Videó: Dombvári a szegedi közönségnek köszöni az aranyat
Dombvári Bence kajakozó aranyérmes lett K–1 1000 méteren a szegedi U23-as kajak-kenu világbajnokságon. A győzelem után az utolsó 100 métert megköszönte a szurkolóknak, és az ausztrál meglepetésről is beszélt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!
Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02

A Kecskemét a végére felőrölte a Szegedet
Labdarúgó NB II
2026.02.01. 16:55
Ezek is érdekelhetik






