon szeretne ünnepelni.

kajak-kenu ifi U23-as vb kajak-kenu Khaut Kristóf

Kajak-kenu: magyar közönség előtt tetszelegne Dombvári

2014-07-15 20:18:23

Az idény elején hullámvasúton ült Dombvári Bence. A K-1 1000 méteren felnőtt világbajnoki bronzérmes kajakos a milánói vk remek szereplése után megbetegedett, és eltartott egy darabig a felépülése. Június elején, az első válogatón még érződött a kihagyás, aztán a második szegedi válogatón bezsebelte a K-1 1000 és 500 méter indulási jogát a moszkvai felnőtt vb-re. A szegedi U23-as világbajnokságon K-1 1000 méteren láthatjuk szerepelni.

kajak-kenu ifi U23-as vb kajak-kenu Dombvári Bence

Kajak-kenu: Kárász Szegeden két aranyra pályázik egyesben

2014-07-15 17:02:52

Kétlaki életet él, Győrben és Szegeden is készül a kajakos Kárász Anna, aki az idén a felnőtt Európa- és világbajnokságon is szóhoz jut majd többek között a női négyes tagjaként. Ugyanakkor egyéniben is megmutathatja magát a nemzetközi porondon, hiszen K-1 500 és 200 méteren rajthoz állhat a szegedi ifjúsági és U23-as világbajnokságon.